Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

prisiminiau Noa verkimą dėl pavasarių kaip papūgėlių biggrin.gif
user posted image

Man lyg tinka smulkiai raštuoti g.gif Šiaip skaitos vasaroms tinka smulkūs raštai, ypač gėlytės. Aišku pagal gabaritus, nes žinia, kuo didesni gabaritai, tuo stampesni raštai biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 25 sausio 2014 - 23:29
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 25, 20:42)
Kad ne, nesmulkiai. Jeigu jau kažkiek tinka, tai tik stambiai gėlėtas. Apskritai turiu įtarimą, kad smulkios gėlytės nelabai tinka pavasariams (ir žiemoms), turi būti riebiai visko priterliota.


O aš pastebėjau, kad true spring ne tik mano mažiukei, bet ir dar kelioms suaugusioms moterims gan gražiai tinka smulkūs raštai ir ypač gėlėti smile.gif

Tuo tarpu didesni ir drastiškesni raštai tinka bright spring biggrin.gif
Ant savo panų net stebiu tai. Tik būna nuperku kokių švelniai raštuotų, tai viskas atitenka mažiukei, o vidurinėlė (bright) susirenka dryžuotus, abstrakščiais didesniais raštais, o jau koks ją alpulys ima dėl visokių, kaip ji sako "tigrinių" lotuliukas.gif . Nors ten greičiau turbūt leopardiniai skaitosi. biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2014 01 25, 22:27)
Aš pratęsiu įtarimą - man atrodo, kad labai smulkios gėlytės, nors ir labai gražu, bet tinka tik kūdikiams ant šliaužtinukų mastau.gif


Paaieškojau , kokių aš smulkių turiu iš anksčiau pafotkinus
sijonas
suknelė
šalis
dar šalis
marga palaidinė
palaidinė smulkiu rašteliu


Ir visai jie smulkiai gėlėti biggrin.gif Tik tiek, kad mažiukams tokių tamsių nieks nedaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 25, 19:53)
Kažkaip mažai kam. Va cool summer visai nieko.  Todėl galiu nešioti baltą tik kai smarkiai įdegu -

tai ziemom gi balta tinka, ar ne? g.gif

Nors as pati sau visai neblogai atrodau su balta beee.gif na gerai gerai, vasara idegus ir su makiazu biggrin.gif
Atsakyti
nors as BS bet pieno baltumo balta lb lb tinka o vat juoda jau netinka. Kai buvau blond viskas buvo atvirksciai. Gaila kad juoda netinka verysad.gif

jau spejau susirasti spalvine dvynuke biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 26 sausio 2014 - 10:33
inc, čia vėl lenki, kad aš bright spring? lotuliukas.gif O kas tada bus, jeigu pasakysiu, kad platūs dryžiai man apskritai geriau tinka, nei menkai apibrėžtos formos raštai, ir išvis labai gerai atrodo "spalvų blokai", arba kai ant vienos spalvos palaidinės užmestas visai kitos, ypač juodos ar artimos juodai, spalvos švarkas? Būtent su tokiais variantais neatrodau "pigiai" - jeigu noriu prabangaus, ne kasdieninio vaizdo, turiu rengtis blokus...

Ieškojau nuotraukų su balta spalva, bet nelabai radau, užtat daugybė nuotraukų juodais plaukais... Žiūriu ir taip, ir kitaip, ir vis tiek atrodo, kad tiko jie man. Spalva, kuria nudažyti, atrodo kaip juodo varno, bet iš tiesų tai ruda, ir net ne paskutinio numerio ruda. Kažkada kažkas rašė, kad sudėjus šalia spalvas, turinčias savyje kažkokios bendros spalvos, ta bendra išnyksta (taip pageltę dantys šalia gelsvos palaidinės atrodo baltesni). Tai gal geltonumas rudoje spalvoje panašiai susižaidė su odos geltonumu, ir abu pradingo? Veidas išbalo, plaukai pajuodo, nors nei plaukai buvo objektyviai juodi, nei veidas labai baltas... Išrinkau foto, kur nesidažius ar beveik nesidažius, kad ne makiažas "ištemptų" juodą plaukų spalvą.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 26 sausio 2014 - 11:32
juoda Jums lb netinka, butu kokia silta sodraus atspalvio kastonine ar sokoladine ar kakavine manau atrodytumete stulbinamai.

imetu ryte fotkinta foto be makiazo, nes itariu makiazas spalvini tipa gali paslepti biggrin.gif
p.s. cia pateptas paakiu stangrinamasis kremas, todel paakiai blizga .foto
vis del to bs ar persokau i ws? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 26 sausio 2014 - 11:43
Erszebeth, man regis, jum ne kiek ta juoda spalva, kiek plaukai tokie labiau tinka smile.gif na turiu omeny -lygus tokie, ilgi smile.gif nors man ta juoda visai neblogai ziuris g.gif tik makiazo gal ryskesnio reiktu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 01 26, 11:32)
imetu ryte fotkinta foto be makiazo, nes itariu makiazas spalvini tipa gali paslepti biggrin.gif
p.s. cia pateptas paakiu stangrinamasis kremas, todel paakiai blizga .foto
vis del to bs ar persokau i ws? 4u.gif


