Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Nemačiau tokių. Bet tai kaip įdomu, negi ta šilta voletinė tikrai tinka visiems ir kiekvienam? Na dėl navy - gali būt, teal - gal irgi, bet šilta violetinė???

Gal irgi gali būt?

Ir dar magenta biggrin.gif
Atsakyti
Hypnotic Poison, aciu uz tiek daug visokio gerio 4u.gif

QUOTE(Noa @ 2014 02 01, 19:47)
Nemačiau tokių. Bet tai kaip įdomu, negi ta šilta voletinė tikrai tinka visiems ir kiekvienam? Na dėl navy - gali būt, teal - gal irgi, bet šilta violetinė???

Gal irgi gali būt?

Ir dar magenta biggrin.gif

Noa, tai cia matyt ir bus ta "magenta", smile.gif tiksliau jos atmaina. Man atrodo kad netgi kalbeta apie fuksija, o ne magenta, cia tik mes isvertem jas abi lygindamos. smile.gif O fuksijos atspalviu kaip zinia ne vienas, gal net ir kaip silta violetine kai kur vaizduojama.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 01 vasario 2014 - 21:31
QUOTE(inc @ 2014 01 22, 10:02)
matei, ir taviškis kokioj garbingoj vietoj  thumbup.gif

Aha maciau biggrin.gif

QUOTE(brita33 @ 2014 01 23, 15:43)
Ar gali taip būti, kad spalvos tinka, bet nepatinka? O gal žmogus intuityviai jaučia, kas tinka ir renkasi tų spalvų rūbus. Kažkaip pagalvojau, jei tarkim man labai tinka koks samaninis su pilkais langeliais šalykas, bet jis nepatinka, tai nesijausiu gerai jį užsidėjus, nesijausiu gražiai atrodanti ir kas iš to, jog tinka smile.gif

Gali but taip. 4u.gif Pavyzdziui kai zmogaus tipas neatitinka su tuo kas yra grazu. Tas "grazu" dar labai daznai suvokiama visuotinai, nu tarkim ryskios spalvos yra grazu, o murzinos negrazu, taigi kaip nuskalbta, fui. Arba grazu kai spalvos siltos o negrazu kai saltos, nes siluma tai yra gerai (cia galima paimti kad ir pavyzdi su visuomenine psichoze del pavasario ir vasaros sezonu "gerumo", o rudens ir ziemos "blogumo"), ir dar daug kitokiu faktoriu. Cia yra tokia tema J.Crew, merginos ten perkasi rubukus, o jie dauguma tokiu svariu spalvu kurios daugumoj arba ryskios vos ne neonines arba sviesios bet tokios saldzios jogurtines, aisku yra ir neutraliu - juoda - balta - camel - beige, is esmes dominuoja tipines brightu ir siaip ziemu - pavasariu spalvos. Tai va jeigu nueitum i ta tema ir pasakytum kad galbut ne visoms jums tokios tokios spalvos atitinka spalvini tipa, tai va taip va fool.gif pirsta turbut pasukiotu. biggrin.gif Tiesiog tai pateikiu kaip pavyzdi kaip esme yra norimos spalvos o visa kita galima "dadaryti", ir taip galvojanciu zmoniu yra tikrai daug, objektyviai ziurint tai nera nei gerai nei blogai, tiesiog pas visus tas poziuris i save skiriasi. smile.gif

QUOTE(akoya_lt @ 2014 01 23, 20:39)
Anksčiau rinkdavausi tik tamsias spalvas, tiksliau juodą  biggrin.gif Juodas viršus, juoda apačia, juodi viršutiniai lauko drabužiai ir pan. Pradėjau bandyti kitas spalvas- tamsi žalia, gal forest sakyčiau, tinka, paskui gal pomidoro tokia raudona, tamsiai mėlyna nelabai, man ji kaip spalva nepatinka, nebandžiau ir violetinių, nes man jos nepatinka jokie atspalviai, pakęst negaliu. Prieš porą metų turėjau garstyčių spalvos palteliuką, nepatiko man jis, nes spalva pati man nepatinka, nors gal ir neblogai atrodė, gaila, kad foto su juo neturiu.
Dabar svaigstu apie raudoną lūpdažį, nu bet tikrą raudoną, ir ieškau internete, kokie atspalviai tiksliau firma ir numeris tinka. Matavausi Dior devinkes- nežinau, sunku kažką sakyti, nes, kai palyginu su savo turimu raudonu pieštuku, tai neduoda tie devynetai tokio veido švytėjimo.


