Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Ten gi ne vasarai, ten kiek pamenu jau sekančiam rudeniui/žiemai blush2.gif , yra gi ir Lagerfeldas:
user posted image
Tik nežinau ar pavasariams tinka tokie raštai, pagal monekenes turėtų tikt.
Atsakyti
Nu va sekantį rudenį jis apie moteris galvoti užmiršo - kas jau ***** eis rudenį su baltais auliniais, tipo med sestra po glazki/v marlevoj poviazke biggrin.gif

Nors ne, palauk, kuo tu mano meilę kaltini? Čia gi pavasaris - vasara 2014 ready - to -wear, mes gi jų makijažą dar aptarinėjom kitoj temoj, kad keista - pavasariui nagai juodi, o lūpdažio nei rūžo išvis jokio... O mane sužavėję keduliukai buvo houte couture! Ot va, kedai šūsriau užu špilkas biggrin.gif

http://www.youtube.c...h?v=F444mqQwHBM

Viskas laitams, abiejų rūšių biggrin.gif Laitai dids glamūras angel.gif


O rudens žiemos jis dar lyg nerodė, buvo tik pre-fall, tai ten gi tie visi kaubojiškais motyvais, ir demonstracija vyko kažkokioj grand kiaulidėj, tai yra, karvidėj, tai yra, arklidėj, nu žo, kaip pas mane namie, tik didesnėj biggrin.gif Mat vakar nusisukau koją, ir dabar nesitvarkau, kaip aš tvarkysiuosi su viena koja???

Va prefall, bet jokių ten ypatingų raštų, bantikai po kaklu, ir tiek...

http://www.style.com...e/2014PF-CHANEL
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 29 sausio 2014 - 13:16
ačiū už nuorodą chanel vasaros, taip neseku dizainerių, bet čia su malonumu sužiūrėjau, nu gražu man. Kedai iš streetstyle'o atkeliavo taip išeina smile.gif
Spalvos light'ams ir žiemoms ania smile.gif na bent aš tai galėčiau daug ką apsirengti iš tų spalvų ir nešiurpinčiau žmonių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 01 29, 14:36)
ačiū už nuorodą chanel vasaros, taip neseku dizainerių, bet čia su malonumu sužiūrėjau, nu gražu man. Kedai iš streetstyle'o atkeliavo taip išeina smile.gif
Spalvos light'ams ir žiemoms ania smile.gif na bent aš tai galėčiau daug ką apsirengti iš tų spalvų ir nešiurpinčiau žmonių smile.gif

Tai va ir aš sakau, pasidalinsim mes su tavim per pusę visą tą chanelį, ir jokiom žiemom nieko neduosim biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kas šilta - mano, kas šalta - tavo, o kas neaišku - burtus trauksim lotuliukas.gif

O iš kur tie kedai - galas žino, gal iš sporto salės? Paskutiniu metu streetsyle tai regis buvo arba tie tokie high top, arba kaip tik labai žemi, kur jokios kojinės mautis neina biggrin.gif O čia tokie, kad strykt pastrykt lotuliukas.gif

Ir tarpe kitko, Dioras irgi šiemet kedukų paleido ant vasaros, tokių va kažkokių pusiau vandens batų, nors žurnalistai sakė, kad tatai sneakers, tipo, kedai biggrin.gif Tik pas jį ten su visokiais blizgučiais siuvinėti, jis mat norėjo kad vau biggrin.gif O kad vandens batai, tai gal turėta omeny, kad undinės biggrin.gif O Lagerfeldas, skaitau, jį stipriai apdėjo taškais, lai eina Dioras, tiksliau, Dioro publika toliau šešėlių virti, tas jiems labai gerai gaunasi, o ne kedų siuvinėt biggrin.gif

Man regis, haute couture tatai buvo:
http://www.youtube.c...BC1B82A424FE06A

Va palyginimas Dioro ir Chanelio kedų, sunkiai atidaro, bet kai atidaro, akivaizdu, kad reikia eiti pas Lagerfeldą (nu arba į sportsdirectą, kaip visi žmonės) biggrin.gif

http://www.thecitize...uture-sneakers/
Atsakyti
kolekcijos pristatyme kaip ir nieko tie strykt pastrykt, bet jei jau turėčiau kokį chanel kostiumėlį, nesibovyčiau jau su tais kedais, o padoriai batelius apsiaučiau biggrin.gif na nebent kokius oxford suvarstomus bačiokus dar biggrin.gif Bet nežinai va praeis pusmetis nusės tautos pasamonėje ir tie kedai visos vaikščios ir visom gražu bus smile.gif
ir vistiek esmių esmė tai turėt vapsvos liemenį tiek aš supratau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 01 29, 16:50)
kolekcijos pristatyme kaip ir nieko tie strykt pastrykt, bet jei jau turėčiau kokį chanel kostiumėlį, nesibovyčiau jau su tais kedais, o padoriai batelius apsiaučiau biggrin.gif na nebent kokius oxford suvarstomus bačiokus dar biggrin.gif Bet nežinai va praeis pusmetis nusės tautos pasamonėje ir tie kedai visos vaikščios ir visom gražu bus smile.gif
ir vistiek esmių esmė tai turėt vapsvos liemenį tiek aš supratau lotuliukas.gif

Nu aš irgi, bet kai artimiausiu metu neplanuoju, tai man kas biggrin.gif

Bet koks liemuo yra vapsvos, jei yra greta didelės subinės... lotuliukas.gif Kas nori talijos, lai didina subinę! biggrin.gif
Atsakyti
Ta išdidėjusi subinė irgi nieko gero lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 29, 17:47)
Ta išdidėjusi subinė irgi nieko gero  lotuliukas.gif

Reikia rinktis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 29, 16:50)
Reikia rinktis biggrin.gif


bent jau aš pasirinkimo neturiu - gyvenu su tokia lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi. Vienas Lagerfeldas tik mane supranta, daugiau niekam ir nepasiguosi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Geras žmogus, špyga taukuota biggrin.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau byttes ikeltą nuorodą, tai supratau, kad šiemet rengsimės margai. smile.gif
Atsakyti
Didelė subinė visai dar nieko blogo, va kai subinė maža, bet klubai išdidėja, tada jau ne kas. Žo jojiko kelnės blogis didesnis, nei talijos nebuvimas. O vapsvos liemuo tai kada ir viršus tokis ne menkas, mums kriaušėms apie vapsvas neverta svajot lotuliukas.gif
Man labai patiko šita Lagerfeldo kolekcija, va per LTV rodė, galvoju kodie printuose nėr... gal kad be printų lotuliukas.gif , gal ne vasaros... o pasirodo kad ne ta. Va kasdienai aukštakulniai, o aukštajai madai jau kedukai. Man gražu, aš devėčiau kedukus.
Papildyta:
QUOTE(brita33 @ 2014 01 29, 23:15)
Peržiūrėjau byttes ikeltą nuorodą, tai supratau, kad šiemet rengsimės margai.  smile.gif

Nebūtinai, tas puslapis apie raštus, tai išrinko su raštais. Lygiai taip pat užtenka vienspalvių, bei įvairių spalvinių blokų. Žo dabar kaip nori taip gali rengtis biggrin.gif
Atsakyti