Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2014 01 26, 00:23)
prisiminiau Noa verkimą dėl pavasarių kaip papūgėlių biggrin.gif

Bet pačios papūgėlės tai gražios biggrin.gif

QUOTE(pumpica @ 2014 01 26, 11:02)
tai ziemom gi balta tinka, ar ne? g.gif

Nors as pati sau visai neblogai atrodau su balta  beee.gif na gerai gerai, vasara idegus ir su makiazu biggrin.gif

Hahahaha taigi!

QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 26, 13:15)
Elementarus pavyzdys dėl blokų. Megztinis - man tinkančios spalvos, iš paletės. Tik vienoje foto po juo pavilkta juoda maikė. Aišku, čia gali būti visokių nuomonių, ar gražu, ar stilinga, kai pro iškirptę matosi maikė, bet prašyčiau vertinti ne pagal tai, o vien spalviniu požiūriu. Bent jau man tas juodos priedas labai papildo ir pagerina bendrą vaizdą, o kai be "spalvų bloko" - kažko trūksta, gal ryškumo, gal įvairovės, gal atsvaros ir balanso, nežinau, veidas kaip paplaukęs, nors spalva ir tinkama...

Ne, moč, ne biggrin.gif
Nieko ten gero ta juoda nepriduoda konkrečiai tau biggrin.gif Apskritai tai taip, pati ta spalva gal ir gražesnė su juoda. Bet vat tu pati tai be jos gražesnė.

O kaip pro megztinį matosi maikė, tai visai ne tragedija, o kas geriau, kad matytųsi, papas??? Šimtas metų, viskas čia gerai biggrin.gif

Ir tie juodi plaukai. Patys juodi plaukai, sutinku, gražūs. Bet tada tu turėtumei špakliuotis, kitaip atrodai ligota ir nepatenkinta. Tas gal nieko blogo, ligoti ir dvasingi kartais madoj, bet su dabartiniais plaukais tu atrodai linksmesnė, šviežesnė ir jaunesnė smile.gif Aišku, tavo akis pripratus prie didesnio kontrasto, tai tu automatu jo ir ieškai (ir man tas pats) . Bet tu žinok, kad prie mažesnio kontrasto visokie odos spalvos nelygumai, raukšlelės ir pan. irgi menkiau matosi.

Visos kažkaip labai nori tuos plaukus arba nusišviesint, arba nusitamsint, bet tikrai ne visiems tai gerai. Pvz. Donatella Versace??? Blondinė, tai jo, irgi dizainerė, turėtų turėti apie spalvas suopratį, nu bet tai *** ble lotuliukas.gif



O dėl smulkių gėlyčių. Aš galvoju, kad jos labiau tinka vasaroms ir rudeniams dėl to, kad iš tolo sudaro "murzinumo" vaizdą. O pavasariai atrodo varguoliai, kaip ir su visom dulkėtom spalvom...
Atsakyti
Dar skara inc 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 26, 13:46)
O kaip pro megztinį matosi maikė, tai visai ne tragedija, o kas geriau, kad matytųsi, papas??? Šimtas metų, viskas čia gerai biggrin.gif


Oooo, jeigu anas matytųsi, spalvos jau būtų nebesvarbu, vaizdas būtų tiesiog nokautuojantis lotuliukas.gif

Oi kaip man gražu tokie raštai, kaip bytte neša inc, aš irgi jų noriu blush2.gif

Va radau baltą variantą, kuris man, mano galva, tiko. Aišku, tai, griežtai kalbant, ne balta spalva. Bet plaukai buvo juodi - prie dabartinių nemanau, kad išvežčiau.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 01 26, 14:03)

ojee bigsmile.gif šitą garantuotai galiu bandyt matuot ir , manau, tiktų thumbup.gif ir dar plius bobutėm dvelkia lotuliukas.gif tinka man tokie pasenę raštai kažkodėl lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 26, 13:46)
O dėl smulkių gėlyčių. Aš galvoju, kad jos labiau tinka vasaroms ir rudeniams dėl to, kad iš tolo sudaro "murzinumo" vaizdą. O pavasariai atrodo varguoliai, kaip ir su visom dulkėtom spalvom...

