Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

soft summer
user posted image
soft autumn
user posted image
warm spring
user posted image
warm autumn
user posted image
Papildyta:
cool summer
user posted image
cool winter
user posted image
deep winter
user posted image
deep autumn
user posted image
Papildyta:
viskas iš šio blogo
http://www.30somethingurbangirl.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 05 vasario 2014 - 10:50
lightams pasipuošti smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 04, 09:33)
ta prasme negraužia akių? Aš tai gal kažkaip ne taip valau, na jai paprastai valau tušą, man vis vien jo lieka ties plaukelių augimo vieta, o jai patrinu smarkiau, įtrinu į akis ir ne tik matyt valymo priemonę, bet ir tušą.
Tušą dažniausiai naudoju waterprof, kadangi akys labai ašaroja nuo vėjo... o žinia Klaipėdoje retai būna ne vėjuota.

Taip, jokio diskomforto akims nuo Bioderma. mirksiukas.gif Taciau jeigu naudoji vandeniui atsparu tusa tuomet jis tau nenuvalys, reikalingas akiu makiazo valiklis aliejiniu pagrindu, ju yra daug ir visokiausiu, juos iskart pazinsi nes jie tokie kaip is dvieju daliu, apacioj toks kaip vandenukas, o virsuje pluduriuoja aliejus, biggrin.gif abieju daliu po lygiai. As irgi laikas nuo laiko naudoju vandeniui atsparu tusa, turiu jam valyt nusipirkus mini buteliuka Lancome Bi-facil valiklio, jis beje SM labai populiarus, Noa turbut irgi ji zino. ax.gif Taciau as ji pasilikus kelionems nes nepigus yra, o namuose valausi taip: ant vatos diskelio uzpilu anksciau mineto Bioderma valiklio ir laseli kokio nors aliejaus, as nuolat laikau koki nors aliejaus buteliuka vonioj, anksciau turejau migdolu, dabar naudoju avokadu. Dar kai nepirkdavau to Biodermos valiklio, paprasciausiai suslapindavau vatos diskeli ir ant jo uzlasindavau truputi aiejaus, kartais dar lasa tuo metu naudojamo veido prausiklio, tada reikia prispausti prie voko ir svelniai pavalyti, ir nusivalo.

QUOTE(bytte @ 2014 02 04, 10:51)
Žiūrėkit kokį ratą pas slovakus radau, jėė kiek vasarų biggrin.gif ten matyt kaip tik man vieta yra clear summer, kaip suprantu ne šviesi, bet su pavasario įtaka, kaip tik mums su Hiver rolleyes.gif
http://www.vizazista...ia_16_20_24.jpg

Oho, is kur cia jie tiek vasaru atkapste? ax.gif

QUOTE(Dilukai @ 2014 02 04, 20:33)
man atrodo teks siųstis paletę
niekaip neatsirenku sudėtingesnių spalvų doh.gif
su tom visom kūdikių spalvom tai viskas aišku, tinka ir valio
bet jeigu nori kažko mažiau infantilaus, tai prasideda, kiek per daug užmutinta ir jau soft summer, kiek per ryšku ir jau winter spalva doh.gif Ir toks vaizdas, kad geriau jau kiek per ryšku, negu kiek per murzina. Kas yra keista nes kaip sakai, visos vasaros užmutintos g.gif

As irgi daznai apie tai vis pagalvoju. rolleyes.gif Bet negi ji tikrai (ta kur BFAS) kainuoja 1000 litu? unsure.gif Nes Klaipedoj ta kur Zanos kirpykla yra tai spalvinio tipo nustatymas 300 litu, o jeigu su palete tai 13000. doh.gif Aisku galima butu siustis ir ta kaip inc, man tai jos labai fainos, tik as jau kai nustatyta sakau gal butu geriau tureti konkreciai man skirta... g.gif

QUOTE(Dilukai @ 2014 02 04, 21:05)
mjo tas ribas ir sunku atskirt kur viena vasara baigias, o kita prasideda

As galvoju, o jeigu atsakyt sau i klausima ziurint i spalva, ar jai labiau tinka apibudinimas gaivi ir lengva ar prislopinta ir apdulkejus, gal taip pavyktu atskirt light summer nuo soft summer. g.gif Light vasaru drabuziai kad ir ryskesniu spalvu bet turetu atrodyt kaip palikti sauleje ir pabluke, o soft summer kaip pamirsti palepeje ir apdulkeje. Man taip atrodo biggrin.gif

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 04, 21:05)
user posted image

atkreipau demesi kad nicole kidman daug kur kisama i BS unsure.gif . Is pradziu keista buvo...bet pasiziurejus daugiau foto, gi tinka jai svarios ryskios siltos spalvos.

