Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Aha inc reikėtų kad raštas atsikartotų, va kur rašto ritmas būna aiškus. Jai kokios gėlytės būtų sugrupuotos tarkim į kokį aiškesnį ritmą, dar derinant su linijom irgi gerai būtų. Ta prasme "organizuotas" raštas turėtų būt. Bet aš taip įsivaizduoju. Nes bruožai kaip ir į smulkumą, bet veidas kvadratinis, lūpos horizontalios, viskas tvarkinga, tai ir raštui reik tvarkos. Dėl gyvūnų kailio rašto neturiu nuomonės, aš jais nelabai žaviuos, tai... sunku spręst. IMHO jie tinka visiems, tik reik savo koloritą ir dydį atitaikyt ax.gif
Žirniukai lyg žiemoms g.gif , ir pavasariams? Žiemoms žinau kad tinka tie kontrastingi raudona/balta, juoda/balta... o pavasariams braightams tikrai irgi tinka, net ir su balta, tik raudona turi būt šilta, o vietoj juodos mėlyna pvz. Light'ams nežinau ar tinka... nebent gana smulkūs žirniukai g.gif , o warmams kaip tik stambesni ir kokie ten pvz ruda su žydra. Bet čia tik spėju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 26, 16:00)
Na bet ir netinka tos skarelės nė vienai iš jų. Pirmajai ta tamsi violetinė spalva skarelėje būtų gražu, bet viską gadina balta, o antrai kaip tik ta violetinė gadina. Pabandžiau pirštais uždengti atitinkamus dryžius, ir vaizdai gavosi harmoningi. Beje, pirmosios akys visai kaip mano, bent iš toliau  smile.gif

Tada klausimas. Koks lopinys sugalvojo tokią niekam netinkamą skarą? biggrin.gif

QUOTE(rytojryta @ 2014 01 26, 20:31)
noa, tau siulo smulkias gelytes  yahoo.gif  yahoo.gif

lotuliukas.gif Ai nu, aš kai iš esmės raštų ant savęs nedidelė mėgėja, tai man lai siūlo nors ir boružėles... Bet kas per velnias tas узор венецианского стекла? Kas čia tipo per uzoras toks, stiklo tai daug raštų būna mastau.gif

QUOTE(bytte @ 2014 01 26, 20:34)
Dėl gyvūnų kailio rašto neturiu nuomonės, aš jais nelabai žaviuos, tai... sunku spręst. IMHO jie tinka visiems, tik reik savo koloritą ir dydį atitaikyt ax.gif


Kažkur gi lyg buvo kalba, kad tik rudeniui ir žiemai, nuo spalvos priklausomai mastau.gif

Aš vis užsinoriu kokio leopardo, bet užsidedu, akys iš veizolų - klingt-klingt, metu į šalį ir bėgu lotuliukas.gif Tokia sena targovkė atrodau lotuliukas.gif dar kokia gyvatė - pusė bieso. Bet jau tigrai leopardai - ne ne ne lotuliukas.gif
Atsakyti
Jau tigrinę suknelę rodžiau, tai žvėrių kaip ir tinka. Velvetas ir zomša visad mane lydi ir dar aksomą mėgstu bigsmile.gif Tvido irgi įvairus esu turėjusi per gyvenimą, o va su tais škotiškais, tai nežinau net. Kai pasimatuoju kokius ryškesnius, o tai dažniausiai būna kas nors apatinei kūno daliai, tai pamatau, kad labai storina ir padedu į šalį. Reiks ką viršutinei pasimatuot. Iš tokių kvadratuotų, tai man labai patinka kiek prigesinti langiukai. Štai turiu vieną fotkę su mano šortais. Va su tokiu raštu nesijaučiu, kad storintų. Prisiminiau, kad gi mano liemenė irgi panašaus rašto

Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2014 01 26, 19:34)
Aha inc reikėtų kad raštas atsikartotų, va kur rašto ritmas būna aiškus. Jai kokios gėlytės būtų sugrupuotos tarkim į kokį aiškesnį ritmą, dar derinant su linijom irgi gerai būtų. Ta prasme "organizuotas" raštas turėtų būt. Bet aš taip įsivaizduoju. Nes bruožai kaip ir į smulkumą, bet veidas kvadratinis, lūpos horizontalios, viskas tvarkinga, tai ir raštui reik tvarkos. Dėl gyvūnų kailio rašto neturiu nuomonės, aš jais nelabai žaviuos, tai... sunku spręst. IMHO jie tinka visiems, tik reik savo koloritą ir dydį atitaikyt ax.gif



Dėkui bigsmile.gif Gerai tu čia visai apibūdinai man. Jo, reik tvarkos ir organizuotumo bigsmile.gif

QUOTE(Noa @ 2014 01 26, 20:10)
Aš vis užsinoriu kokio leopardo, bet užsidedu, akys iš veizolų - klingt-klingt, metu į šalį ir bėgu lotuliukas.gif  Tokia sena targovkė atrodau lotuliukas.gif dar kokia gyvatė - pusė bieso. Bet jau tigrai leopardai - ne ne ne lotuliukas.gif


Tai gyvates kokias gali rankinėse ir piniginėse naudot. Nebūtinai palaidines kokias nešiot lotuliukas.gif Man tai ne itin gyvačių raštai tinka. Dar prisiminiau, kad vėžlio kiauto raštai nieko man. Akinių rėmus lyg esu matavusis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 26, 21:10)
Bet kas per velnias tas  узор венецианского стекла?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 26 sausio 2014 - 20:37
ir tokie dar prie Murano stiklų priskiriami bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
O man tinka tigriniai ir leopardiniai raštai, bet nelabai mėgstu, nebent skareles kokias ant kaklo, o jau kokių didelių plotų nesinori biggrin.gif
Atsakyti
Blin, babcės, nu biggrin.gif Pirmas yra millefiori technika. Venecijoj irgi ją naudojo, bet ne tik ten. Antroj, ką aš žinau, tiesiog maišytas kelių spalvų stiklas ir degta vaza.

Murano stiklu vadinama dar ir tokį stiklą:
user posted image

Ir va tokie (su folija)
user posted image

Ir tokie (pūtimas, linijos):
user posted image

Ir tokie, tokius gi iš venecijos visi glėbiais veža:
user posted image

Ir katrą čia jie turi omeny mastau.gif
Atsakyti
oi su raštais santykis mano įdomus ir iki galo nenustatytas lotuliukas.gif
smulkios gėlytės manau ne ypač ir šiaip nepatinka

http://static3.refin...86-1000-333.jpg
panašaus rašto bliuską turiu tai pats raštas lyg ir nieko tik spalvos pernelyg kontrastingos. Sakyčiau neišplaukę konkretesni raštai ornamentai labiau tinka, negu smulkūs susilieję. Bet įsivaizduoju pilnai kokią suknelę su nulietos akvarelės potėpiais, gražiais aišku potėpiais biggrin.gif
kokią tokią tik melsvų atspalvių
user posted image
user posted image
Atsakyti
Noriu tokios suknelės, galima ir tokiais potėpiais, kokie yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 01 26, 19:31)
nesigilinau kiek galima siuo tekstu pasitiketi, bet imetu idomumo delei:
ruduo:
Узоры и ткани
Разнообразные узоры: дикие узоры джунглей, тигровые и леопардовые, деревья и самые фантастические узоры в пределах осенней цветовой гаммы. Норвежские орнаменты на коричневых или бежевых свитерах. Ирландские косы. Твид, шотландка, вельвет. Шелк дикого шелкопряда, букле, кожа и замша.
ziema:
Узоры и ткани
Лучший выбор – однотонные ткани. Но если они кажутся Вам слишком скучными, выбирайте узоры с четкими линиями и чистым цветом. Зимам нужны контрасты: широкие блоки полосок, геометрические рисунки. Это могут быть: полоски белого и черного, синего и белого, нефритового и белого. Крупные черные горошины на белом фоне идут только женщинам зимнего типа, подойдут также строгие геометрические черно-белые рисунки. Цветочки и крапинки, нежные акварельные узоры не подойдут Вашему стилю. Отлично подойдет блестящая черная лаковая кожа. Ткани: шелк, лен, кожа и кашемир.
pavasaris:
Узоры
Предпочтительнее однотонные материалы. Мелкий нежный рисунок весенней цветовой палитры, сдержанные, тонкие светлые и ясные узоры. Крапинка, мелкий цветочек, узор венецианского стекла, нежная узкая полоска. Исключить яркие, крупные, необычные.
vasara:
Узоры и ткани
Изящные, воздушные и мягко стекающие. Узоры, подчеркивающие Ваше мягкое и нежное обаяние. Полоски – слишком строго, но все варианты неравномерных линий, фантазийных узоров, рисунков венецианского стекла, абстрактные акварельные узоры – идеальны. Деревенские узоры в светлых голубых или розовых тонах. «Мягко стекающие» узоры. Не лучший выбор – шотландская клетка или разноцветные повторяющиеся полосы. Ткани: шифон, бархат, кружево, трикотаж.
noa, tau siulo smulkias gelytes  yahoo.gif  yahoo.gif


