Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(inc @ 2014 01 30, 13:53)
Mhm, tu dar neskubėk , Bytte, pas Noa kraustytis  biggrin.gif Jai bile baugint  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif A ko čia mes turim trys varguolės laitais būti ir visas apšviest kaip saulutės lotuliukas.gif Tegul ir kiti pasikankina lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip jums? vasara? visgi šviesos trūko, nes kaip sakiau saulė dingo už gretimo namo... papuoliau į šešėlį. Paskui saulė kai išlys švies tiesiai į langus, jau visai bus blogai, gaunas balti plėmai, tai nežinau kokybė tokia... bet jau spręskit pačios.
user posted imageuser posted image
...ir kt. My Webpage
Atsakyti
geriausios plauku spalvos bendrai kiekvienam sezonui 4u.gif

springuser posted image, summeruser posted image
autumn user posted image ,winter user posted image
Type 1 Spring

animated and random
often coarse hair (yang)
may have widow's peak
gamine androgyny
busy brows
if curly, kinky curls
if blonde, will be warm blonde
if brunette, warm (usually curly)
unlikely to have black hair
if gray, still looks blonde

Type 2 Summer

soft and flowing
if curly, tends more towards wavy
often fine hair (yin)
low contrast between hair and skin
use "ash" dyes,
for brown request rose tone
if blonde, will be ash blonde
if brunette, will be ash
unlikely to have black hair
if gray, will be ash

Type 3 Autumn

rich and choppy
bronzed hair (and skin)
streaks or chunky highlights added for texture
if straight, no fuss
if blonde, will be warm with lowlights
if brunette, will be warm may have red tones
rarely black and less often gray

Type 4 Winter

smooth and saturated
do not highlight
may have widow's peak
if straight, sleek, blunt
symmetrical, still
chic androgny
if blonde will be "ice" blonde
if brunette will be saturated
if grey will not appear blonde, more ice

saltinis http://expressingyou...arch/label/hair

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 30 sausio 2014 - 14:55
Bytte, kokia čia vasara, jei ta violetinė - visai pavasarinė biggrin.gif Šilta gi visiškai. Ir oranžinė neblogai biggrin.gif

Nu iš bėdos bėdos bėdžiausios dar apie soft autumn pagalvočiau... biggrin.gif
Atsakyti
Nu ne šilta jin, jai būtų šilta derėtų bent su kokia šilta spalva, o jin apsoliučiai nedera. Šilta kiek kitokia. Va žiek true summer vidurinė arba antra nuo galo, tiksliai nežinau nes jin tokia žvilgus veliūras matyt, tai neina suprast. Vienu žodžiu buvo papirkta medžiaga dukrai suknelei čiuožimo, bet sakiau nesiūsiu nes labai ne kaip jin su ta spalva atrodė, lavonėlis... tai ir guli sau dabar...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 30, 11:45)
Kaip issinaikinai? Gal gali pasidalint? 4u.gif

Naikinau ilgai, tikrai ne metus. Visų pirmą mečiau balint, tik jau super švelniai pasitepdavau su alijošių sultimis į kures labai nedaug įlašindavau citrinos ir medaus, ar dar ką prigalvodavau. Su tom sultim vatuku prabraugdavau ir nuplaudavau. Ne kas dien, taip kas trečią dieną apytiksliai. Paskui nustojau teptis apsauginiais kremais, atrodo nesamonė, bet ... kažkokiu būdu man nuo tų apsauginių tik blogėjo. Mano teorija - efektas kaip iš po žiemos į tropikų saulę, kai kremas nebeveikia. O taip tikrai atsitikdavo, nors ir kaip stengiausi ten tepliodavausi ir t.t. be to jie man zarazos visi per riebus, ir šiaip odą kimšo. Pradžioj ėmiau teptis tik vidurdienį su stipriais, kada saulė aktyvi, vakare su silpnais... paskui tik su silpnais kad aktyvi saulė... o paskui išvis perėjau prie skrybėlių. Tų dėmių beveik nebeliko vien tokiomis priemonėmis.
Tačiau "dakaliau" visgi jas viena procedūra - injekcijos hialurono su vitaminais, kažkoks kokteiliukas, vadinama mezoterapija. Pradžioj mama pasinaikino taip (ji išvis buvo labai plėmuota, tai jai vienos procedūros nepakako), tada aš iš paskos. Šiaip aš nelabai žaviuosi tuo primaitinimu odos, bet tskant jai jau yra bėda... tas amžinas tepliojimasis viskuo ir negalėjimas į save žiūrėt plėmuotą irgi nieko gero...
Atsakyti
manau kad bytte bus clear spring arba clear winter. Nors oda tai silta 4u.gif


kreipiuosi i visus pavasarius. Gal galite parasyti kokios spalvos lupdaziai Jums tinka. Butu lb lb gerai jei paminetumet firma ir lupdazio spalvos nr. Is anksto aciu:) 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
man bytte su orandziniu labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Kazin ar bytte butu CS ar CW g.gif

man tinka ir patinka
Maybelline Color Sensational Fatal Red 530 smile.gif

user posted image

kitus namie paziuret reikia 4u.gif
Atsakyti
mute- grazi spalvyte smile.gif thumbup.gif

pagaliau radau, 11 m. kokybiskesne foto . Koki spalva pasakytumet cia plauku spalva? Plaukai nedazyti bet spalva kazkokia netolygi...
Isbandziau bright coral lupdazi. Tinka si spalva? Neapsisprendziu kokios spalvos lupdazi pirkti?
nuoroda
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 01 31, 10:01)
Nu ne šilta jin, jai būtų šilta derėtų bent su kokia šilta spalva, o jin apsoliučiai nedera.

Kurgi nedera? Dera gražiausiai. Va su violetine šilta, ir su oranžine...

Man tinkančių lūpdažių sąrašas

Mano idealusis:
Dior Addict Extreme 339 Silhouette
user posted image

Nudinis:
Rouge Dior 169 Grege
user posted image

Koraliniai:
Chanel Rouge Allure Velvet 43 La favorite
user posted image

YSL Rouge Pur Couture 17 Rose Dahlia
user posted image
Šiaip turiu ir daugiau kažkokių, bet neįskaitau numerių ir neidealūs biggrin.gif
Papildyta:
Pats šalčiausias, kurį išvežu:
Dior Diorific Golden Winter Lipstick Royale

user posted image

Priešpaskutinis. Bet manau, čia dėl vasaros įtakos, nežinau, ar kitiems pavasariams tiktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 31 sausio 2014 - 16:48
Sakau nedera, ta kuri dera ant geltonos margos yra, truputi rausvesnė yra pas rudenius... o ta yra purvina ir šalta. Dar dėl SS sutikčiau, nes labai purvina.
Atsakyti