Nu va aš ir mąstau ko aš dukrai niekad tų smulkių gėlyčių neįsivaizduoju. Tiesa turi šalikėlį viena su smulkiom gėlytėm, bet jos tos pačios spalvos, tik tamsesnės, ir išdėstytos, na kaip žirniukai kad būna. Sako ant šilko margintos tos pereinantys lieti raštai labai pavasariams tinka. tai ir gėlytės matyt panašaus pereinančio kolorito turėtų būt blush2.gif

Atsakyti
beieškodama skarelių va radau pavasaris ir vasara... ir kaip atskirt pagal tokias spalvas? išvis pagal ką jas ten atskyrė nelabai suprantu, tik žinau kad BFAS konsultantai nutipizavo vieną contrasting ultramarine spring, kitą contrasting azure summer, bet forume nemanau kad įmanoma nutipizuot jas normaliai:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 01 26, 14:49)
beieškodama skarelių va radau pavasaris ir vasara... ir kaip atskirt pagal tokias spalvas? išvis pagal ką jas ten atskyrė nelabai suprantu, tik žinau kad BFAS konsultantai nutipizavo vieną contrasting ultramarine spring, kitą contrasting azure summer, bet forume nemanau kad įmanoma nutipizuot jas normaliai:



Na bet ir netinka tos skarelės nė vienai iš jų. Pirmajai ta tamsi violetinė spalva skarelėje būtų gražu, bet viską gadina balta, o antrai kaip tik ta violetinė gadina. Pabandžiau pirštais uždengti atitinkamus dryžius, ir vaizdai gavosi harmoningi. Beje, pirmosios akys visai kaip mano, bent iš toliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 26 sausio 2014 - 15:01
Aš jas seniai seku, kol dar jos bandė forume spalvinius tipus nusistatyt. Pavasarinės akys tamsiai teal spalvos, o vasaros irgi teal tik šviesesnės/pilkesnės. Dėl spalvų netikimo nesakysiu nieko, čia iš paletės asmeninės ar ne nežinau, bet pagal save žinau, kad jau tos alyvinės... kiek befotografuotum vis realybės neatitinka doh.gif
Jų koordinatės (viršuj pavasaris, apačioj vasara):
akys
oda
plaukai
Jų paletės mėlynos ir alyvinės
taip neatitinka lyg tos skarelės pagal paletes visai.
Tiesa dėl azure vasarėlių geltonumo odos, svarstau gal aš ji ir esu g.gif va dar jos foto
Atsakyti
O kam pagal spalvinį tipą tinka smulkiai taškuoti audiniai?
Aš turėjau kažkada tokią palaidinę, nevisai raudona, lyg į avietinę labiau panaši buvo, tai draugė vis sakydavo, kad labai tinka man. Dar ir kakavinę turiu su baltais taškeliais, irgi tinka. O su stambesniais žirniukais jau nebe taip.

Panašiai tokia palaidinė buvo.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brita33: 26 sausio 2014 - 17:23
QUOTE(Tynka @ 2014 01 24, 14:55)
tai gal man jos reiktų . Man spalvos gražios tik bijau, kad labai blizga, kažin kasdienai galima tokiais 

Tau gal ir geriau būtų g.gif Jie blizga, be tas blizgesys toks subtilus ir visai ne pigiai atrodo. Man jis panašus į aksomo žvilgesį. Šiaip aš pati neperku blizgių makiažo priemonių, tai šitie irgi visai normaliai. Tik tiek, kad man pačios spalvos nepatinka unsure.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 26, 11:26)
inc, čia vėl lenki, kad aš bright spring? O kas tada bus, jeigu pasakysiu, kad platūs dryžiai man apskritai geriau tinka, nei menkai apibrėžtos formos raštai, ir išvis labai gerai atrodo "spalvų blokai", arba kai ant vienos spalvos palaidinės užmestas visai kitos, ypač juodos ar artimos juodai, spalvos švarkas? Būtent su tokiais variantais neatrodau "pigiai" - jeigu noriu prabangaus, ne kasdieninio vaizdo, turiu rengtis blokus...


Baik tu biggrin.gif Argi aš kada sakiau, kad tu BS tongue.gif O jei rimtai, tai aš tavęs niekaip negaliu į warm spring galvoje įrašyt - trūksta dar įrodymų biggrin.gif

Sutinku, su panom, kad tau natūrali spalva geriau. mirksiukas.gif Su juodais veido bruožai pasidaro kažkokie apsunkinti.

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 01 26, 11:32)
juoda Jums lb netinka, butu kokia silta sodraus atspalvio kastonine ar sokoladine ar kakavine manau atrodytumete stulbinamai.

imetu ryte fotkinta foto be makiazo, nes itariu makiazas spalvini tipa gali paslepti biggrin.gif
p.s. cia pateptas paakiu stangrinamasis kremas, todel paakiai blizga .foto
vis del to bs ar persokau i ws?

nea, likai prie bright mirksiukas.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 26, 12:15)
Elementarus pavyzdys dėl blokų. Megztinis - man tinkančios spalvos, iš paletės. Tik vienoje foto po juo pavilkta juoda maikė. Aišku, čia gali būti visokių nuomonių, ar gražu, ar stilinga, kai pro iškirptę matosi maikė, bet prašyčiau vertinti ne pagal tai, o vien spalviniu požiūriu. Bent jau man tas juodos priedas labai papildo ir pagerina bendrą vaizdą, o kai be "spalvų bloko" - kažko trūksta, gal ryškumo, gal įvairovės, gal atsvaros ir balanso, nežinau, veidas kaip paplaukęs, nors spalva ir tinkama...

