Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2014 02 03, 20:53)
Rudeniui, ko gero, o kaip čia juos suprasti? Per kur jie kabo?

Forma tai tokia rizikinga, nebent ant kokios grandinėlės gal kabinti...


Čia nėra dar uždėta kabliukų, man juos padarė su variu dirbantis žmogus, nuotrauką atsiuntė, o realiai dar net nemačiau biggrin.gif, sakė, kad dydis 2,6 cm ant 3 cm lygtai, jei gerai pamenu, dabar abejoju, kaip čia bus, ar tiks, ypač dėl formos. Kabliukus turiu pati nusipirkt sidabrinius, nes paprastas metalas netina mano ausims smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2014 02 03, 21:12)
Čia nėra dar uždėta kabliukų, man juos padarė su variu dirbantis žmogus, nuotrauką atsiuntė, o realiai dar net nemačiau biggrin.gif, sakė, kad dydis 2,6 cm ant 3 cm lygtai, jei gerai pamenu, dabar abejoju, kaip čia bus, ar tiks, ypač dėl formos. Kabliukus turiu pati nusipirkt sidabrinius, nes paprastas metalas netina mano ausims  smile.gif

Bet tai kaip čia atrodys tie sidabriniai kabliukai unsure.gif Tas yr baisiai durnas daikc, kai daraisi auskarus iš vario, bronzos, žalvario. Aš pati baisiai mėgstu varį ir ką nors iš jo daryti, bet auskarų paprastai nedarau, nes kažkaip durnai man tie kabliukai...

Nebent gal labai ilgus pirkt, ir daryt kaip bantukus...
Atsakyti
Tai va, būtent, kad ir galvoju, kad bus nei šis nei tas, varis, žalvaris ir dar sidabras. Kažkaip jau man net nebesinori anų biggrin.gif, bet teks imt, kad jau padarė, ką nors sugalvosiu, arba du pakabukus turėsiu ant kokios odelės paversiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2014 02 03, 21:36)
Tai va, būtent, kad ir galvoju, kad bus nei šis nei tas, varis, žalvaris ir dar sidabras. Kažkaip jau man net nebesinori anų biggrin.gif, bet teks imt, kad jau padarė, ką nors sugalvosiu, arba du pakabukus turėsiu ant kokios odelės paversiu smile.gif

Tu žinai, aš ką galvoju. Jei ten tikrai varis, nes man iš spalvos - žalvaris, tai jis gi per laiką pajuoduos. Patamsės. Tai jei paimt ir gerai pajuodint sidabrą, gal būtų pusė bieso?

Va tokia spalva pastovėjusio vario pasidaro:
user posted image
Čia ta vidurinė viela sidabrinė, bet kai viskas tamsu - gal ne taip baisiai baisu... unsure.gif Baisoka, aišku, nu bet...

O jei imt va tokį kabliuką (jis ilgesnis, nei įprastas) ir paėmus pajuodint iki maksimumo su juodikliu, kuris karvės nekainuoja...

Kokia tai tokia spalva išeitų:
user posted image

gal geriau, negu blizgantys mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 vasario 2014 - 21:13
Tikrai, kad geriau, nei blizgantys, nes aplamai man šviesus sidabras netinka, daug geriau patamsintas, toks lyg sendintas, nes jei įsiveriu tokius vos ne aliuminio spalvos šviesius sidabrinius auskarus, tai manęs nebesimato, matosi tik auskarai, o aš tampu kažkokiu šešėliu pajuodusiu biggrin.gif
Atsakyti
Tai ir sakau... Tas sendintas sidabras iš esmės tamsiai pilkas... Nu toks kaip pieštuko grafitas... Gal vis geriau...
Atsakyti
Mano sena bet pati mylimiausia suknele wub.gif (pirkta is pirmos algos).
Ji prie ziemu ar pavasariu? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Prie žiemų gal, nes balta.... Bet manau, braitai iš bėdos susiraukę irgi sutoleruotų. Va, kokie gražūs plaukai. Kas tau šovė į galvą šviesintis???
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 04, 00:50)
Prie žiemų gal, nes balta.... Bet manau, braitai iš bėdos susiraukę irgi sutoleruotų. Va, kokie gražūs plaukai. Kas tau šovė į galvą šviesintis???



plaukai gal ir nieko bet ataugancios sviesios saknys po savaites nekoki ispudi sudarydavo ir visada atrodydavau kazkaip nekaip lotuliukas.gif
foto plaukai juodi(1 ar 2 nr). Tamsiai rudi(3 ar 4nr) kai sviesinau, iskart geriau atrode nei juodi.
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 03, 23:57)
plaukai gal ir nieko bet ataugancios sviesios saknys po savaites nekoki ispudi sudarydavo ir visada atrodydavau kazkaip nekaip lotuliukas.gif 
foto plaukai juodi(1 ar 2 nr). Tamsiai rudi(3 ar 4nr) kai sviesinau, iskart geriau atrode nei juodi.

Nu jo, šviesios šaknys atrodo baisiai. Jos kažkaip iškart sudaro vaizdą, kad žmogus praplikęs... Sklastymas tik platėja doh.gif Nafig, mėginau, daugiau nemėginsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 03, 10:04)
Akiu makiazo nuvalymui (ne waterprof) man nepakeiciama priemone Bioderma micelinis vanduo, jis tinka jautriai odai, visai negrauzia akiu ir nuvalo super thumbup.gif  Anksciau naudodavau viso veido makiazo valymui, dabar pataupau, nes jis nera pigus, naudoju tik akims. Sitas:


ta prasme negraužia akių? Aš tai gal kažkaip ne taip valau, na jai paprastai valau tušą, man vis vien jo lieka ties plaukelių augimo vieta, o jai patrinu smarkiau, įtrinu į akis ir ne tik matyt valymo priemonę, bet ir tušą.
Tušą dažniausiai naudoju waterprof, kadangi akys labai ašaroja nuo vėjo... o žinia Klaipėdoje retai būna ne vėjuota.
Papildyta:
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 03, 18:04)
o kur bobi brown kosmetikos galima nusipirkti? Zinau kad bobis nemazai geru knygu yra isleides apie makiazo mena wub.gif

Aš netyčia radau pagal spalvą, o taip net nežinau kur pirktas šis šešėlis, man jį perleido... na kam netiko/nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 01, 19:04)
Bendrai geriausios lupdaziu spalvos kiekvienam sezonui 4u.gif
pavasaris
user posted image

ziema
user posted image


vasara

user posted image

iš šitų esu turėjus kažką panašaus į Racy red, va visiems tinka lotuliukas.gif
Atsakyti