Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Dilukai @ 2014 02 04, 19:55)
o aš dabar galvoju, light summer po light'iškumo, kuri savybė eina kaip antra pagal dominavimą g.gif clear'iškumas ar muted'iškumas?
Nes faktas, kad ne deep'iškumas smile.gif

tai , kad gali dominuoti tik viena is siu savybiu arba clear arba muted
Atsakyti
man atrodo teks siųstis paletę
niekaip neatsirenku sudėtingesnių spalvų doh.gif
su tom visom kūdikių spalvom tai viskas aišku, tinka ir valio
bet jeigu nori kažko mažiau infantilaus, tai prasideda, kiek per daug užmutinta ir jau soft summer, kiek per ryšku ir jau winter spalva doh.gif Ir toks vaizdas, kad geriau jau kiek per ryšku, negu kiek per murzina. Kas yra keista nes kaip sakai, visos vasaros užmutintos g.gif
Papildyta:
tai dominuoja žinoma šviesumas, bet kas po jo antroj vietoj?
net jei šviesumas 90%, man įdomu po kiek pasidalina likusius 10% kitos savybės biggrin.gif
Papildyta:
nu negali visalaik rengtis tokiais biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 04 vasario 2014 - 20:32
QUOTE(bytte @ 2014 02 04, 13:49)
Jesen - ruduo, tas paskutinis apatinis
Jar - pavasaris


Puiku, tiktų man smile.gif

Bet visai jau man nebegerai dėl tų spalvų: gavau dovanų baltos spalvos telefoną, tai viskas gerai, liuks tlf., bet vienintelį trūkumą turi - spalva balta, o ji man netinka ir nepatinka, ir niekada nemėgau. Juk tai ne rūbas, ne aksesuaras, o tik daiktas, bet nervina, kodėl ne juodas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 04, 21:33)
man atrodo teks siųstis paletę
niekaip neatsirenku sudėtingesnių spalvų doh.gif
su tom visom kūdikių spalvom tai viskas aišku, tinka ir valio
bet jeigu nori kažko mažiau infantilaus, tai prasideda, kiek per daug užmutinta ir jau soft summer, kiek per ryšku ir jau winter spalva doh.gif Ir toks vaizdas, kad geriau jau kiek per ryšku, negu kiek per murzina. Kas yra keista nes kaip sakai, visos vasaros užmutintos g.gif

Ką tu veiksi su ta palete irnesakyk.gif Kokių tau dar sudėtingesnių spalvų? Tamsiai mėlyna, taupe ir katino pilka, dar baklažanas kažkoks neplautas, kokių tau dar sudėtingų spalvų reikia biggrin.gif

Nu vasara yra mažai kontrastingas ir dulkėtas daikc. Iš esmės. Visi mažai kontrastingi ir dulkėti daiktai skirstosi į šviesiausius nekontrastingus dulkėtus daiktus (light), biskutuką kontrastingesnius ir šaltus dulkėtus daiktus (cool) ir vos vos šiltesnius, bet vis viena dar šaltus dulkėtus daiktus (soft).

Vat ir viskas mastau.gif Toliau - pagal paletę biggrin.gif O kokių tu nori light summer dar savybių? Nėr jų, nu unsure.gif Light vasara nėr kažkoks labai kraštinis sezonas, kaip bright winter, ten viskas nuo-iki. Tik laito atveju - šviesumas didelis, kontrasto jokio, spalvos sudėtinės ir šviesios, kad ir kur jas galas... O taip tai - dulkėta, bet ne tiek dulkėta, kaip soft, bet dar ne tiek švari, kaip žiemos, ir ne tiek šalta, kaip cool, bet ne tiek šilta, kaip pavasaris...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 vasario 2014 - 20:48
mjo tas ribas ir sunku atskirt kur viena vasara baigias, o kita prasideda
pvz turiu bliuską, kuri dabar suvokiu, kad labiau soft summer greičiausiai, nu bet kai perki apsirengi ir atrodo labiausiai pusė velnio iš visos parduotuvės. Nu neatskiriu iš akies niuansų. Žinau, kad n kartų apkalbėta, kad vistiek tos tikslios spalvos nerasi niekad paėmus paletę į rankas smile.gif



glamūrinė atseit light summer biggrin.gif
user posted image

LS raudonos
user posted image

LS žiemai - rask žmogau nors vieną daiktą tokio pilkumo, nekalbant apie visą komplektą. Bet gražu
user posted image

neutralūs LS krepšiai
maniškis iš tokios serijos dabar
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
LS tamsiosios spalvos, va su šitom aš ir nuvairuoju ne į savo lankas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

atkreipau demesi kad nicole kidman daug kur kisama i BS unsure.gif . Is pradziu keista buvo...bet pasiziurejus daugiau foto, gi tinka jai svarios ryskios siltos spalvos.



user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 04 vasario 2014 - 21:17
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 04, 22:05)
mjo tas ribas ir sunku atskirt kur viena vasara baigias, o kita prasideda
pvz turiu bliuską, kuri dabar suvokiu, kad labiau soft summer greičiausiai, nu bet kai perki apsirengi ir atrodo labiausiai pusė velnio iš visos parduotuvės. Nu neatskiriu iš akies niuansų. Žinau, kad n kartų apkalbėta, kad vistiek tos tikslios spalvos nerasi niekad paėmus paletę į rankas smile.gif

Nu, viskas teisingai, labai gražūs deriniai.

tai žinok niekad ir nerasi, čia vargo vakarienė su tom vidutinėm spalvom doh.gif Man irgi amžinai - tai per šviesi, tai per tamsi, tai per ryški, tai per šalta, tai per ryža doh.gif Kai reikia eit per parduotuves, tai įjungi logiką, sveiką protą, akis - ir tada žiūri... Nes realiai spalvų išvis yra daugiau, negu paletėj, ir gali rasti kokią išvis niekam nepriskirtą...

