Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Mačius šitą maikę, man jin patinka tik, kad jau visai niekur netiktų pagal stilių. Pagal spalvas galėčiau biggrin.gif
Atsakyti
Man pačiai labai patinka visokie vektoriniai raštai, kai linijos visaip persipina, bet jaučiu nelabai jie man, pas mane viskas labai ovalu, kažkokių linijų nelabai ... bent jau man kažkaip nelabai pasirodė tie gotikiniai raštai, tarkim tokie:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 01 27, 11:37)
sita millefiori techinka?

man tie murano burano stiklai labiausiai is kitu stiklu sita techinka ir issikiria  ax.gif  o kadangi pagal ta aprasa pavasariui priklauso smulkios aiskios gelytes, padariau isvada, kad tai  ir bus "узор венецианского стекла"

kuris gi dar rastas (pagal ta teksta) galetu eiti uz "узор венецианского стекла"?

Šitas. Bet reikalas tas, kad šita technika atrasta senų seniausiai Romos dar laikais ar kada ten, ir šitai gamina visoj Italijoj, o ne vien Venecijoj. Man sesuo tokį pakabuką iš Sicilijos yra parvežus, o ten gi visai kitas Italijos galas...

O Venecijoj, tiksliau, Murano saloj, į kurią gal kokiam 12 amžiuj buvo išmėžti visi stikladirbiai iš Venecijos, ibo jie, žertvos, gaisrus nuolat sukeldavo ir užkniso miestelėnus nejuokais, stiklą daro visokį - ir tą millefiori, ir dar turi autorinių visokių šūstrų technikų, kaip lattimo (pienos spalvos stiklas):
user posted image
Smalto (stiklo padengimas tokia specialia blizgančia emale, dabar prabangias plyteles taip dengia):
user posted image

Ir paskui kaip jau rodžiau: su aukso dulkelėmis, su folijomis, su visokiu ten šūdu... Jie ten turėjo tokią įvairovę, kad nors į snukį duok už tuos uzorus biggrin.gif Nes tai baisiai nekonkretu. Kaip pasakytų kas, miško spalvos, o nepatikslintų, kokio - žieminio, pavasarinio, rudeninio, lapuočių, spygliuočių...

O dar pas juos populiarūs papuošalai su negrų kažkokių galvomis. Jaučiu, visi pavasariai turėtų tokus irgi nešioti? biggrin.gif Nes tai irgi grynai venecijietiškas uzoras, nuo tada, kai jie ten gavo maurų į tarnus biggrin.gif Tradicinis!!! Ar gal aplamai negrą vedžiotis... biggrin.gif

Aha, nedidelis klausimėlis - kur man rasti tų venecijietiškų raštų ant skudurų? biggrin.gif Millefiori skudurų nebūna. Ai, nebent nerti vąšeliu iš milijono spalvotų gėlyčių biggrin.gif


QUOTE(bytte @ 2014 01 27, 11:50)
Kažin o tokie gyvūnų motyvai kuriam spalviniam tipui biggrin.gif
user posted image

Čia gal individualiai pagal snukį biggrin.gif
Pernai abiem vaikam buvau papirkus, ir diedas gavo netyčia, ibo tos maikės pasirodė gerokai padidintos biggrin.gif
Atsakyti
Su katinais ar su kokiais kitais padarais?
Man tai šitie fainuoliai susiderinę
user posted image
Atsakyti
Aš buvau papirkus vyresnėliui su šikšnosparniu:
http://shop.themount...t-head-t-shirt/