As tai pirma karta ja matau priskirta prie bright spring... O paziurekit i ta kuri priskirta warm spring, kokios ryskios veriancios jos akys. man atrodo cia gal kazkokia klaida, jos bus sumaisytos vietomis. g.gif Beje, warm spring irgi tinka ryskios svarios spalvos, tik ne maksimaliai. smile.gif

QUOTE(eleonorra @ 2014 02 04, 21:44)
As irgi light summer, irgi vargstu su tom spalvom...
Tik palta tobulos sviesiai pilkos spalvos pavyko nusipirkti is Zaros, tai labai dziaugiuosi smile.gif

Tikrai geras pirkinys, nes rasti tinkanti palta ir dar reikiamos spalvos sunki uzduotis. 4u.gif

Atsakyti
Aš man atrodo galėčiau visa apsirengt šviesai ir nebus blogai tik tiek, kad saldoka.
Šviesiai pilkas paltas gražu, tik kiek kartų reikia valyti jį per žiemą? blush2.gif
[/quote]

Man sviesios spalvos irgi graziai atrodo, tik norisi spalviniu akcentu. Arba tada sviesi spalva turi buti tobula light summer spalva.
Del oro salygu nedeviu palto kasdien, o kai prireiks, nesiu i valykla smile.gif
P.S.man labai patinka/tinka tokios spalvos kaip Jusu ikeltame paskutiniame paveikslelyje, virsuje, desineje (tokios pablukusios peach). Tik kad sunku rasti.
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 05, 12:15)
lightams pasipuošti smile.gif


Ojei, kaip gražu, imčiau visus keturis. Ypač pirmą springo ir antrą vasaros. Bet vat kur paėmus eičiau, tai sunku man įsivaizduoti lotuliukas.gif Gal į kokį transvestitų vakarėlį, kad jie manęs neužgožtų??? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 vasario 2014 - 12:21
ten labiau light spring spalvos smile.gif
bet ir man atrodo, kad jos negadina vaizdo light summer smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 05, 13:21)
ten labiau light spring spalvos smile.gif
bet ir man atrodo, kad jos negadina vaizdo light summer smile.gif

Man irgi atrodo, juolab daug ir tų bendrų spalvų... Noriu taip apsirengti, tik nežinau, kur taip eit reiktų biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kas per š??? Čia mėgina man įrodyti, kad aš ryža? Kas per autorius šitų durnų koliažų, aš juos draudžiu biggrin.gif Vasarą gali palikt, o pavasaris - niekur netinkamas lotuliukas.gif
Atsakyti
Neturiu ką pasakyt tongue.gif, bet pažiopsau, pasidžiaugiu, kad pavasarinėm dalinatės. Man gi reik būt išprususiai šioj srity, kad mažes aprengt galėčiau lotuliukas.gif

Na o aš aną savaitę nusipirkau megztuką dar vieną baisiai nesuprantamos spalvos. Nei to chaki nei žalias, bet apsirengus jaučiuosi "kaip pasidažius " net . Čia mano dičkė tokį terminą pradėjo vartot kai apsirengia itin tinkamos spalvos ir jaučiasi gražiai, tai tipo kaip pasidažius būna. Tad tikrai visi bruožai paryškėja, oda lyg pailsėjus. Aš pati tai tokius gal tik kelis rūbus teturiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 05, 13:32)
Kas per š??? Čia mėgina man įrodyti, kad aš ryža? Kas per autorius šitų durnų koliažų, aš juos draudžiu biggrin.gif Vasarą gali palikt, o pavasaris - niekur netinkamas lotuliukas.gif

o ko stebesi biggrin.gif taigi cia strawberry blonde's biggrin.gif o butent tokios budingos ligt springams
man visad keistai atrode, kai pabrezdavai, kad rudeniai tai ryzikai, o pavasariai blondinai. tarp pavasariu irgi ryziku pilna tongue.gif
va kad pavasariai svytintis, o rudeniai murziai -tai jau negincijama tiesa 4u.gif
Atsakyti
Mhm, sutinku, kad ir pavasariai čiut ryžavoti biggrin.gif Mano abi panos, kad ir blondinkos, bet kai šalia kitų blondiniūų stovi, tai ryškiai matosi, jog jų atspalvis į ryžumą biggrin.gif
Atsakyti