O man labai idomiai, buvo laikas kai nemazai visko violetinio turejau spintoj, paskui atsibodo bet ji mane vis nuolat persekiojo ir vis jei ka nors grazaus rasdavau tai butinai violetinio. doh.gif smile.gif
O dabar ir vel norisi violetines, va tokios kaip mano undertono spalva:
user posted image
Papildyta:

QUOTE(Noa @ 2014 01 23, 21:31)
Galiu pasakyt! Žiemos - pasikėlę, nes joms viskas tinka, rudeniai daugiau mažiau irgi, nežinau kodėl, jiems patinka jų spalvos biggrin.gif Žo,  irgi savim patenkinti, ir dar braitspringai.
Warm springai abejoja tapatybe - jis tyliai sau mano, kad vis tik gal jie yra rudeniai.
O va laitspringai ir laitsumeriai vaitoja, kad jie nenori būti jie, o nori būti kažkas kitas biggrin.gif
O visos likę vasaros pasimetę gyvenime, ieško tapatybės ir nežino, kas jos, jas vis kamuoja abejonės lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu cia tai geras thumbup.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 01 24, 12:01)
Papirkau aš Nagavitoj laką. Nes jis stovėjo prie kasos su akcija už 5 Lt. Aš gi deklaruoju, kad man px tipas, aš vis viena naudosiu laką, jei jis man ir netinka! Na tai paėmiau ir nusipirkau.

Vakar nusilakavau - booože! Garbės žodis, gėda žiūrėt lotuliukas.gif Aš lakuoju geltonai, lakuoju mėlynai, baltai ir juodai. Bet tokio košmaro ir siaubo ant savo nagų regėjus nebuvau lotuliukas.gif

user posted image

Palauk vasaros, idegsi, dar koki fuksijos spalvos aksesuara uzsidesi ir bus liuks mirksiukas.gif
As su robin eggs lakuojuos, dazniausiai per atostogas prie juros, o cia juk pavasario spalva bet pasiderinu su papuosalais, maudomas panasiu spalvu savo rastuose turi ir puikiai. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(brita33 @ 2014 01 24, 20:46)
Apie save irgi pagalvoju, kad gal man netinka natūrali plaukų spalva, nors sakoma, kad natūrali tinka visada. Bet tai kažkaip man atrodo, kad išryškina visas raukšles tamsoka natūrali spalva. Net nežinau, ką daryti, ar šviesinti, ar likti natūralia smile.gif

Nebutina likti naturalia, jeigu norisi pasikeist laisvai galit rinktis bet kuria spalva is tinkanciu jusu tipui.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 01 vasario 2014 - 21:54
QUOTE(Noa @ 2014 01 26, 13:46)

O dėl smulkių gėlyčių. Aš galvoju, kad jos labiau tinka vasaroms ir rudeniams dėl to, kad iš tolo sudaro "murzinumo" vaizdą. O pavasariai atrodo varguoliai, kaip ir su visom dulkėtom spalvom...

Gali but. smile.gif Man labai tinka smulkiom gelytem marginti audiniai, ir smulkus taskiukai tinka. Visokie isplauke, geometriniai rastai ne, o va romantiskos smulkios gelytes, visokie lapeliai galetu buti visuose drabuziuose. smile.gif

QUOTE(rytojryta @ 2014 01 26, 19:31)

vasara:

Узоры и ткани
Изящные, воздушные и мягко стекающие. Узоры, подчеркивающие Ваше мягкое и нежное обаяние. Полоски – слишком строго, но все варианты неравномерных линий, фантазийных узоров, рисунков венецианского стекла, абстрактные акварельные узоры – идеальны. Деревенские узоры в светлых голубых или розовых тонах. «Мягко стекающие» узоры. Не лучший выбор – шотландская клетка или разноцветные повторяющиеся полосы.

O vasarelems venecijietisko stiklo rastai, gal tokie? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 01 26, 20:54)
kokią tokią tik melsvų atspalvių
user posted image
user posted image

O man tokie rastai netiktu nei per kur.

Man tokie:
user posted image
user posted image
user posted image

kazin kam sitie? Vasaroms tiktu?
user posted image

idomu kokiam tipui tokie rastai, jeigu jie cia ant tamsiai pilko fono tai man rupetu pasimatuot, jeigu ant juodo tai ne.
user posted image

rudeniukams ar ne? kaip grazu wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 01 31, 09:52)
Tačiau "dakaliau" visgi jas viena procedūra

Dekui. 4u.gif Bet tai nieko sau atradimas, niekada nebuciau pagalvojus, kad tokia procedura gali padeti sioj srity. blush2.gif Dziaugiuos del taves 4u.gif reiktu ir man gal bandyt.

QUOTE(inc @ 2014 01 30, 12:53)
Mhm, tu dar neskubėk , Bytte, pas Noa kraustytis  biggrin.gif Jai bile baugint  lotuliukas.gif

QUOTE(Mute @ 2014 01 30, 13:02)
gal tikrai i pavasarius isikraustys, o ne rinksis kas patinka biggrin.gif

Tai lightas gi nebutinai pas Noa tongue.gif gali but ir pas Dilukai. mirksiukas.gif

QUOTE(bytte @ 2014 01 30, 14:45)
Kaip jums? vasara? visgi šviesos trūko, nes kaip sakiau saulė dingo už gretimo namo... papuoliau į šešėlį. Paskui saulė kai išlys švies tiesiai į langus, jau visai bus blogai, gaunas balti plėmai, tai nežinau kokybė tokia... bet jau spręskit pačios.


