Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 24, 20:08)
Man atrodo, kad ji jums netinka, norėtųsi minkštesnio atspalvio  blush2.gif

man irgi taip atrodo....

va, cia idejau save -pirmoj foto man 20 metu ir as ruda biggrin.gif , kitos dvi -dabartines, po 17 metu...na, ir kas geriau biggrin.gif Gendre, as light springas smile.gif
Foto
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad netinka Gendrei ta plaukų spalva.
Apie save irgi pagalvoju, kad gal man netinka natūrali plaukų spalva, nors sakoma, kad natūrali tinka visada. Bet tai kažkaip man atrodo, kad išryškina visas raukšles tamsoka natūrali spalva. Net nežinau, ką daryti, ar šviesinti, ar likti natūralia smile.gif
Atsakyti
Aš išvis nesuprantu, ar Gendrė šilta, ar šalta. Na, kad labai šilta, tai tikrai ne, bet ar prie neutralių, kaip aš, ar jau kaip vasara?

Užtai tyliu biggrin.gif
Atsakyti
Cia radau kazkoki foruma, nemazai info ten visokios, gal dar nebuvo tokios nuorodos http://seasonalcolor...ry#.UuK6TtLFHcs
Atsakyti
Aš vis bandau tipines vasaros spalvas susirinkt fotosesijai, kažkaip liūdnas vaizdas... taupių pora radau, su baklažanu viskas aišku - tiek šiltas, tiek šaltas atrodo vienodai. Kažin kokią dar spalvą pamėgint? Turiu tokią gan ryškę raudoną link aviets/bruknės, lyg vasroms per ryški g.gif na ir viskas...
Aišku geriausiai būt su oranžine lygint, bet tiek viena, tiek kita baisiai ant manęs... kažin su kuo testintis?
Atsakyti
didieji pokyciai biggrin.gif kaip Jums mano naujoji plauku spalvyte?
nuoroda
vis dar clear spring? pastebejau kad pilki rubai ziauriai netinka, bet vistiek nesiosiu nes gaila ismesti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 01 25, 10:44)
vis dar clear spring? pastebejau kad pilki rubai ziauriai netinka, bet vistiek nesiosiu nes gaila ismesti mirksiukas.gif

Aš tai kaip nemačiau ten didelės šilumos, taip nematau... beja kodėl lūpas tokia spalva dažot? Man jin per bliedna arba per pilka atrodo blush2.gif

Aš vat radau Keira ružavom lūpom? Nus koks deepas gali taip dažytis? Kažkoks man jin ne deepas, bet kadangi akys jau labai ne softinės, gal jin brightas nusisoftines? Nesuprantu aš kas jin g.gif
http://img.gawkerass...pg/original.jpg
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 01 25, 11:44)
Aš vis bandau tipines vasaros spalvas susirinkt fotosesijai, kažkaip liūdnas vaizdas... taupių pora radau, su baklažanu viskas aišku - tiek šiltas, tiek šaltas atrodo vienodai. Kažin kokią dar spalvą pamėgint? Turiu tokią gan ryškę raudoną link aviets/bruknės, lyg vasroms per ryški g.gif na ir viskas...
Aišku geriausiai būt su oranžine lygint, bet tiek viena, tiek kita baisiai ant manęs... kažin su kuo testintis?

O tai su smėliava ir kakavine neitų? Klasika biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2014 01 25, 12:22)
Aš vat radau Keira ružavom lūpom? Nus koks deepas gali taip dažytis?

Galėt tai gali, aš va irgi ta fuksija lakavausi, o koks laitas gali taip lakuotis? Visi gali, tik atrodo baisiai lotuliukas.gif
Gi nekaip ji atrodo su tuo lūpdažiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 01 25, 11:22)
Aš tai kaip nemačiau ten didelės šilumos, taip nematau... beja kodėl lūpas tokia spalva dažot? Man jin per bliedna arba per pilka atrodo  blush2.gif

Aš vat radau Keira ružavom lūpom? Nus koks deepas gali taip dažytis? Kažkoks man jin ne deepas, bet kadangi akys jau labai ne softinės, gal jin brightas nusisoftines? Nesuprantu aš kas jin g.gif
http://img.gawkerass...pg/original.jpg


Žinok, ir aš galiu taip, bet ir atrodau panašiai su tokiais biggrin.gif Deepai gali lūpdažisu su kažkiek fuksijos rinktis, bet ji šilta ir sunkesnė būna. Einu paieškot paveiksliuko gan neblogai parodančio kokie lūpdažiai deep autumn tinka
Papildyta:
va šitą norėjau parodyti mirksiukas.gif
user posted image

kad jau po ranka buvo, tai ir šitą dar įmetu smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 01 25, 13:22)
Aš tai kaip nemačiau ten didelės šilumos, taip nematau... beja kodėl lūpas tokia spalva dažot? Man jin per bliedna arba per pilka atrodo  blush2.gif

Aš vat radau Keira ružavom lūpom? Nus koks deepas gali taip dažytis? Kažkoks man jin ne deepas, bet kadangi akys jau labai ne softinės, gal jin brightas nusisoftines? Nesuprantu aš kas jin g.gif
http://img.gawkerass...pg/original.jpg



cia dieninis-rytinis makiazas. Nenoriu ryskiai dazytis. Plaukucius daze riesutu spalva, yra vario tai jie silti. Gal fotikas kazkiek nusaltino g.gif realybeje oda turi gelsva atspalvi bet foto to nesimato. Dar foto naudojau siltu spalvu seselius. O lupu blizgis- sviesus,koralinis. Nzn gal per sviesu makiazo pagrinda tonu pasirinkau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2014 01 24, 21:46)
Apie save irgi pagalvoju, kad gal man netinka natūrali plaukų spalva, nors sakoma, kad natūrali tinka visada. Bet tai kažkaip man atrodo, kad išryškina visas raukšles tamsoka natūrali spalva. Net nežinau, ką daryti, ar šviesinti, ar likti natūralia smile.gif

man ir tokiu minciu buna, bet as suvedu, kad ne plauku spalva bloga, o drabuziai su negerai parinktom spalvom. + dar reikia teisingai maitintis, pakankamai miegoti, stengtis kuo maziau stresuoti ir kuo daugiau buti gryname ore . Tada grazus veidukas, kad ir suraukslytem bus 4u.gif

Gendres noretusi daugiau nuotrauku su iv spalvom ir butinai plaukais uzdengtais. Dabar plaukai labai blasko.

Hypnotic nauja spalva tikrai grazu thumbup.gif , ypac kai palygini -atsiverti albume viena nuotrauka atgal o ten blondine kaip is parodijos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 25 sausio 2014 - 13:04

ten kur blondine ilgais plaukais tai ten perukas lotuliukas.gif imeciau 2 foto esant skirtingiems apsvietimams. Naujas fotikas ir nelabai igudus as juos naudotis. Lupos naujose foto padazyta fuksijos spalva(loreal 202)
nuoroda2
p.s. kazkaip nelb tas lupdazis. Pasilaikysiu ji vakariniam makiazui.
Atsakyti