http://i4.photobucke...zps22da4c4f.jpg

Sutinku, kad su maike geriau, bet greičiausiai su kokia kita tamsia ar ryškia iš tavo paletės būtų dar geriau smile.gif Kažkaip noris kuo mažiau ant tavęs juodos matyti mirksiukas.gif

QUOTE(bytte @ 2014 01 26, 13:43)
beja ant inc iš smulkių normaliausiai tas pirmas sijonas, gal kad neįžiūriu lotuliukas.gif . Šiaip pagal viską turėtų tikt toks gėlių ornamentų variantas, ne tos visai kvietkos natūralios nupieštos.
Papildyta:
Vuo inc ornamentukų partempiu:
http://www.fashionsc...yprintscarf.jpg


Eik tu?! Nori pasakyt, kad man niekas netinka blink.gif O aš sau įsivaizdavau , kad visai tinka. Na gal ne idealiai, bet tinka. Nors man gan sunku rast ką tinkamo, tai pas mane spintoj beveik neegzistuoja jokie raštai biggrin.gif
Ta skara lyg ir nieko, bet kiek palaidi. Man lyg geriau kai raštai atsikartojantys būna. g.gif Reiktų patyrinėt šitą klausimą išsamiau ant savęs

QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 26, 14:07)

Oi kaip man gražu tokie raštai, kaip bytte neša inc, aš irgi jų noriu  blush2.gif

Va radau baltą variantą, kuris man, mano galva, tiko. Aišku, tai, griežtai kalbant, ne balta spalva. Bet plaukai buvo juodi - prie dabartinių nemanau, kad išvežčiau.

http://i4.photobucke...zpsccac3b28.jpg

bet dabar turbūt net geriau atrodytų bigsmile.gif o aš visad svajodavau tokias šviesias pėdkelnes ir dar plius raštuotas nešiot bigsmile.gif bet ant manęs atrodo, kad ant pabaisiuko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 26, 15:11)
ojee  bigsmile.gif šitą garantuotai galiu bandyt matuot ir , manau, tiktų  thumbup.gif  ir dar plius bobutėm dvelkia  lotuliukas.gif tinka man tokie pasenę raštai kažkodėl  lotuliukas.gif

man irgi tie byttes suliomi rastai tiktu. supvalinti raizgyti priraizgyti sudetingi visokie. ir papuosalai tokie tinka: su daugybe detaliu, uzsukimu, akuciu, vintaziniai visokie. ir labai labai netinka minimalistiniai papuosalai.
Atsakyti
nesigilinau kiek galima siuo tekstu pasitiketi, bet imetu idomumo delei:
ruduo:
Узоры и ткани
Разнообразные узоры: дикие узоры джунглей, тигровые и леопардовые, деревья и самые фантастические узоры в пределах осенней цветовой гаммы. Норвежские орнаменты на коричневых или бежевых свитерах. Ирландские косы. Твид, шотландка, вельвет. Шелк дикого шелкопряда, букле, кожа и замша.
ziema:
Узоры и ткани
Лучший выбор – однотонные ткани. Но если они кажутся Вам слишком скучными, выбирайте узоры с четкими линиями и чистым цветом. Зимам нужны контрасты: широкие блоки полосок, геометрические рисунки. Это могут быть: полоски белого и черного, синего и белого, нефритового и белого. Крупные черные горошины на белом фоне идут только женщинам зимнего типа, подойдут также строгие геометрические черно-белые рисунки. Цветочки и крапинки, нежные акварельные узоры не подойдут Вашему стилю. Отлично подойдет блестящая черная лаковая кожа. Ткани: шелк, лен, кожа и кашемир.
pavasaris:
Узоры
Предпочтительнее однотонные материалы. Мелкий нежный рисунок весенней цветовой палитры, сдержанные, тонкие светлые и ясные узоры. Крапинка, мелкий цветочек, узор венецианского стекла, нежная узкая полоска. Исключить яркие, крупные, необычные.
vasara:
Узоры и ткани
Изящные, воздушные и мягко стекающие. Узоры, подчеркивающие Ваше мягкое и нежное обаяние. Полоски – слишком строго, но все варианты неравномерных линий, фантазийных узоров, рисунков венецианского стекла, абстрактные акварельные узоры – идеальны. Деревенские узоры в светлых голубых или розовых тонах. «Мягко стекающие» узоры. Не лучший выбор – шотландская клетка или разноцветные повторяющиеся полосы. Ткани: шифон, бархат, кружево, трикотаж.


noa, tau siulo smulkias gelytes yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti