Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2014 01 19, 21:19)
Bet kai reikės stovėti šalia kitų mergų, o tos bus išsifyfinę kaip olialia, raudonom mėlynom suknom, tai blin, nu.


Na bet jeigu su tom raudonom sukniom bus vasaros tipo merginos, tuomet vis vien gausis vaiduoklių vakarėlis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 19, 22:07)
Bet ko gero svarbiausia spalvinti arčiau veido? Išgelbėtų kokie masyvūs auskarai su daug tamsiai geltonos spalvos su trupučiuku šviesios violetinės (kažkas link dūminio citrino/kvarco su šviesiu ametistu)? O gal geriau mažesni auskarai ir palei pat kaklą vėrinys, bet ar nebus persūdyta dėl tos gėlės ant peties?


Žinok, aš neįsivaizduoju. Man čia jau ir akiniai netinka, kur jau karoliai ant kaklo... Diržiuko irgi neuždėsi... Neįsivaizduoju, kaip galima paspalvint čia dar kažką unsure.gif Teoriškai pasakyt - galima, bet vat praktiškai, kad konkrečiai paimt ir pasakyt - užsidėk žalius karolius ir mėlyną terbą su grandinėle - nu ne...

Bjauriausia, kad čia esmės nepakeis nei jokie skitos spalvos bateliai. Nes pati problema - suknelės ir kūno jungimas, undertonų visiškas neatitikimas ir kontrasto nebuvimas. O kaip tu jį panaikinsi, jei tai suknelė, ir dar tokio pretenzingo modelio? Nuimsi tą gėlę - visas suknelės grožis praeis...

Gal bandyčiau dėti vis tik natūralias pėdkelnes, o dažant japoniškai ir rūžavai, dar kažkur panaudoti tą kūno geltoną... Stipriai ryškint akis ir vaidinti, kad tai undergroundas...
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 19, 22:28)
Na bet jeigu su tom raudonom sukniom bus vasaros tipo merginos, tuomet vis vien gausis vaiduoklių vakarėlis  lotuliukas.gif

Tikėkis lotuliukas.gif O jei žieminės? tongue.gif
Papildyta:
user posted image

Dar gal šalį kokį rūžavą...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 19, 21:30)
Tikėkis lotuliukas.gif O jei žieminės? tongue.gif


O žieminės švelniai rožinės su auksiukais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 19, 22:39)
O žieminės švelniai rožinės su auksiukais  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Na, iš tikro tai teisybė - kaip žmogus atrodys, labai priklauso nuo to, kokiame jis bus fone. Net jei stovėsi kaip šlapia višta, atrodysi nuostabiai, jei kitos bus kaip šlapi paršeliai! biggrin.gif
Užtat dar vienas išvaizdos pagerinimo būdas - išsiaiškint, ką rengsis klasiokės, ir paįtakoti jas, kad apsirengtų kuo netinkamiau lotuliukas.gif
Tik darbo daugokai, gi reikia padirbėti dar ir su paralelinėmis klasėmis biggrin.gif

Oi, pamenu savo išleistuvinę suknelę biggrin.gif Buvo žydra ir visai iš paletės, tik su žiauriai daug kvalbonų biggrin.gif Aš pareiškiau pretenzijas, ta suknelės pardavėja įsižeidė ir teigė, kad kvalbonuose visas grožis. Mano mama pasakė, gerai, imam, grįžus namo, kvalbonus nukirpo, ir likom visi patenkinti biggrin.gif
Atsakyti
Erszebeth, man nėr tokia tragedija biggrin.gif Nu ir tegu būna tokia neryški. Manau, kad padarius makiažą pilną, bus kur kas geresnis vaizdelis wink.gif Galvoju, kad akis išryškint ir aš labiausiai norėčiau, bet lūpų baisiai neraudonint. Pradžioj galvojau apie aksesuarus įvairiaspalvius visokius, bet paskui nutariau, kad viskas čia man gerai. Tik dar apie pėdkelnes dvejoju, ar ne geriau kūno spalvos atrodo? Nebandėt? Beje, o neitų jai be akinukų apsieit? Kaip bus kai tokius grožius ant akių pripiešit, o akiai viską paslėps biggrin.gif


