Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Nu neee, tada mano antakiai ne tokie. Jos vienas - kaip mano du. Mielai turėčiau tokius, tik kad man tokiu pločiu jie išvis neauga biggrin.gif

Jaučiu, realybė bus arčiau Paris Hilton, kai ji jų neperpešioja lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 19 sausio 2014 - 00:24
QUOTE(Tynka @ 2014 01 18, 19:41)
kaip įdomiai, nes atrdoo kas jau kas, bet rudenys atrodytų draugauja su rudu.


dėl to man niekad ir nebuvo kilus mintis, kad galiu būt rudeniu lotuliukas.gif
man ir dabar , kur turiu paletėj , tai arba šokoladinės, arba į violetinumą, arba jau kaip plytinės biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2014 01 18, 20:31)
Apie inc siaubingą elgesį pasakysiu, kad vakar stipriai sušalau pasivaikščiojusi 10 min. su pūkine striuke iki kelių, taigi čia neblogas būdas pakeisti tipą. Į mėlyną lotuliukas.gif Į šaltą lotuliukas.gif Ruoniai juk nebūna ryži, matyt, dėl to biggrin.gif


Aš po to dar su vaikais buvau išėjus, tai irgi buvo šalta lotuliukas.gif Bijojau, kad nesušąlčiau, o tai vyras būtų galvą nusukęs, kad tipo besimaudydama sušalau. Nabagas baisiai už mane pergyveno .

QUOTE(Noa @ 2014 01 19, 00:16)
Nu neee, tada mano antakiai ne tokie. Jos vienas - kaip mano du. Mielai turėčiau tokius, tik kad man tokiu pločiu jie išvis neauga biggrin.gif


o mano turbūt ir bus panašiausi į jos. visi kiti man per ploni lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 19, 10:29)
o mano turbūt ir bus panašiausi į jos. visi kiti man per ploni  lotuliukas.gif

Aha, pagal papaišymą aš irgi tuos išsirinkau. O tu realiai pagal žmogų pasižiūrėk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 19, 12:52)
Aha, pagal papaišymą aš irgi tuos išsirinkau. O tu realiai pagal žmogų pasižiūrėk lotuliukas.gif


Aš ir piešinuke ir paskui pagal jos fotkes nutariau smile.gif

Beje, prisipažinkit, kuri iš mūsų osinkoj yra vardu Tamsi ir Ruduo, a? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 19 sausio 2014 - 13:00
QUOTE(inc @ 2014 01 19, 10:29)
Bijojau, kad  nesušąlčiau, o tai vyras būtų galvą nusukęs, kad tipo besimaudydama sušalau. Nabagas baisiai už mane pergyveno .


vyras bijojo, kad netektu taves gelbeti, jei kojas sutrauktu ir skesti pradetum biggrin.gif

ruduo tai as. tik ,kad as nieko nerasau ten, nes neturiu rusisku raidziu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 19 sausio 2014 - 15:03
inc, va čia tai karšta motera thumbup.gif

Reikia konsultacijos... Ar labai didelė nuodėmė rudeninę mergaitę aprengti vasaros spalvom? Jau anksčiau buvau rodžius suknelę, klausiau, kokiais batais ar aksesuarais "sušildyti", bet galiausiai vis vien išėjo viskas į tą patį monochrominį vasarinį variantą. Ką dabar daryti su makiažu? Jau jis tai jokiu būdu neturi būti vasaros tipo, ar ne? Čia "pasimatavo" mano lūpdažį, gal ir visai nieko su kažkokia tokia šilta spalva? Į susiglamžymą ir plaukus nekreipkit dėmesio, čia viskas darbo eigoje blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Oi bleeeeeeee... Nu čia tai jau sunkus variantas unsure.gif Būtų TIK suknelė, tai būtų galima primesti tą anksčiau aptartą "atsitiktinio akcento" temą. O dabar... Outfitas gražus, mergaitė graži, bet kas sau...

Pirma mintis buvo - soliariumas, daug soliariumo! Bet tada ***** tas kontrastas dar padidės, o kad kojos jau nekontrastingos, gali būti dar prasčiau.

Žinok... Aš ko gero eičiau radikaliu keliu. Vadinasi - daug špakliaus, nes tik taip gali pereit į kitą tipą. Nuimčiau vaikui akinius, uždėčiau tas akis didinančias linzes ir įkalčiau japoniško stiliaus ružavą makijažą. Būtent ta būtų inspiracija - dabartinė japonų pupytė, tokia, kur panaši į lėlę, dirbtinės blakstienos ir panašiai. Balinamas veidas, rožiniai akcentai, lėliškai rožinės lūpos.