Pvz. tos pilkos. Matai, kad pilka link melsvumo, ir imi... Kaip aš imu link rudumo... O smulkiai chrien ten priderinsi... Išsikalinėti gali, kai perki kokią bliūzkę, skarą, šaliką, kas bus prie pat veido ir ko yra daug.
O vat paimk su paltu ir paišsikalinėk dry.gif
Paimk ir pasakyk, kad žynoce, ponia, man atspalvis tinka, bet reiktų vienu tonu šviesesnio doh.gif Sakys, aaaaik iš čia, ožka. Tada aš to palto gyvenime nenusipirksiu...
Realiai pasižiūri į kokį landsend - kaina tinka, sudėtis tinka, modelis tinka, spalvos - juoda, tamsiai mėlyna, chaki ir bordo. Juoda ne, bordo ne man, chaki labai šviesi - tepsis, ir imu tamsiai mėlyną, į katrą ten pusę tas mėlynumas bebūtų... va ir viskas... biggrin.gif
Atsakyti
na taip internete apsipirkimas maždaug taip ir vyksta, scrollini žaibo greitumu, nes vien per tamsių spalvų 90% iškart atsimeta, juodų ir pan, tada atsimeta visos neonkės, rėkiančios per ryškios ir per šiltos, renkies iš to kas lieka - 0,00001% lotuliukas.gif
Papildyta:
Noa te tau derinuką biggrin.gif
user posted image
ir man vieną biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dilukai, aciu uz paletes! smile.gif As irgi light summer, irgi vargstu su tom spalvom...
Tik palta tobulos sviesiai pilkos spalvos pavyko nusipirkti is Zaros, tai labai dziaugiuosi smile.gif
Su light summer beda ta, kad pvz mano oda labai sviesi, tai jei dar tu ''washed out'' spalvu drabuzi apsirengi, sakes, pranysksti kartu su ta pacia blankia spalva. Nors, pagal viska, turetum ''zydeti'' su savom spalvom biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
QUOTE(eleonorra @ 2014 02 04, 21:44)
Dilukai, aciu uz paletes! smile.gif As irgi light summer, irgi vargstu su tom spalvom...
Tik palta tobulos sviesiai pilkos spalvos pavyko nusipirkti is Zaros, tai labai dziaugiuosi smile.gif
Su light summer beda ta, kad pvz mano oda labai sviesi, tai jei dar tu ''washed out'' spalvu drabuzi apsirengi, sakes, pranysksti kartu su ta pacia blankia spalva. Nors, pagal viska, turetum ''zydeti'' su savom spalvom  biggrin.gif

Aš man atrodo galėčiau visa apsirengt šviesai ir nebus blogai tik tiek, kad saldoka.
Šviesiai pilkas paltas gražu, tik kiek kartų reikia valyti jį per žiemą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 04, 22:40)
na taip internete apsipirkimas maždaug taip ir vyksta, scrollini žaibo greitumu, nes vien per tamsių spalvų 90% iškart atsimeta, juodų ir pan, tada atsimeta visos neonkės, rėkiančios per ryškios ir per šiltos, renkies iš to kas lieka - 0,00001% lotuliukas.gif

Nu tai vat būtent...

Tu dar žinai spalvas - dusty rose (aplamai dusty viskas), mint, taupe, heather gray (atitinkamai aš - coral, visokie carribean, lime, camel). Abi jamam navy ir visokius off white ir visokius grey ir tikimės, kad nebus baisu... lotuliukas.gif
Atsakyti
dar avižinės košės spalvos nepamirštam lotuliukas.gif
tai, kad nebūtum papūgėlė arba peraugęs beibis, gali būdamas lightas tai tik neutralais išsigelbėti.
heather grey čia tas pats kaip pilkas melanžas? Na toks pilkas treninginis, maikinis trikotažas? Tokių daiktų daug turiu, nuo sijonų iki šalikų, net suknelę turiu pilką "treningo" medžiagos biggrin.gif

su drauge susitinkam, ta sako dairausi ir galvoju kokiom spalvom būsi apsirengus, tai teisingai nuspėjo, kad bus šviesūs neaiškūs pilkalai lotuliukas.gif Kai jinai pati žemės/raudonais/oranžais/samanom rengiasi tai visai svetimos spalvos smile.gif

čia kur kraunu derinius tai šių metų spalva atseit "bright radiant orchid" (nzn kas čia paskelbė) tai visiem tipam deriniai su violetine

clear spring
user posted image
slear winter
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 05 vasario 2014 - 10:30