Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Mano šešėlis toks šokoladinis su pilkumu, o jau specialiai kur skirti arba per ryži arba per šviesūs. NYX nepamenu kur žiūrėjau, nes visos šalia parduotuvės... bet nieko gero nebuvo, ta prasme pasiūla minimali.
O ant tos rusaitės visai gerai bahama atrodo, ta prasme ne ryža g.gif
Papildyta:
Kitur ta bahama mama atrodo labai gera, o kitur visgi per ryža...
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 03, 11:33)
O ant tos rusaitės visai gerai bahama atrodo, ta prasme ne ryža  g.gif


Man irgi visai neblogai. Kazin koks jos tipas? Ji pati yra minejus kad lyg saltas.
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2014 02 03, 11:34)
Kitur ta bahama mama atrodo labai gera, o kitur visgi per ryža...
user posted image

Man tai ne tai kad ryza bet tokia kazkokia i zaluma. biggrin.gif

Nu o Hoola salia jos visai geltona unsure.gif

Kita vertus, nelygu ant kokios odos fotografuota. Galbut ant kokios rozines porcelianines odos savininkes. ax.gif


Todel turbut geriausias variantas imt kaip atskaitos taska kokia nors savo turima priemone, ir ieskot swatchu su ja, o paskui palyginimu su kitom. As taip darau su lakais. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 03 vasario 2014 - 11:49
Aha, įdomi ta Bahama Mama, man tai jin kažkokia sepia, panaši į mano įdegį... tai ją man kaip bronzatą reiktų naudot... netinka visgi kontūravimui. Aš pastebėjau kad tie bronzatai kad ir tamsesni ir be blizgio, vis vien neduoda to "įdubimo" efekto, ypač kai aš ovalą mažinu (ta prasme siaurinu veidą biggrin.gif ), ma labai reik kad į mėlynumą būtų (maišyt su mėlynu biriu šešėliu ir budrą biria tamsią matyt reik lotuliukas.gif )
Atsakyti
user posted image

2oji seseliu spalvyte labiau kavos ar goldern brown spalvyte? 4u.gif visa internete isnarsiau bet niekur nera parasyta kaip konkreciai ji vadinasi blush2.gif
seseliai vadinasi beige lift bet 2-oji spalva tikrai ne beige rolleyes.gif
Atsakyti
Aplankiau Kristiana, pasimatavau Dior silhouette, na tai...toks visiskai neutralus dieninis, duodantis vos vos atspalvi...man kazkaip noretusi ciut ciut sodresnes spalvos g.gif bet visi kiti jau buvo per ryskus is panasiu.
Kazkuris Chanel labai patiko, tik spekit, isiminiau koks ten buvo? doh.gif
va kaip atrodo Dior Nr. 339 ant manes biggrin.gif reiks gal nusipirkt.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 03 vasario 2014 - 15:33
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 03, 15:32)
user posted image

2oji seseliu spalvyte labiau kavos ar goldern brown spalvyte?  4u.gif  visa internete isnarsiau bet niekur nera parasyta kaip konkreciai ji vadinasi blush2.gif
seseliai vadinasi beige lift bet 2-oji spalva tikrai ne beige rolleyes.gif

aš golden brown matau, žėručiai auksiniai. Kavos būna kiek kitokia, va:
user posted image
user posted image
Bobbi braown man tiko, va juos kontūravimui ir sunaudojau, nors ir šiaip prie visko tepdavau blush2.gif
arba tokia:
user posted image
arba dar tokia, pati šilčiausia:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 03 vasario 2014 - 16:02
aciu uz pavyzdukus 4u.gif bigsmile.gif susidariau nuomone kad kavos ar kavos pupeles spalva labiau tokia neutrali.

ziuriu kaip tik turiu kavos atspalvio seselius-user posted image
make up factory dim greige 4. Patys seseliai geri, ilgai laiko.
Vis delto busiu goldem brown. Prie veido labiau tiks bigsmile.gif

o kur bobi brown kosmetikos galima nusipirkti? Zinau kad bobis nemazai geru knygu yra isleides apie makiazo mena wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 03 vasario 2014 - 18:06
QUOTE(bytte @ 2014 02 03, 09:47)
Labai sudėtingas reikalas atrast "kontūruoklį". Be to kad realiai būtų efektas, jis gan tamsus turi būt. Aš taip (gėda prisipažint) naudojau matinius šešėlius... na neradau spalvos. Dabar reik jau naujo, irgi dairaus blush2.gif

O tai ką? Aš šešėliai, ar rūžas, ar dar koks biesas, tas pats galas gi, tik pakuotė skirtinga... Tinka ir naudoji!

Aš turiu MAC Harmony iš Kryginos sąrašo. Ką aš žinau, nieko man. Bet aš labai nekontūruoju, nes pas mane trūkumai tuom menkai ištaisomi - nosies gi neprailginsi, nebent nosies galą hailaitint biggrin.gif Nu galima, aišku, bet stipriai neužsiimu...

Ir dar bronzerį kokį naudoju vasarą...

QUOTE(pumpica @ 2014 02 03, 16:33)
Aplankiau Kristiana, pasimatavau Dior silhouette, na tai...toks visiskai neutralus dieninis, duodantis vos vos atspalvi...man kazkaip noretusi ciut ciut sodresnes spalvos g.gif bet visi kiti jau buvo per ryskus is panasiu.

Užmiršau paminėti, kad jis toks ir yra biggrin.gif Aš jį naudoju kaip nudinį, kasdieninį, bet mėgstu tokius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 03, 11:34)
O ant tos rusaitės visai gerai bahama atrodo, ta prasme ne ryža  g.gif
Papildyta:
Kitur ta bahama mama atrodo labai gera, o kitur visgi per ryža...

http://3.bp.blogspot.../s640/image.jpg

Aš turiu bareminerals warmth, tai toks jis realiai ir atrodo- rudai ryžavotas mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar rudens tipui tiktų tokie auskarai? Dar reikia ir prie veido formos, kad tiktų. g.gif

user posted image
Atsakyti
Rudeniui, ko gero, o kaip čia juos suprasti? Per kur jie kabo?

Forma tai tokia rizikinga, nebent ant kokios grandinėlės gal kabinti...
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2014 02 03, 21:49)
Ar rudens tipui tiktų tokie auskarai? Dar reikia ir prie veido formos, kad tiktų. g.gif

user posted image


tiktu thumbup.gif

del veido konturavimo, tai cia yra visai geru patarimu kaip tai pasiekti ir kad viskas atrodytu naturaliai.
user posted image
Atsakyti