Nu, jei aš dark autumn, tai labai labai myliu viską, kas surašyta prie rudenėlių, dėl tikimo istorija nutyli smile.gif Tik dar galėčiau pridurti apie gėlytes ir ornamentus, kaip kad Inc rašė, ko gero, mums tiktų arabeskiniai visokie raštai, gi pas juos tik gėlės gėlės, dar geometrinės figūros, ir iš jų sukurpti įvairiausi raštai. O man pačiai labai tinka po nedaug leopardiniai printai, nu ir dar visi kitokie taurūs audiniai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 26, 21:53)
Blin, babcės, nu biggrin.gif Pirmas yra millefiori technika. Venecijoj irgi ją naudojo, bet ne tik ten. Antroj, ką aš žinau, tiesiog maišytas kelių spalvų stiklas ir degta vaza.



sita millefiori techinka?

user posted image
user posted image
user posted image
man tie murano burano stiklai labiausiai is kitu stiklu sita techinka ir issikiria ax.gif o kadangi pagal ta aprasa pavasariui priklauso smulkios aiskios gelytes, padariau isvada, kad tai ir bus "узор венецианского стекла"

kuris gi dar rastas (pagal ta teksta) galetu eiti uz "узор венецианского стекла"?
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2014 01 26, 21:30)
Man tai ne itin gyvačių raštai tinka. Dar prisiminiau, kad vėžlio kiauto raštai nieko man. Akinių rėmus lyg esu matavusis  g.gif

oi gyvates, krokodilai mano draugai. turiu gyvates marskinius - tobuli - ir rastu ir spalva (nuo bezines iki chaki atspalviai). dar labai tinka leopardai ir tigrai. as kai neryski pati is saves, tai nevulgarina manes laukiniai rastai.
netinka zebrai, zirafos, karves.
vezlio kiauto nesu bandzius, jei bus sudetingas rastas - tiks, jei keli bruksneliai nea.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 27 sausio 2014 - 10:38
QUOTE(Noa @ 2014 01 26, 22:01)
Noriu tokios suknelės, galima ir tokiais potėpiais, kokie yra biggrin.gif

Aš kaip suprantu apie tą stiklą ir turima galvoje kad tokiais susiliejančiais skaidriais potepiais kad raštas turi būt.
va potepiais ir su gyvatės raštais šalis
Aš turiu galvoje ne tą tikro žveries kailio imitacija (šita beja bright spring skaitos tinka, bent jau gepardo raštas), bet pačio rašto kaip tokio. Būna ten koks tarkim gepardo plėmai, bet pilkas su taupe, ar išvis koks salotinis... kai tie gyvūnų motyvai buvo ant bangos, tai ten visokių improvizacijų būdavo. O šiaip tai kokie vietinių gyvūnų raštai turėtų mums tikt, kokio žalčio, vietinio driežo ar rūpūžės biggrin.gif
Papildyta:
Kažin o tokie gyvūnų motyvai kuriam spalviniam tipui biggrin.gif
user posted image
Atsakyti