Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hiver @ 2014 02 02, 15:18)
As del ziemos pagalvojau todel kad ji paminejo jog akiu rastas ziemos.

Is nuotrauku man jusu oda atrodo salta, akys tinka i kategirija cool winter arba cool summer (kol rasto nesimato).

Man tai ana cool summer, į jokius raštus nežiūriu, nu kas tie raštai? Spalva skaitosi biggrin.gif

O pagal aprašymus man išvis nieko nustatyt neina... Mano pačios savo aprašymas iki kol tipą sužinojau būtų kokios žiemos žiemiausios, aš gi stipriai kontrastinga jaučiausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 02, 16:18)
As del ziemos pagalvojau todel kad ji paminejo jog akiu rastas ziemos.
Delfiuka gal galetumet ikelt savo akie foto, kad rastas matytusi?

Is nuotrauku man jusu oda atrodo salta, akys tinka i kategirija cool winter arba cool summer (kol rasto nesimato).

Įmečiau rainelės foto akis
Šiaip vasaros raštas gana panašus į žiemos, tai gal ir suklaidinau blush2.gif
Kažin light summer tipas tiktų? Čia imant hipotezę, kad natūralūs plaukai buvo kažkiek į pilkumą. Cool gal irgi tiktų, tik plaukai natūralūs tokie tamsūs nebuvo, o soft ir light rašo, kad nelabai yra kontrasto tarp akių ir viso kito, na pas mane jis gana žymus.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 02, 16:18)

Tai gal plaukuciai is rudens paletes, ne is pavasario? smile.gif  Nes jeigu vario atspalvio turi tai rudens savybe. Gal bandykit kita kart labiau link medaus ar kavos atspalviu orientuotis.



plaukuciai pries stipria sviesa ruda auksinio,vario atspalvio. Beveik kaip naturalus atrodo. Daba kaip spalva apsiplove tai jie jau kokio 7 lygio sviesumo.
Nors norisi tu pokyciu laikinai, pabusiu pusiau ruduo laikinai bigsmile.gif
kavos spalva bijau kad gali buti per tamsi blush2.gif
Atsakyti
straipsnis, apie tai koks geliu rastas tinka iv spalviniams tipams
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 02 vasario 2014 - 15:49
QUOTE(rytojryta @ 2014 02 02, 15:49)
straipsnis, apie tai koks geliu rastas tinka iv spalviniams tipams
My Webpage


Apsidžiaugiau, kad galiu nešioti ir vienspalvius, be jokių gėlyčių drabužius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 02, 17:25)
plaukuciai pries stipria sviesa ruda auksinio,vario atspalvio. Beveik kaip naturalus atrodo. Daba kaip spalva apsiplove tai jie jau kokio 7 lygio sviesumo.
Nors norisi tu pokyciu laikinai, pabusiu pusiau ruduo laikinai bigsmile.gif
kavos spalva bijau kad gali buti per tamsi blush2.gif

o tu pamegink sviesia kavos spalva, ne tamsia
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2014 02 02, 14:36)
Įmečiau rainelės foto akis
Šiaip vasaros raštas gana panašus į žiemos, tai gal ir suklaidinau  blush2.gif


Akies raineles rastas gal kazkiek primena suskilinejusio stiklo rasta, o tai kaip ir butu vasaros bruozas. g.gif Nors gan aiskios tos linijos einancios nuo vidurio i krastus. Realiai man jusu akis panasi i sia cool winter aki

user posted image

Va pas ka labai ryskus ziemiskas akies rastas tai pas Hypnotic Poison. smile.gif

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 02, 15:25)

kavos spalva bijau kad gali buti per tamsi blush2.gif

Ne, ne kavos spalva as minejau o kavos atspalvi. Jis toks rusvas be jokio raudonumo. 4u.gif Pradedant kavos pupelem baigiant latte. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 02 vasario 2014 - 16:28
kai esiu, paminesiu kirpejai kad uzdazytu kavos atspalvi ir jums pasirodysiu:)
Atsakyti
sviesios kavos pupeles ir mokos atspalvis skaitosi tas pats? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 02 vasario 2014 - 17:53
QUOTE(Hiver @ 2014 02 01, 23:47)

Manau kad originalas. Uzeikit i jos profili ir paziurekit kitas prekes, ten labai daug is Dior ir dar kitu firmu, o kur analogas, tai ir paraso - analogas. Va taip tai man patinka, o ne kai buna pardavineja papigiai ir raso "Louis Vuitton tase" ir daugmaz susiprask pats kad jeigu pigiai tai nebus originalas. biggrin.gif

aha, nu gal g.gif reik jauciu surizikuot nusipirkt....Isrinkit man panos lupdazi lotuliukas.gif neturejus isvis as lupdaziu, tik blizgesiai pas mane biggrin.gif imciau gal ta kur Noa uzrode Dior silhouette, reik dar kokio vieno, labiau kokio koralinio smile.gif
gal toki http://tarpmergaiciu...ptic-433-delice
ar toki http://tarpmergaiciu...-delice-extreme
abu
user posted image
nors gal jau cia per oranziniai...Noa, nebandei tokiu?
Reiks i kristiana uzsukt pasimatuot smile.gif
Atsakyti
Nebandžiau. Aš būtent, Kristianoj ir išsirinkau. Fig čia tie internetai, nuėjau pirkti internetinio, kuris ant Mikės atrodo ohoho, o ant manęs, laito, pasirodė baisiai per šviesus - už mano natūralias lūpas šviesesnis biggrin.gif

Cha cha biggrin.gif Pavasarios gėlytės biggrin.gif Gėlytės kaip gėlytės, tik ne ant juodo fono, o ant balto. NOrėčiau tų žieminių, tų, kur iškart po pavasario biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 02, 17:45)
sviesios kavos pupeles ir mokos atspalvis skaitosi tas pats? 4u.gif


Nevisai, smile.gif kaip mes cia seniau apkalbejom tai moka yra kavos gerimas i kuri be kavos dar dedama kakavos arba sokolado, tai yra kava su rausvumu, o pavasarines tamsiaplaukes turetu kaip ir netureti to rausvumo.

Nu va cituoju jusu pacios idetus pavyzdelius:

PAVASARIS
user posted image

RUDUO
user posted image

QUOTE(pumpica @ 2014 02 02, 18:47)
imciau gal ta kur Noa uzrode Dior silhouette, reik dar kokio vieno, labiau kokio koralinio smile.gif

Jeigu as buciau pavasaris ir rinkciausi is tu Dioru tai dairyciausi i Riviera ax.gif

user posted image

O as sau is tos linijos nei vieno neissirenku sad.gif o taip buvau nusiteikus sau dovana pasidaryt, jau seniai... Yra spalvu tik is tos linijos su sviesesniais futliarais bet man ji nelabai patinka... unsure.gif
Atsakyti