Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

paziurejau ta psl, tai man kazkaip keista kad jas priskyre clear spring g.gif
user posted image

pagal tai kazkaip tada nelabai isipaisau i CS, nelabai priimtu i kompanija g.gif rimtai isgrustu pas CW biggrin.gif

o cia clear winter
user posted image

Atsakyti
na dar šiltų
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 02 05, 15:01)
Mhm, sutinku, kad ir pavasariai čiut ryžavoti  biggrin.gif Mano abi panos, kad ir blondinkos, bet kai šalia kitų blondiniūų stovi, tai ryškiai matosi, jog jų atspalvis į ryžumą  biggrin.gif

O aš tada kodėl pavasaris?! Pas mane ryžumo nė su žiburiu nerasi! Mūsų giminėj nė vieno nors kiek ryžtelėjusio! Net strazdanotų nėra, net tų tokių baltaodžių sunkiai įdegančių! lotuliukas.gif

Jaučiu, kad gal aš vis tik žiema hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 05, 15:00)
Jaučiu, kad gal aš vis tik žiema hihihi.gif


tu vis ieškai bent menkiausios galimybės prasmukt pas žiemas lotuliukas.gif
Atsakyti
Klausykit, as cia dabar is medzio iskritau, ar ir anksciau buvau iskritus... unsure.gif Nuejau i MAC puslapi produktu pasiziuret, o ten yra toks testas kaip issirinkti pas juos pudros atspalvi. O kaip zinia MAC gamina produktus profesionalams visazistams ir turi labai daug pudru spalvu kurias skirsto i saltas ir siltas ir ivairu sviesuma. Darausi as ta testa, pazymiu kad mano atspalvis yra gelsvas (ten buvo variantai golden/olive undertone arba pink/rosy undertone), pasirenku savo odos sviesuma (su mobiliu nufotogravau savo veida ir sau pries nosi laikiau) ir man vis meta saltus pudru atspalvius, su raide C (cool). Galvoju nieko nesuprantu. mastau.gif Taigi as golden/olive pazymejau! Kol man nusvito protas bigsmile.gif ir daejo kad: kai undertonas yra pink/rosy tuomet skaitoma kad oda silta, matomai netgi jeigu ji turi gelsva atspalvi tas gelsvumas yra rozines kilmes, kaip kad butu persikas pavyzdziui, arba rausva porcelianine oda matyt irgi i ta pacia grupe.

Va cia tas testas, kas nori pasitikrint save:
http://www.maccosmet...nder/index.tmpl

c arba nc - saltas atspalvis, w arba nw - siltas atspalvis

Jeigu ziuresit su garsu girdesit visazistes komentavima.




Papildyta:


akoya_lt, eleonorra, jus nusistaciusios savo tipus esat, gal irgi noretumet prisijungt i sita sarasiuka? 4u.gif

QUOTE
Musu spalviniai tipai:

clear spring - Mute, Hypnotic Poison
warm spring - Aina1979, Erszebeth
light spring - Noa, Pumpica
light summer - Dilukai
cool summer - Hiver, Bytte
soft summer
soft autumn - Tynka, rytojryta
warm autumn
deep autumn - inc, brita33
deep winter - pear, LinaGustė
cool winter
clear winter
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 05 vasario 2014 - 15:48

akoya_lt, eleonorra, jus nusistaciusios savo tipus esat, gal irgi noretumet prisijungt i sita sarasiuka? 4u.gif
[/quote]


Aš mielai bigsmile.gif , mane prie Inc pas dark autumn smile.gif

Renkuosi dabar lūpdažį, nes atsibodo dažytis net ne blizgiu, o vazelinu, tai noriu, kad ir spalva tiktų, ir tekstūra būtų maloni ant lūpų, kaip kas su vazelinu unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2014 02 05, 15:50)

Aš mielai  bigsmile.gif , mane prie Inc pas dark autumn smile.gif

Renkuosi dabar lūpdažį, nes atsibodo dažytis net ne blizgiu, o vazelinu, tai noriu, kad ir spalva tiktų, ir tekstūra būtų maloni ant lūpų, kaip kas su vazelinu  unsure.gif  blush2.gif


Liuks, kad man kompanijos bus thumbup.gif O lūpdažius rinkis rinkis ir paskui kokią ataskaitą prašyčiau, ok. Eičiau ir aš tuos pažiūrėt tada, nes ir man dar trūksta šio to iki pilnos laimės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 05, 16:38)
Darausi as ta testa, pazymiu kad mano atspalvis yra gelsvas (ten buvo variantai golden/olive undertone arba pink/rosy undertone), pasirenku savo odos sviesuma (su mobiliu nufotogravau savo veida ir sau pries nosi laikiau) ir man vis meta saltus pudru atspalvius, su raide C (cool). Galvoju nieko nesuprantu. mastau.gif Taigi as golden/olive pazymejau! Kol man nusvito protas bigsmile.gif  ir daejo kad: kai undertonas yra pink/rosy tuomet skaitoma kad oda silta, matomai netgi jeigu ji turi gelsva atspalvi tas gelsvumas yra rozines kilmes, kaip kad butu persikas pavyzdziui, arba rausva porcelianine oda matyt irgi i ta pacia grupe.

Va cia tas testas, kas nori pasitikrint save:
http://www.maccosmet...nder/index.tmpl

c arba nc - saltas atspalvis, w arba nw - siltas atspalvis

Bet žiūrėk. Aš irgi, aišku, įmečiau golden undertone, ir man išmetė NC. O paskui pamėginau pink. Bet! Iš vaizdo man vis viena atrodo, kad geriau tiktų tie NC, nes jie geltoni. O tie anie - tikrai rūžavoki...

Kaip jie tą šaltą ir šiltą supranta, man klausimas.
Atsakyti
clear spring atstoves 4u.gif
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2014 02 05, 15:50)

Aš mielai  bigsmile.gif , mane prie Inc pas dark autumn smile.gif



clear spring - Mute, Hypnotic Poison
warm spring - Aina1979, Erszebeth
light spring - Noa, Pumpica
light summer - Dilukai
cool summer - Hiver, Bytte
soft summer
soft autumn - Tynka, rytojryta
warm autumn
deep autumn - inc, brita33, akoya_lt
deep winter - pear, LinaGustė
cool winter
clear winter

4u.gif

QUOTE(Noa @ 2014 02 05, 16:01)

Kaip jie tą šaltą ir šiltą supranta, man klausimas.

Nu ir man idomu. Kazin neitu is ju pudru meginuku parsisiust, butu labai idomu pasityrinet. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 05, 18:01)
Bet žiūrėk. Aš irgi, aišku, įmečiau golden undertone, ir man išmetė NC. O paskui pamėginau pink. Bet! Iš vaizdo man vis viena atrodo, kad geriau tiktų tie NC, nes jie geltoni. O tie anie - tikrai rūžavoki...

Kaip jie tą šaltą ir šiltą supranta, man klausimas.



tiesiog pagalvojus...jei veido oda yra pink understone ir uztepus pink undertone makiazo pagrinda oda atrodys lb ruzava. Gal ju tikslas neutralizuoti odos atspalvi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 05, 17:08)
tiesiog pagalvojus...jei veido oda yra pink understone ir uztepus pink undertone makiazo pagrinda oda atrodys lb ruzava. Gal ju tikslas neutralizuoti odos atspalvi 4u.gif

Ėėėėė. Bet tada pink undertone odai turėtų būti rekomenduojama pudra žalio atspalvio lotuliukas.gif
Atsakyti