Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2014 01 22, 11:47)
Žo išsinaikinau tas zarazas cool.gif

Kaip issinaikinai? Gal gali pasidalint? 4u.gif

QUOTE(bytte @ 2014 01 22, 12:54)
Nelabai kas su vasaros spalvom gavos... rytoj nebent. Užtat radau maišą su dukros išaugtais rubeliais biggrin.gif , tai pavasariniu prisifotkinau: va čia

Paziurejau nuotraukas. Ta melyna kur 5 foto man kazkaip nelabai, nesuprantu kodel bet kazkaip galai nesueina, nesakyciau kad puosia, o juk ji is saltu kategorijos ar ne? Gal ji is true winter? g.gif Kakavine su kakavinem gelytem 8 ziurisi kaip neutrali, bet jauciu cia del to pamarginimo. Jeigu ji butu vienspalve tokios spalvos kaip gelytes klausimas ar tiktu. Nr.9 tinka, bent jau negadina, bet man atrodo ta sviesi rozine tarpuose prideda gaivumo, gal todel ir tinka, nes tau tinka gaivios pastebejau. Kazin kaip butu su tokia vienspalve koraline? Tiek 10 tiek 12 bluktelejusi fuksija labai graziai tinka. 11 irgi tinka nors man lyg ir prasosi dar sodresnes.Geltona 13 nr labai graziai, kaip ir turkis 14 nr. As ja matau kaip turki, o ne kaip robin egg blue, ar neklystu?
15 man siaip sau. g.gif
Zodziu tinka neuzmurzintos, gaivios, gal kiek pablukintos spalvos. O del siltumo saltumo balanso vat ir nezinau. Siaip true vasaroms irgi ir turkis tinka, ir geltona sviesi. O kokia ta geltona gyvai, as ja matau kaip pablukinta neutralia tokia link citrininio kremo kokio tai.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 30, 12:45)
Zodziu tinka neuzmurzintos, gaivios, gal kiek pablukintos spalvos. O del siltumo saltumo balanso vat ir nezinau.

Visada norėjau tai pasakyti... Bytte, sveika atvykus į LAITUS! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 30, 14:13)
Visada norėjau tai pasakyti... Bytte, sveika atvykus į LAITUS! lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

biski atitrukus nuo temos, perskaitau ir tai ne viska
o cia kas??? persikraustymas vyksta??? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Kad ne, Bytte visada buvo neapsisprendus biggrin.gif Ji rinkos pagal tai, kokios jai spalvos pačiai gražesnės biggrin.gif Ir va te tau prašom - spalvos ryškios, pašviesintos, šiltos link neutralumo - tai tada kas išeina hihihi.gif Daugiau variantų kaip ir nėr hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 30, 12:13)
Visada norėjau tai pasakyti... Bytte, sveika atvykus į LAITUS! lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tu čia ne žviek, aš light'as gi negaliu būt - man pašviesintos jau per šviesios, sodresnių reik biggrin.gif

Atsakyti
Mhm, tu dar neskubėk , Bytte, pas Noa kraustytis biggrin.gif Jai bile baugint lotuliukas.gif
Atsakyti

paziurejau pavasariniu spalvu fotosesija... visai grazu bigsmile.gif gal tikrai i pavasarius isikraustys, o ne rinksis kas patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 30, 11:45)
Kaip issinaikinai? Gal gali pasidalint? 4u.gif
Paziurejau nuotraukas. Ta melyna kur 5 foto man kazkaip nelabai, nesuprantu kodel bet kazkaip galai nesueina, nesakyciau kad puosia, o juk ji is saltu kategorijos ar ne? Gal ji is true winter? g.gif  Kakavine su kakavinem gelytem 8 ziurisi kaip neutrali, bet jauciu cia del to pamarginimo. Jeigu ji butu vienspalve tokios spalvos kaip gelytes klausimas ar tiktu. Nr.9 tinka, bent jau negadina, bet man atrodo ta sviesi rozine tarpuose prideda gaivumo, gal todel ir tinka, nes tau tinka gaivios pastebejau. Kazin kaip butu su tokia vienspalve koraline? Tiek 10 tiek 12 bluktelejusi fuksija labai graziai tinka. 11 irgi tinka nors man lyg ir prasosi dar sodresnes.Geltona 13 nr labai graziai, kaip ir turkis 14 nr. As ja matau kaip turki, o ne kaip robin egg blue, ar neklystu?
15 man siaip sau. g.gif
Zodziu tinka neuzmurzintos, gaivios, gal kiek pablukintos spalvos. O del siltumo saltumo balanso vat ir nezinau. Siaip true vasaroms irgi ir turkis tinka, ir geltona sviesi. O kokia ta geltona gyvai, as ja matau kaip pablukinta neutralia tokia link citrininio kremo kokio tai.


Papildyta:
tiek rašiau, ir viskas dingo doh.gif
žo bandau gal pavyks su tom taupėm nusipaveiksluot, ibo saulė pasirodė, ir manau neilgam
Atsakyti
tik gal kokią paklodę bent baltą pakabink, kad užuolaida taip nežibėtų- fotikas mažiau kvailios wink.gif
Atsakyti
a kaip paklodė pakabint? aš ten gi į balkoną bėgu, kol saulė į sieną šviečia... nebešviečia jau verysad.gif
Atsakyti
Apsieisi ir be tos saulės. Kai tiesioginė saulė šviečia irgi nieko gero, nes gaunas paskui išdegę plėmai. Na ir kas , kad nėr saulės, bet šviesu vis tiek pakankamai - eik ir fotkinkis mirksiukas.gif
Aš galvojau, kad ten tau užuolaidos už nugaros, tai pamislijau, kad ant tų pačių pakabukų būt gerai kokią baltą paklodę pakabint papildomai. Fotikai gi gan durnai reaguoja į visokius blizgesnius paviršius, o mums gi toks svarbus kuo realesnis rezultatas biggrin.gif nu bėk mirksiukas.gif
Atsakyti
galim prie užuolaidų, bet su kuo? blyn reikėjo roletus nuleist, ai bet dzin... jau dabar tipizuokit į vasaras mane psio tongue.gif
Atsakyti