Tipo taip:
user posted image
user posted image

Neturiu kada dabar ieškoti, gal yra ir geresnių pavyzdžių, bet esmė - veido balinimo ir gero makijažo pagalba persidažyti į pusiau vasarą. Pasiieškok, kaip dabar jaunos japonės, korėjietės dažosi, kawaii makeup ar kažkaip. Čia panašu į mūsų subkultūrų makijažą kažkiek, tik spalvos barbiškos, bet šiuo atveju be jų - nežinau... Kitaip greta kitų merginų atrodys kaip lauko pelėnas tarp Kikos papūgų.

Šiaip jau pats lūpdažis šitas jai tinka, bet jai netinka tas visas outfitas baisingai. Užtat reikia keisti arba snukį, arba outfitą. Outfito keisti neišeina - tada reikia snukį.

Kadangi tu pati deklaruoji nesidažymą, bijau, kad nelabai kas tau gausis, be to, ir priemonių gi neturi. O pirkti vienam kartui - irgi nežinau, kur paskui dėsi. Tada siūlyčiau vaiką nuvesti ant gero makijažo, paaiškinus, ko tiksliai nori. Būtent pas gerą ir būtent paaiškinus iš anksto, nes būna, kad lietuvių vizažistai išvis tokios baltos neturi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ir liepk vaikui nesikūprint! biggrin.gif Su tokia suknele netinka biggrin.gif O jei vis tiek kūprinasi - lai iki renginio palanko jogą. Gal gerai susimazgyt neišmoks, bet stovėsena pagerės!

Papildyta:
Ir daug plonų sidabrinės spalvos apyrankių būtų ne pro šalį...
Papildyta:
Daugiau nieko nesugalvoju, kad tikrai būtų gerai, o ne bėdos atstūmimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 19 sausio 2014 - 18:03
Velnias, vadinasi blogiau, nei man atrodė verysad.gif Ir tėtis užsiminė, kad išblyškus atrodo. Taip, galvojom profesionaliai daryt šukuoseną ir makiažą. Bet jeigu labai nušpaklinsim veidą, kad ir šviesiai, spalva skirsis nuo rankų g.gif
Atsakyti
reikia dar bandyti paspalvninti si derini. kokiu spalvotu akcentu: dirzelis, bateliai, delninuke, pedkelnes, svarkelis. bandykit visokius variantus, gali ir mums rodyti, gal kam ideju kils. dabar suknute grazi, bet ant zmogaus gaunasi "avizine kose".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 19 sausio 2014 - 20:50
QUOTE(rytojryta @ 2014 01 19, 20:48)
reikia dar bandyti paspalvninti si derini. kokiu spalvotu akcentu: dirzelis, bateliai, delninuke, pedkelnes, svarkelis. bandykit visokius variantus, gali ir mums rodyti, gal kam ideju kils. dabar suknute grazi, bet ant zmogaus gaunasi "avizine kose".


Bet ko gero svarbiausia spalvinti arčiau veido? Išgelbėtų kokie masyvūs auskarai su daug tamsiai geltonos spalvos su trupučiuku šviesios violetinės (kažkas link dūminio citrino/kvarco su šviesiu ametistu)? O gal geriau mažesni auskarai ir palei pat kaklą vėrinys, bet ar nebus persūdyta dėl tos gėlės ant peties?
Atsakyti
Parekomenduokite kur Vilniuje galėčiau nusistatyti savo tipą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 19, 19:44)
Velnias, vadinasi blogiau, nei man atrodė  verysad.gif Ir tėtis užsiminė, kad išblyškus atrodo. Taip, galvojom profesionaliai daryt šukuoseną ir makiažą. Bet jeigu labai nušpaklinsim veidą, kad ir šviesiai, spalva skirsis nuo rankų  g.gif

O ką daryt? Gera grimuotoja nors suvestų viską į harmoningą atrodymą, kad galva nebūtų kaip priklijuota...

Gal mergos gudriau ką pasiūlys...

Žinai būtų čia apranga kokiai fotosesijai, tai eitų daug ką fotožopa patvarkyt. Nu tipo toks pusiau goto, pusiau vaiduoklio įvaizdis, "aš ką tik iš rūsio, einam, pašėlsim" biggrin.gif Kaip kad vasaroms gerai išeina ir stilingai atrodo biggrin.gif Bet kai reikės stovėti šalia kitų mergų, o tos bus išsifyfinę kaip olialia, raudonom mėlynom suknom, tai blin, nu. Reikia daryt olialia vaiduoklį iš japoniško multiko, kitaip nebus biggrin.gif Nu ta prasme... Gerąja prasme vaiduoklį biggrin.gif
Atsakyti