Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Hypnotic, tamsesni plaukai tau super, nepalyginamai, balti labai pigina ir sendina. Yra kam tinka, ko nepigina, bet ne tu tatai, tau tie balti plaukai - kaip man tas fuksijos nagų lakas, gražu, kol ne ant manęs...

O tamsesni - kitas vaizdas wub.gif

O ta fuksija, ką aš žinau, ne taip jau ir baisu. Tas anas lūpdažis gal geriau, bet nėr labai jau ten kad vat pamatei ir griuvai. Vakare gal ir visai nieko būtų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 25 sausio 2014 - 13:32
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 24, 21:08)
Pirma mintis buvo cool sumer (šaltas tipas, greičiausiai iš vasarų, bet gana ryškių). Nelabai tikiu, kad plaukų spalva natūrali. Man atrodo, kad ji jums netinka, norėtųsi minkštesnio atspalvio  blush2.gif

Pati matau, kad sita spalva tamsoka, pries tai buvau truputi sviesiau nusidazius, tikrai geriau jauciausi. Blondine saves neissivaizduoju, nes mano neturalus plaukai gnan tamsus ir antakiai mano cia neturalus, niekad nereik nei dazyt nei ryskint.

dar pasifitkinau, be makiazo su spalvom, seip pas mane drabuziu daug baltos spalvos, labai gerai su ja jauciuosi ir man atrodo, kad tinka g.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Paskutinė foto lotuliukas.gif Koks fainas sutvėrimas nuotraukoje biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Šypsena kokio gerumo biggrin.gif

Kiba tikrai cool summer?
Pirmą kartą matau, kad tikrai ta balta pusė bieso. Juoda gal ne, o balta - visai neblogai.

Blin, kokie antakiai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 25 sausio 2014 - 14:54
Gendre, ir man atrodo, kad cool summer mirksiukas.gif


Noa,
o sakai balta beveik niekam netinka? g.gif Dabar pamislijau, kad viena draugė vis mėgsta baltai apsirengt ir gan gražiai atrodo. Esu kelis kartus pagalvojus, kad ji greičiausiai true spring yra. Dabar kai galvoju, tai ko tada mano mažiukės (true spring) balta visai nepuošia ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2014 01 25, 14:07)
dar pasifitkinau, be makiazo su spalvom, seip pas mane drabuziu daug baltos spalvos, labai gerai su ja jauciuosi ir man atrodo, kad tinka  g.gif


Dar labiau pasitvirtina mano nuomonė, kad cool summer thumbup.gif

QUOTE(inc @ 2014 01 25, 16:12)
Noa,[/b] o sakai balta beveik niekam netinka?  g.gif Dabar pamislijau, kad viena draugė vis mėgsta baltai apsirengt ir gan gražiai atrodo. Esu kelis kartus pagalvojus, kad ji greičiausiai true spring yra. Dabar kai galvoju, tai ko tada mano mažiukės  (true spring) balta visai nepuošia ?  g.gif


Manęs irgi nepuošia schmoll.gif Nešioti įmanoma, bet nieko labai gero. Marginta su kitom spalvom - dar dar. Baltos praktiškai nenešioju. Va įdomumui:

user posted image

user posted image

Beje, kai plaukai buvo juodai dažyti, balta visai neblogai tiko.
Atsakyti
Na, dedu savo foto.


Na, dedu savo foto.


user posted image

Čia pries kelias dienas, balkone ieškojau šviesos.

user posted image

O čia ta pati foto, tik namie.

user posted image

Ant modelio user posted image


Atsakyti
Gendre cool summer 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2014 01 25, 17:36)
Na, dedu savo foto.


...bet tai ant modelio jis visai kitaip atrodo. Toks jausmas, kad visai skirtingi lūpdažiai biggrin.gif Ant tavęs jis gerokai šalčtesnis atrodo. O tu fotkėse su pudra kokia ar be? Klausiu, nes atrodai irgi gan balta kaip aš biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 25, 16:50)

Manęs irgi nepuošia  schmoll.gif Nešioti įmanoma, bet nieko labai gero. Marginta su kitom spalvom - dar dar. Baltos praktiškai nenešioju. Va įdomumui:

Beje, kai plaukai buvo juodai dažyti, balta visai neblogai tiko.


Tau turbūt koks smulkiai taškuotas arba smulkiai gėlėtas baltas variantas tinka, ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 25, 17:12)
Noa,[/b] o sakai balta beveik niekam netinka?  g.gif Dabar pamislijau, kad viena draugė vis mėgsta baltai apsirengt ir gan gražiai atrodo. Esu kelis kartus pagalvojus, kad ji greičiausiai true spring yra. Dabar kai galvoju, tai ko tada mano mažiukės  (true spring) balta visai nepuošia ?  g.gif


Kažkaip mažai kam. Va cool summer visai nieko. Aš jau pastebėjau, kad mano vyresnis bernas irgi gali nešioti ją visai taip sakykim neblogai. O aš tai atrodau panašiai kaip Erszebeth. Todėl galiu nešioti baltą tik kai smarkiai įdegu - ten iš serijos, kokioj turkų žemėj, kai jau kaip žemė iš esmės ir pasidarai... Tada dar dar. O kitaip tai siaubas, snukis pasidaro žalias kaip zombio doh.gif

Čia, man regis, tas pats gaunasi, kaip kad dark autumn su juoda atrodo baisiau, negu laitas. Nes laitas - jis visada pablukęs, tai ten daugiau ar mažiau - pfff, o dark autumn turi ką prarasti. Jis pablukęs tampa tik greta juodo, šiaip - labai visas su kontrastu... Tai taip ir laitas. Pats vienas - kilniai blyškus, baltųjų rasės, o greta balto - kažkoks toks... Mazgote šluostytas per retai ir nekruopščiai lotuliukas.gif Rasės murzinos ir pažaliavusios lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=inc,2014 01 25, 19:39]
...bet tai ant modelio jis visai kitaip atrodo. Toks jausmas, kad visai skirtingi lūpdažiai biggrin.gif Ant tavęs jis gerokai šalčtesnis atrodo. O tu fotkėse su pudra kokia ar be? Klausiu, nes atrodai irgi gan balta kaip aš biggrin.gif

Su su pudra, būtinai, nes šiaip aš esu, ir tai mane žiauriai nervina, labai raudono veido, čia gal foto ką tik iš lauko nubalusi atrodau, nes žemiau -10 buvo. Ant manes natūraliai gan panaši spalva, kaip ir ant modelio buvo. Bet apšvietimas daro savo ir telefoninė nekokybė.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 25, 19:39)
Tau turbūt koks smulkiai taškuotas arba smulkiai gėlėtas baltas variantas tinka, ne?  smile.gif


Kad ne, nesmulkiai. Jeigu jau kažkiek tinka, tai tik stambiai gėlėtas. Apskritai turiu įtarimą, kad smulkios gėlytės nelabai tinka pavasariams (ir žiemoms), turi būti riebiai visko priterliota.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 25, 21:42)
Kad ne, nesmulkiai. Jeigu jau kažkiek tinka, tai tik stambiai gėlėtas. Apskritai turiu įtarimą, kad smulkios gėlytės nelabai tinka pavasariams (ir žiemoms), turi būti riebiai visko priterliota.

Aš pratęsiu įtarimą - man atrodo, kad labai smulkios gėlytės, nors ir labai gražu, bet tinka tik kūdikiams ant šliaužtinukų mastau.gif
Atsakyti