Siose nuotraukose labai matos odos gelsvumas gal del tos nusileidziancios saules. Bet tikrai grazu ir violetine ir oranzine visai neblogai. Nesakyciau kad idealiai bet ne svetimkunis kazkaip. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 01 31, 14:48)
pagaliau radau, 11 m. kokybiskesne foto . Koki spalva pasakytumet cia plauku spalva? Plaukai nedazyti
nuoroda

Sakyciau gal medaus, ar medium golden blond? ax.gif Labai grazia plauku spalvyte turejot 4u.gif

Paieskojau panasiu, radau kad ji priklauso 7 nr. spalvu grupei
user posted image
user posted image
user posted image

Zodziu, patenka i sita kategorija
user posted image

QUOTE(pumpica @ 2014 01 31, 21:32)
Cia turbut tokiu geriau nepirkt, per pigu, padielka?  g.gif
http://tarpmergaiciu...-339-silhouette

Manau kad originalas. Uzeikit i jos profili ir paziurekit kitas prekes, ten labai daug is Dior ir dar kitu firmu, o kur analogas, tai ir paraso - analogas. Va taip tai man patinka, o ne kai buna pardavineja papigiai ir raso "Louis Vuitton tase" ir daugmaz susiprask pats kad jeigu pigiai tai nebus originalas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 02 vasario 2014 - 00:02
QUOTE(Hiver @ 2014 02 01, 23:02)


taip taip smile.gif tik gal geriau , kad tas kalnieriukas būtų kokios beige spalvos, o ne baltas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 02, 01:47)
Sakyciau gal medaus, ar medium golden blond? ax.gif Labai grazia plauku spalvyte turejot 4u.gif 

Paieskojau panasiu, radau kad ji priklauso 7 nr. spalvu grupei
user posted image
user posted image
user posted image

Zodziu, patenka i sita kategorija
user posted image




aciu:) 4u.gif nudaze mane 6 numeriuku(dark blonde) ir tinka, tik vienu tonu skiriasi nuo naturaliu plauku. Daze hezelnut spalva. Cia skaitosi kaip silta varine(auksine)?

user posted image
Atsakyti
Sveikutės, ne pirmą dieną vis bandau nagrinėt jūsų nuorodas, kaip savo tipą nusistatyt, bet sunkokai sekas. Gal padėtumėt arba panašių gal yra? Akys tamsiai mėlynos, gana neutralios, gal šiek tiek labiau į šaltumą, rainelė panaši į žiemos. Oda šviesi, žiemos šviesoje į rusvumą, vasarą tai labiau panašu į baltą su melsvu atspalviu. Venos žalsvai mėlynos-violetinės. Plaukai dažyti, tamsiai raudoni, gal labiau net sakyčiau panašiai raudonos ir rudos spalvos. Įdėčiau nuotrauką, bet labai spalvos išsikraipo.. verysad.gif Bandžiau ir visokias spalvas dėt prie veido, nelabai skirtumo matėsi. Būčiau dėkinga už bet kokią pagalbą.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 02 02, 09:24)
taip taip  smile.gif tik gal geriau , kad tas kalnieriukas būtų kokios beige spalvos, o ne baltas  smile.gif

Aha, tada butu tikrai geriau drinks_cheers.gif

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 02, 10:42)
Daze hezelnut spalva. Cia skaitosi kaip  silta varine(auksine)?


Na gal taip ir skaitosi, silta riesuto spalva, arba jau pereina i light honey brown?...

As kai su 6-uku daziausi tai maniske spalva buvo is light brown linijos. O 7 dar priklause dark blonde.

QUOTE(delfiuka @ 2014 02 02, 11:33)
Sveikutės, ne pirmą dieną vis bandau nagrinėt jūsų nuorodas, kaip savo tipą nusistatyt, bet sunkokai sekas. Gal padėtumėt arba panašių gal yra? Akys tamsiai mėlynos, gana neutralios, gal šiek tiek labiau į šaltumą, rainelė panaši į žiemos. Oda šviesi, žiemos šviesoje į rusvumą, vasarą tai labiau panašu į baltą su melsvu atspalviu. Venos žalsvai mėlynos-violetinės. Plaukai dažyti, tamsiai raudoni, gal labiau net sakyčiau panašiai raudonos ir rudos spalvos. Įdėčiau nuotrauką, bet labai spalvos išsikraipo..  verysad.gif Bandžiau ir visokias spalvas dėt prie veido, nelabai skirtumo matėsi. Būčiau dėkinga už bet kokią pagalbą.

O kokie jusu naturalus plaukai? Ar esat kada daziusis tamsia salta spalva? Pagal tai ka paraset panasu kad galetumet buti cool winter.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 02 02, 10:24)
taip taip  smile.gif tik gal geriau , kad tas kalnieriukas būtų kokios beige spalvos, o ne baltas  smile.gif

Tada geriau melsvas. Beige atrodys kaip metus neskalbtas ;D
Atsakyti