Na, man vis vien atrodo bright, tos akys... Bright vis vien yra pavasaris, tai šiltas tipas, šiltumas nemaišo juo būti. Bet pagrindinis bruožas, žiūrint į foto, vis vien yra ryškumo, akių skaistumo efektas, o ne šiltumas.
Atsakyti
Elementarus pavyzdys dėl blokų. Megztinis - man tinkančios spalvos, iš paletės. Tik vienoje foto po juo pavilkta juoda maikė. Aišku, čia gali būti visokių nuomonių, ar gražu, ar stilinga, kai pro iškirptę matosi maikė, bet prašyčiau vertinti ne pagal tai, o vien spalviniu požiūriu. Bent jau man tas juodos priedas labai papildo ir pagerina bendrą vaizdą, o kai be "spalvų bloko" - kažko trūksta, gal ryškumo, gal įvairovės, gal atsvaros ir balanso, nežinau, veidas kaip paplaukęs, nors spalva ir tinkama...

user posted image user posted image
Atsakyti
Aš irgi beveik niekada nenešioju vienos spalvos, po tokiu megztuku su iškirpte būtinai ar tai golfą velkuos, ar skarą kokią ant kaklo ir t.t., kad ir kokios spalvos megztukas būtų.
Nes antraip kažko lyg trūksta, nupiepus kažkokia sau atrodau biggrin.gif

Erszebeth man atrodo ir su juodais plaukais neblogai, bet gal tikrai ne spalva, o tas ilgis gražu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brita33: 26 sausio 2014 - 12:33
QUOTE(Noa @ 2014 01 25, 23:27)
Aš pratęsiu įtarimą - man atrodo, kad labai smulkios gėlytės, nors ir labai gražu, bet tinka tik kūdikiams ant šliaužtinukų mastau.gif

kokie rastai tinka priklauso nuo veido bruozu ir kuno sudejimo.
minetos gelytes man tinka, speju del to, kad strazdanota, plaukai garbanojasi ir siaip veide nera "smailensiu kampu", veido linijos apskritimai ir ovalai.
va pavyzdys , kur su savim idejo inc ir uzvadino saliu- man toks rastas tinka tobulai, susisaukia su veidu (spalva irgi tinktu, bet kalbu tik apie rasta)
o vat vienspalviai drabuziai (jeigu jie neturi kokio mezgimo rasto) prasciau, ir geometriniai nelabai (nebent kokie isplauke)
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 01 26, 12:35)
kokie rastai tinka priklauso nuo veido bruozu ir kuno sudejimo.
minetos gelytes man tinka, speju del to, kad strazdanota, plaukai garbanojasi ir siaip veide nera "smailensiu kampu", veido linijos apskritimai ir ovalai.
va pavyzdys , kur su savim idejo inc ir uzvadino saliu- man toks rastas tinka tobulai, susisaukia su veidu (spalva irgi tinktu, bet kalbu tik apie rasta)
o vat vienspalviai drabuziai (jeigu jie neturi kokio mezgimo rasto) prasciau, ir geometriniai nelabai (nebent kokie isplauke)

Aš irgi tokios nuomonės. Va mano gan smulkūs bruožai, tai man tinka. Mano mama kitokio kolorito, bet męs labai panašios, tik aš ovalas, o ji širdutė pagal veido forma. Abiems tinka gan smulkūs raštai, tik jai dar ir kokie tokie "pasmailėjimai" raštuose labiau nei man tinka. Man tas raštas kur inc šalis netiktų, man labiau tiktų jai tos gėlytės labiau atskirtos būtų. Kaip ir gaunasi - veidas gan nemažais (na kiek didesnis nei priklausytų pagal aukso pjūvio "tobulą veidą" biggrin.gif ) ovalus blynas, kuriame gan smulkūs bruožai. Aš seniau gan skeptiškai žiūrėjau į tuos raštus, bet kažkada užtikau yuotubei kur vyrams kaklaraiščius parinkinėjo, tiesiog apačioj tokius pieštus pridedant prie foto, tai įsitikinau kad tikrai yra racijos tame.
Erszebeth akys labai veide išsiskiria, na ir lūpos ne mini, tai tos kvietkelės mažos per smulkios būtų, žo neatitiktų mastelio. O spalviniai blokai tinka, todėl kad warmams tinka tokia pusiausvira spalvinė, ta prasme daug maž vienodas kiekis skirtingų spalvų, gali būti spalvos ne tik dvi, bet ir trys, ir net keturios. Gali būti kontrastas spalvinis, kai imamos priešingos spalvinio rato spalvos, bet tamsu šviesu kontrastas geriau mažesnis, arba vidutinis.

Papildyta:
beja ant inc iš smulkių normaliausiai tas pirmas sijonas, gal kad neįžiūriu lotuliukas.gif . Šiaip pagal viską turėtų tikt toks gėlių ornamentų variantas, ne tos visai kvietkos natūralios nupieštos.
Papildyta:
Vuo inc ornamentukų partempiu:
user posted image
Atsakyti