O mažiui su tigru - nerandu ant greičio, tokia ryža. Iš tikro spalva jam ne itin, bet vasarą suėjo, tuo metu kitos spalvos nebuvo dydžių. Išvis pirkau pernai, kai jie buvo baisi naujovė ir turėjo gal tik 20 tų maikių iš viso. Dabar tai ten asortimentas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 01 27, 11:42)
Man pačiai labai patinka visokie vektoriniai raštai, kai linijos visaip persipina, bet jaučiu nelabai jie man, pas mane viskas labai ovalu, kažkokių linijų nelabai ... bent jau man kažkaip nelabai pasirodė tie gotikiniai raštai, tarkim tokie:
http://media.vector4...m/normal/52.png

pagal idėją , tai man turėtų tokie tikt, ne? Juk čia schema, tvarka yra. Tik gal reiktų bandyt žiūrėt ne jb , o kokį žemiškesnį spalvų derinį ir su ne itin smulkiais paraitymais bigsmile.gif Šiaip man tokie raštai visai būtų prie dūšios smile.gif

QUOTE(Noa @ 2014 01 27, 12:21)
Šitas. Bet reikalas tas, kad šita technika atrasta senų seniausiai Romos dar laikais ar kada ten, ir šitai gamina visoj Italijoj, o ne vien Venecijoj. Man sesuo tokį pakabuką iš Sicilijos yra parvežus, o ten gi visai kitas Italijos galas...


Noa, tu čia visokių visokiausių nerodyk tongue.gif , nes tuos , kur pirmuosius parodėm ir bus greičiausiai pavasarėlių tongue.gif Kas gi daugiau pavežtų tokią spalvų margybę jei ne jūs. Kad ir kaip mums likusiems norisi spalvotų, bet tokių bajerių mums nepavežt. Na o tą , kur aš parodžiau irgi jūsų. Daug kur mini, kad pavasariams visokie sulieti ir perlieti tinka. Tik kokia technika priskirta, tai tiksliai nepamenu. Gal netyčia ta kai ant šilko lieja? Vat rudenių, tai pamenu, kad aliejiniai dažai priklauso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 27, 17:23)
Noa, tu čia visokių visokiausių nerodyk tongue.gif , nes tuos , kur pirmuosius parodėm ir bus greičiausiai pavasarėlių  tongue.gif Kas gi daugiau pavežtų tokią spalvų margybę jei ne jūs. Kad ir kaip mums likusiems norisi spalvotų, bet tokių bajerių mums nepavežt. Na o tą , kur aš parodžiau irgi jūsų. Daug kur mini, kad pavasariams visokie sulieti ir perlieti tinka. Tik kokia technika priskirta, tai tiksliai nepamenu. Gal netyčia ta kai ant šilko lieja? Vat rudenių, tai pamenu, kad aliejiniai dažai priklauso  smile.gif

Ot tai ačiū jums širdingai biggrin.gif Dabar tokį parodykit ant medžiagos biggrin.gif

Vat aliejinius dažus tai aš tau galiu pasiūlyt, pirk biggrin.gif
user posted image
http://www.ebay.com/...=item3a8aac7b5b
Papildyta:
Ir tie dar tokie nieko biggrin.gif
http://www.ebay.com/...=item3cdba0a7ba
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 27, 16:23)
pagal idėją , tai man turėtų tokie tikt, ne? Juk čia schema, tvarka yra. Tik gal reiktų bandyt žiūrėt ne jb , o kokį žemiškesnį spalvų derinį ir su ne itin smulkiais paraitymais  bigsmile.gif Šiaip man tokie raštai visai būtų prie dūšios smile.gif
Vat rudenių, tai pamenu, kad aliejiniai dažai priklauso  smile.gif

Nea, tau jie per daug dinamiški, be to rudeniams pagal spalvinį tipą vektoriniai raštai (tai reiškia linijiniai) netinka. Rudeniams turi būt ploteliai nuspalvinti ir geriau keliom spalvom. Jai jau rinkt linijinius raštus, tai turėtų būt statiškesni... nu tarkim šitie gotikiniai, o tau kokie renesanso gal... bent pagal architektūra tai jo g.gif tarkim va renesanso vectoriniai raštai:
user posted image
Gal aliejiniai spalviškai rudeniams, nes jie duoda tą šlapumo vaizdą, bet dėl raštų tai nesąmonė schmoll.gif . Net jai turima omeny potėpius, aliejiniai ne prie ko. Tais potėpiais juk pradžioje nieks netapė, čia impresionistai tuos potėpius išpopuliarino. Senoji aliejinių dažų technika yra sluoksniais dengti spalvą ant spalvos, kaip dėtum skirtingų spalvų stiklus. Ta pačia technika puikiai galima ir akvarele liet.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 01 28, 10:36)
Gal aliejiniai spalviškai rudeniams, nes jie duoda tą šlapumo vaizdą, bet dėl raštų tai nesąmonė schmoll.gif . Net jai turima omeny potėpius, aliejiniai ne prie ko. Tais potėpiais juk pradžioje nieks netapė, čia impresionistai tuos potėpius išpopuliarino. Senoji aliejinių dažų technika yra sluoksniais dengti spalvą ant spalvos, kaip dėtum skirtingų spalvų stiklus. Ta pačia technika puikiai galima ir akvarele liet.

O tai spalvų teorija gi atsirado po impresionistų, ne prieš biggrin.gif

O kas pavasariams? Davai apie pavasarinius raštus, kaip tik užsimuštinai bliuskės ieškau, ir tragiškainieko nerandu... tai dar su netinkamais raštais nusipirkčiau doh.gif
Atsakyti
Tai gi ir po imprisionistų yra kas tapo kaip nuotraukos kad atrodo, be jokių ten potėpių.
Ją ją pavasariams matai gi sako - smulkios gėlytės biggrin.gif vadinas aš pavasaris, nes man tinka lotuliukas.gif
Manau pavasariams svarbu kad neprimurzint, kaip ir sakiai. Aš taip įsivaizduoju kad visgi raštai pagal veidą ir sudėjimą, o spalvas derint kad neatrodytų murzinas audinys iš tolo. Na arba kaip man nusiėmus akinius biggrin.gif . Osinkoi skaičiau kad melanžas tinka, bet sakyčiau tas melanžas tokis turėtų būt švelniai pereinantis, jai gausis kaip pas raibą vištą, tada blogai manau. Paskui man labai patinka kai mano vaikai visokiais ten dryžiais ar bumbolais pasidabina, kažkaip kitiems jie nėra taip gražiai.
O tas stiklas turima omeny va tokius raštus manau:
user posted image
Atsakyti
raštai iš visų mados savaičių ateinančiai vasarai/pavasariui:
My Webpage
Viskas labai marga, jai dar žiemoms bei vasaroms galim kažką atrast (žiemoms geometrinių kontrastingų yra, vasaroms tie patys vienspalviai margumynai), tai pavasariams kažkaip sunkiai. Daugiausiai visko rudeniams. Užmečiau akį į 14/15 šaltojo sezono ratus, ten dar viskas margiau doh.gif
Papildyta:
Tiesa Valentino kurdamas matyt apie inc galvojo biggrin.gif :
user posted image
Papildyta:
Sau imčiau Vanessa Bruno raštus:
user posted image
Bet vat man įdomu spalviškai kam tinka tokios va pižamos? Kažkaip light'ai visai kaip ten ... avižinė košė vienu žodžiu liktų mano galva. O jai koks kontrastingesnis tipas, tai irgi kažkaip nelabai įsivaizduoju kaip...
user posted image
Atsakyti
Laitams gal tiktų, bet laitams jie negražūs! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tik basutes tas žydras paimčiau, ačiū biggrin.gif

Peržiūrėjus suvokiau, kad apie mane tai nei vienas jų negalvojo. Tik vienas Lagerfeldas, kurio čia nė nėr, ibo jis paleido pudros spalvų kolekciją šiai vasarai, ir visos alei viena manekenės ėjo su kedais biggrin.gif Su ilgoms suknelėm, ir su kedais. Suknelė ružava - ir kedai ružavi, ir tokie sportiniai kedai, sakyčiau, bėgimo, tojest, patogūs biggrin.gif

Va, kur žmogus apie moteris galvoja! biggrin.gif

O ne tai, kad pripaišyt visokių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 29 sausio 2014 - 11:08