Mano išleistuvinė buvo beige spalvos lotuliukas.gif Atrodžiau irgi geras baltaskūriukas lotuliukas.gif Man kaip ir iš paletės, bet dideliais plotais šviesiai mane aprengus suprastėja vaizdelis gerokai
Atsakyti
Reikės pabandyt kūno spalvos pėdkelnes. Dėl akinių vyksta derybos, tipo jos kūno dalis, bijo lęšius pirštais krapštyti.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 19, 23:47)
Erszebeth, man nėr tokia tragedija  biggrin.gif Nu ir tegu būna tokia neryški. Manau, kad padarius makiažą pilną, bus kur kas geresnis vaizdelis wink.gif  Galvoju, kad akis išryškint ir aš labiausiai norėčiau, bet lūpų baisiai neraudonint. Pradžioj galvojau apie aksesuarus įvairiaspalvius visokius, bet paskui nutariau, kad viskas čia man gerai. Tik dar apie pėdkelnes dvejoju, ar ne geriau kūno spalvos atrodo? Nebandėt? Beje, o neitų jai be akinukų apsieit? Kaip bus kai tokius grožius ant akių pripiešit, o akiai viską paslėps  biggrin.gif
Mano išleistuvinė buvo beige spalvos  lotuliukas.gif Atrodžiau irgi geras baltaskūriukas  lotuliukas.gif Man kaip ir iš paletės, bet dideliais plotais šviesiai mane aprengus suprastėja vaizdelis gerokai

Jei dideli šviesūs plotai tinkamos spalvos, tada galima ištaisyt įmetus, pvz. ryškų lūpdažį ir rankinuką ir paryškinus blakstienas...

Bet čia jau, man regis, reikia pateisint tą bekontrastiškumą ir skirtingus atspalvius. Tai vat tą mano siūlomas ružavas makijažas ir turėtų išspręsti - jei jau sumesti du šviesūs netinkantys atspalviai, tai varyt ta gaida ir toliau - pridėti dar skirtingų šviesių atspalvių pudros ir rūžo atspalvių, tipo, čia toks meninis užmojis. Prie gero makijažo gali gautis toks lengvas "crazy" efektėlis, kuris gal babytei ir netiktų, bet vaikui - būtų dar įdomiau.

Nu bet kaip tą tinkamą makiažą užsitikrint, tai nežinau. Kad būtų ne kultūringai, o su cinkeliu...

Ir žinok reiktų nuimti akinukus vis dėlto. Vaiduoklių su akiniais nebūna... Kažkaip nelabai čia prie to įvaizdžio. Ar linzių nenešiojat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 19 sausio 2014 - 23:40
QUOTE(inc @ 2014 01 19, 20:47)
Erszebeth, man nėr tokia tragedija  biggrin.gif Nu ir tegu būna tokia neryški. Manau, kad padarius makiažą pilną, bus kur kas geresnis vaizdelis wink.gif  Galvoju, kad akis išryškint ir aš labiausiai norėčiau, bet lūpų baisiai neraudonint.

pritariu, gi mergaitei niolika, nebūtina jai kaip bijūnui žydėti, o gal ji dar natūros tokios švelnios, svajingos. Akinukus gerai būtų nuimti, ar bent jau pakeisti ir manau makijažas padės. Vėrinio nereik dėl tos gėlės, auskarai, apyrankės. O kaip plaukus šukuosit?
Švarkiukas bus koks ar šalis? Ir jei vaikas nori tos suknės tegu ir būna, baisiai čia. Man visai neblogai atrodo ir manau, kad šitai mergaitei tinka toks bliednas įvaizdis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 20 sausio 2014 - 08:12
QUOTE(Noa @ 2014 01 19, 22:04)
Oi, pamenu savo išleistuvinę suknelę biggrin.gif Buvo žydra ir visai iš paletės, tik su žiauriai daug kvalbonų biggrin.gif

