Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 01 31, 15:48)
mute- grazi spalvyte smile.gif thumbup.gif

pagaliau radau, 11 m. kokybiskesne foto . Koki spalva pasakytumet cia plauku spalva? Plaukai nedazyti bet spalva kazkokia netolygi...
Isbandziau bright coral lupdazi. Tinka si spalva? Neapsisprendziu kokios spalvos lupdazi pirkti?
nuoroda

kažkoks tamsus blondas?

QUOTE(bytte @ 2014 01 31, 18:07)
Sakau nedera, ta kuri dera ant geltonos margos yra, truputi rausvesnė yra pas rudenius... o ta yra purvina ir šalta. Dar dėl SS sutikčiau, nes labai purvina.

Jau susipainiojau, apie ką tu čia smile.gif
Atsakyti
user posted image

kad apsispresti butu lengviau 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 31 sausio 2014 - 18:06
Hypnotic Poison, dėkui 4u.gif

Matėt, kad kiekvienam tipui atskirai parinkta po vieną spalvą, t.y. ten, kur ant foto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 31, 16:51)


Man tinkančių lūpdažių sąrašas

Vo tai zemai lenkiuosi bigsmile.gif niekaip lupdaziu neissirenku, o cia tokia spargalke man, laitui thumbup.gif reiks i situs demesi atkreipt smile.gif
Atsakyti
O aš kadangi iš esmės gan neutrali, tai man dzin. O venų neturiu iš viso biggrin.gif Nebent gal kokią vieną mažą biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi norėčiau, kad kokia kolegė po nosim pakištų tokį vertingą lūpdažių sąrašą biggrin.gif

Aš tai parsinešiau avon mėginukų naujų lūpdažių . Pasiėmiau "fresh fig" ir "red velvet". Jie nauji, tai aną mėnesį buvo galima prisipirkt mėginukų po litą, o šitam kataloge jau normalų. Galvoju, kad tą fresh fig reiks pasiimt turbūt biggrin.gif Bus vasarai labai gaivus. O raudonas irgi labai gražus, bet gal man net mėginuko užteks ilgam, nes labai jau išeiginė spalva biggrin.gif

user posted image

user posted image

čia mergina visus atspalvius prifotkinus http://mursikdobryi....01/avon-20.html
Atsakyti
Nuostabūs pavadinimai. pasakai - fig vam! - ir pakiši lūpdažį biggrin.gif
Atsakyti
Cia turbut tokiu geriau nepirkt, per pigu, padielka? g.gif
http://tarpmergaiciu...-339-silhouette
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 31, 21:31)
Nuostabūs pavadinimai. pasakai - fig vam! - ir pakiši lūpdažį biggrin.gif


jo jo, ir ypač toms savo naminėms gražuolėms lotuliukas.gif va kad ir tik ką neatstojo nuo manęs viena tol, kol nepabandė ant savo lūpyčių visus rastus kesmetinukėj lūpdažius ir blizgius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 01 31, 22:32)
Cia turbut tokiu geriau nepirkt, per pigu, padielka?  g.gif
http://tarpmergaiciu...-339-silhouette

Ką aš žinau, mano tai taip ir atrodo... Dėžutės, tiesa, nelaikau, aš jas išmetu, tam lūpdažiui jau belekiek laiko. Pirkau gal pernai pavasarį... Ai ne ne, užpernai prieš Kalėdas biggrin.gif Žo, metai ir keli mėnesiai biggrin.gif
Atsakyti
priejau isvados kad visiems pavasariams tinka tobulai sios spalvos ir atspalviai:peach, apricot, koralu, nesvarbu koks potipis. Dabar kai tapau satene, tai tragiskai atrodo lupos pazadytos ryskesnem saltesnem spalvom, o va mano isvardytos ir dar tokios rudesnes, kavos atspalviu graziai ziurisi 4u.gif

info, gal kam bus naudinga ieskant savo spalvinio tipo 4u.gif
user posted image

testukas graziam plauku atspalviui parinkti/paryskinti
user posted image
Atsakyti
Bendrai geriausios lupdaziu spalvos kiekvienam sezonui 4u.gif
pavasaris
user posted image

ziema
user posted image

ruduo

user posted image

vasara

user posted image
Atsakyti