Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hiver @ 2014 02 02, 14:11)
O kokie jusu naturalus plaukai? Ar esat kada daziusis tamsia salta spalva? Pagal tai ka paraset panasu kad galetumet buti cool winter.

Kiek pamenu standartiška lietuviška pilkai ruda ar kaip ją pavadint biggrin.gif Bet labai tamsūs tikrai nebuvo. Antakiai irgi tokie neryškiai pilkai rudi. Tamsiai nedažiau, jau 10 metų dažau raudonos atspalviais ir sunkiai save įsivaizduočiau su juodais ar blondiniškais plaukais. Sukėliau senas nuotraukas, apšvietimas nekoks, bet gal kažkoks ryškesnis vaizdas susidarytų. nuotraukos
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 02, 12:30)
Tada geriau melsvas. Beige atrodys kaip metus neskalbtas ;D



Melsva gan pavojinga spalva man. Tada reikia, kad būtų į žalumą bent, o rask, kad mandras tokį audinį lotuliukas.gif Jau paprasčiau su beige biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 01 31, 16:10)


man tinka ir patinka
Maybelline Color Sensational Fatal Red 530  smile.gif

user posted image

kitus namie paziuret reikia 4u.gif


papildau sarasiuka
antroj vietoj Golden Rose lipstick 63
user posted image

po to Golden rose lipstick 48
labai ryskus, net man smile.gif
user posted image
user posted image

Avon lipstick sparkling peach
sitie kazkaip man per blankus atrodo, nezinau dar del ju g.gif
user posted image
Atsakyti
delfiuka, man atrodo, kad vargu ar tu žiema būsi, nes oda gan geltona atrodo daugelyje fotkių g.gif
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2014 02 02, 14:39)
Kiek pamenu standartiška lietuviška pilkai ruda ar kaip ją pavadint biggrin.gif Bet labai tamsūs tikrai nebuvo. Antakiai irgi tokie neryškiai pilkai rudi. Tamsiai nedažiau, jau 10 metų dažau raudonos atspalviais ir sunkiai save įsivaizduočiau su juodais ar blondiniškais plaukais. Sukėliau senas nuotraukas, apšvietimas nekoks, bet gal kažkoks ryškesnis vaizdas susidarytų. nuotraukos

trecioj foto kita spalva dazyti plaukai ar del apsvietimo pasikeite spalva? sita spalva man graziau nei kur i raudonuma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 02 02, 14:47)
trecioj foto kita spalva dazyti plaukai ar del apsvietimo pasikeite spalva?  sita spalva man graziau nei kur i raudonuma smile.gif

Gal per mažai to raudono atspalvio buvo biggrin.gif Tiesiog neįsivaizduoju savęs su plaukais, kurie neturėtų bent menkiausio raudono atspalvio. Nesu mėgėja spalvomis save atkreipti dėmesio, bet ryškiai raudona mano mylimiausia, tik sunku objektyviai save vertint, ar ji man tinka.

Inc, oda labiau į rusvumą gal, ne geltonumą, aišku, apšvietimas dirbtinis ar giliai kambary, arba visai nubalinta šviesos, bet esmė tokia, kad esu šviesios odos. Žiema gal ir nelabai, bet ir prie rudens tos mano akys sunkiai įsipaišo. Realesnė jų spalva tose nuotraukose, kur oda baltesnė.

Atsakyti
Ir man nelabai panašu, kad žiema būtų delfiuka. Aš taip pat pastebėjau, kad 3 foto gražiau atrodo plaukai, tinka labiau.

Tai gal tu vasara būsi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brita33: 02 vasario 2014 - 12:57
[quote=Hypnotic Poison,2014 02 01, 19:04]
Bendrai geriausios lupdaziu spalvos kiekvienam sezonui 4u.gif

ruduo

user posted image


Oho, kiek info!!! smile.gif O čia kokios firmos tie lūpdažiai? Ar iš bet kurio gamintojo panašų pavadinimą rinktis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 01, 21:04)
Bendrai geriausios lupdaziu spalvos kiekvienam sezonui 4u.gif
pavasaris
user posted image

ziema
user posted image



man kazko pavasario lupdaziai nelabai g.gif imciau tik Racy red ir gal del Cinnamon pagalvociau. Labiau rinkciausi is ziemos spalvu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 02, 00:47)

Manau kad originalas. Uzeikit i jos profili ir paziurekit kitas prekes, ten labai daug is Dior ir dar kitu firmu, o kur analogas, tai ir paraso - analogas. Va taip tai man patinka, o ne kai buna pardavineja papigiai ir raso "Louis Vuitton tase" ir daugmaz susiprask pats kad jeigu pigiai tai nebus originalas. biggrin.gif

idomu is kokio saltinio ji semia tuos originalus g.gif
Atsakyti
[quote=akoya_lt,2014 02 02, 14:57]
[quote=Hypnotic Poison,2014 02 01, 19:04]
Bendrai geriausios lupdaziu spalvos kiekvienam sezonui 4u.gif

ruduo

user posted image
Oho, kiek info!!! smile.gif O čia kokios firmos tie lūpdažiai? Ar iš bet kurio gamintojo panašų pavadinimą rinktis? blush2.gif
[/quote]


firmos nzn, bet supratau kad cia tokios yra tinkamos spalvos ir galima pirkti kitu firmu lupdazius bet orientuotis i sias spalvas. Ir siap rudeniui gana platus lupu dazu atspalviu pasirinkimas lyginant su pavasariais 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mute @ 2014 02 02, 15:17)
man kazko pavasario lupdaziai nelabai g.gif imciau tik Racy red ir gal del Cinnamon pagalvociau. Labiau rinkciausi is ziemos spalvu smile.gif



Jus kai busit parduotuvej, pabandykit kokia nors spalva is pateiktos paletes pasidazyt, gal visai graziai atrodys? 4u.gif
pastebejau kad jau negaliu ryskesnem saltesnem spalvom dazyt lupu, nes tiesiog nedatraukiu,neisnesu... o taip grazu saltesnes ir ryskesnes lupdaziu spalvos. O rudens lupdaziai kaikurie graziau daug atrodo cray.gif biski pasoftejau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2014 02 02, 12:56)
Ir man nelabai panašu, kad žiema būtų delfiuka. Aš taip pat pastebėjau, kad 3 foto gražiau atrodo plaukai, tinka labiau.

Tai gal tu vasara būsi  4u.gif

As del ziemos pagalvojau todel kad ji paminejo jog akiu rastas ziemos.
Delfiuka gal galetumet ikelt savo akie foto, kad rastas matytusi?

Is nuotrauku man jusu oda atrodo salta, akys tinka i kategirija cool winter arba cool summer (kol rasto nesimato).

QUOTE(rytojryta @ 2014 02 02, 13:35)
idomu is kokio saltinio ji semia tuos originalus  g.gif

Nezinau. Man irgi idomu. Bet paziurejau kad pudros kaina naujos apie 95 Lt, tai kaip ir nelabai realu kad ir padielka butu g.gif

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 02, 13:45)
pastebejau kad jau negaliu ryskesnem saltesnem spalvom dazyt lupu, nes tiesiog nedatraukiu,neisnesu... o taip grazu saltesnes ir ryskesnes lupdaziu spalvos. O rudens lupdaziai kaikurie graziau daug atrodo cray.gif  biski pasoftejau lotuliukas.gif

Tai gal plaukuciai is rudens paletes, ne is pavasario? smile.gif Nes jeigu vario atspalvio turi tai rudens savybe. Gal bandykit kita kart labiau link medaus ar kavos atspalviu orientuotis.
Atsakyti