Pamenu ir as saviske biggrin.gif Taip pat su kvalbonais, tokios ryskios, kiek tamsesnes fuksijos spalvos. Mama principingai liepe ta suknele vilktis, nors prie mano tuometinio stiliaus ir svajingos asmenybes ji visasi netiko (na tokia pankova as tuo metu buvau,..). Po oficialios dalies siaip ir persirengiau biggrin.gif bet dabar kai ziuriu tas foto, tai visai tiko siaip man ta suknele smile.gif Spalva gera tokia.
Atsakyti
Sveikos sekančioje temoje flirt.gif
Aš tai kiek tuos antakius ant veidų peržiūrėjau, tai maniškiai gal labiausiai į paskutinius tempia. Beja esu gavus pastaba kad per ploni jie pas mane iš vaikino (čia ar ekonomiško garderobo temoje diskusija buvo apie vaikinus konsultantus, na kurie moterų mylėtojai ir apie stiliu nusimano, tai būtent toks ir davė man pastabą doh.gif )
Dėl suknutės... jai mergaitė rudeniukas, tai tempt makiažo pagalba į soft summeres... gal ir dirbtinį įdegį galim panaudot, kaip suprantu ten chemija - rūgštis nudažo odą, tai gal yra bronziniai kur nudažo... nes kuriuos aš bandžiau tai visi labai jau morkiniai mane dažė, ir visai ne mano įdegio spalva.
Manau nebus labai didelė problema, ypač jai spalvas rinkt tokias ribines makiažo... nu vis vien tokiam amžiuje daug maž viskas gerai atrodo.
Dėl pėtkelnių nežinau... man nepatinka, kai neatitinka pėtkelnių ir odos spalva kai jau tiek to kūno matos.
Nu nu... vasaros jaunos ir dar pasidažiusios su raudona labai padoriai atrodo, nebent ta raudona jau labai skaisti. Bet šiaip man susidarė nuomonė, kad su tom nude spalvom lengviausiai susimaut, bent jau į zviazdas žiūrint unsure.gif

ir spalvyčių (kartais man atrodo kad esu būtent azure summer):
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 19, 18:02)
Žinok... Aš ko gero eičiau radikaliu keliu. Vadinasi - daug špakliaus, nes tik taip gali pereit į kitą tipą. Nuimčiau vaikui akinius, uždėčiau tas akis didinančias linzes ir įkalčiau japoniško stiliaus ružavą makijažą.  Būtent ta būtų inspiracija - dabartinė japonų pupytė, tokia, kur panaši į lėlę, dirbtinės blakstienos ir panašiai. Balinamas veidas, rožiniai akcentai, lėliškai rožinės lūpos.

Tipo siūlai vaikui į žiemas kraustytis biggrin.gif
Beja šita taupe matyt visgi tikrai iš žiemų palečių g.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos.
Seku temą seniai lens.gif
Noa man jau pagelbėjo privačiai nustatydama, manau teisingai, nes buvom su dukra Akre, pirkom suknelę išleistuvėms, tai tuo pačiu ir aš mėginau puoštis, mieravausi man tinkamas spalvas , ir jaučiausi gerai su tom spalvom šilto pavasario .
Dabar reik dukrai pagalbos. Atsiprašau tik didokokos gavosis.
Mes esam labai panašios, ir odos spalva, ir akimis (mano žydresnės, jos vos tamsesnės) .
Gal ji irgi pavasaris ?

user posted image
user posted image
user posted image

user posted image
Papildyta:


Dar akis radau
user posted image


čia prie dirbtinio apšvietimo:
user posted image
Atsakyti