Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

na aš ugnies ženklas ir negarbanota
light summer ir negarbanota, o galėjau paveldėti, bet va nepaveldėjau. Bet gal galima sakyt, kad gal turiu kažkur recesyvinį garbanotos vasaros geną lotuliukas.gif Reiškia visa tai tiesa ir dabar reikia tik sužinoti koks mano charakteris bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 01 24, 11:06)
charakteriu pagal spalvinį tipą netikiu, pagal veido bruožus irgi netikiu. Gal išskyrus tuos kuriuos žmogus pats su amžium užsidirba, kaip kad pagiežos raukšles.

Arba fingalą po ake, gautą už blogus darbus. Fingalą dramatinės savo spalvos lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2014 01 24, 12:25)
Supaprastintam variante, jai tavo choroskopo ženklas vanduo - tai tu žiema biggrin.gif

Nu blin. Mano horoskopo ženkas - vėžys, aš gimusi vidury vasaros. Taigi aš ir sakau, kad aš - dark winter. O niekas netiki! dry.gif
Na, dabar nors turėsiu įrodymą lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2014 01 24, 12:40)
Tik kaip ten su plaukais nežinau... ugnies ženlai garbanoti turi būt, o pas mus atvirkščiai dukra garbanota (kaip tėtis), sūnus tiesiais plaukais (kaip mama). Galėjo gi atvirkščiai būt, visos genetinės galimybės, tai ko tas kosmosas nepasistengė?

Aha, jau, bėgte biggrin.gif Mano visų trijų diedų plaukai netiesūs, vyresnėlio (liūto) banguoti, mažiaus (dvynio), garbanoti, o tėvas (skorpas) - išvis kaip avinas. Buvo. Kai turėjo plaukų lotuliukas.gif

Žo, babytės, arba baigiat čia niekus šnekėt, arba einam į "ezoteriką ir religiją" lotuliukas.gif


Aš verčiau pasiguosiu biggrin.gif Papirkau aš Nagavitoj laką. Nes jis stovėjo prie kasos su akcija už 5 Lt. Aš gi deklaruoju, kad man px tipas, aš vis viena naudosiu laką, jei jis man ir netinka! Na tai paėmiau ir nusipirkau.

Vakar nusilakavau - booože! Garbės žodis, gėda žiūrėt lotuliukas.gif Aš lakuoju geltonai, lakuoju mėlynai, baltai ir juodai. Bet tokio košmaro ir siaubo ant savo nagų regėjus nebuvau lotuliukas.gif

Žo, ir gudri višta subinę išsidilgina biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
ir kam tas lakas tiktų? žiemai ar vasarai kokiai?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 24, 13:05)
ir kam tas lakas tiktų? žiemai ar vasarai kokiai?

Nu jau žinok manau kad vasarai jis per ryškus. Tik žiemai. Tokiai, kuri gali sau leisti ciklameninę palaidinę + dūmines akis į darbą biggrin.gif Ant manęs tai toks... Nu piguma piguma doh.gif Atrodo, kad net ne 5 Lt kainuoja, o išvis litą, ir pirktas prieš 15 metų biggrin.gif Nors taip tai jis neblogas, prie profesionalių parduodamas...

Atiduosiu draugei, kuri sako, kad yra žiema. Gal net ir gerai sako. Jeigu ir jai netiks, lai nadoja ant velykinių kiaušinių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 sausio 2014 - 12:14
aha visiškai žieminis biggrin.gif

ant tokios griežtos žiemos, plaukais druska su pipirais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 24, 12:12)
Nu jau žinok manau kad vasarai jis per ryškus. Tik žiemai. Tokiai, kuri gali sau leisti ciklameninę palaidinę + dūmines akis į darbą biggrin.gif Ant manęs tai toks... Nu piguma piguma doh.gif Atrodo, kad net ne 5 Lt kainuoja, o išvis litą, ir pirktas prieš 15 metų biggrin.gif Nors taip tai jis neblogas, prie profesionalių parduodamas...

Atiduosiu draugei, kuri sako, kad yra žiema. Gal net ir gerai sako. Jeigu ir jai netiks, lai nadoja ant velykinių kiaušinių biggrin.gif


Bet kaip draugėms ir sesėms gerai tokias nuprotėjusias dėl spalvų turėt lotuliukas.gif Aš ir nieko nelaikau jei man nepatinka. Net dabar noriu kam nors perleist tą urbandecay šešėlių paletę unsure.gif Nesusitvarkau aš su doh.gif Arba ji man kiek per šalta arba "murzina" ir labiau soft autumn skirta g.gif
Va aną dieną , kur perleidau lūpdažį tą catrice, tai vietoj jo įsitaisiau naujus gražuolius auskariukus - pagamino man pagal mano norus thumbup.gif ... bet ir vėl mėlyni bus. *****, man dabar toks žiaurus mėlynas periodas, kad net juokinga pačiai lotuliukas.gif
Atsakyti
Ai konkrečiai iš to mano lako tai vargu ar didelė laimė, nebent kad nereiks pačiai pirkt, kartą nusilakuot ir pasidėt biggrin.gif

O kad viena spalva - tai gerai, kapsulė, nu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 24, 10:41)
... Net dabar noriu kam nors perleist tą urbandecay šešėlių paletę  unsure.gif Nesusitvarkau aš su  doh.gif Arba ji man kiek per šalta arba "murzina" ir labiau soft autumn skirta  g.gif
...

tai gal man jos reiktų g.gif Man spalvos gražios tik bijau, kad labai blizga, kažin kasdienai galima tokiais g.gif
Atsakyti
Dar sugalvojau papasakoti apie vieną merginą. Na, ji pavasaris - ilgi šviesūs plaukai, tokie į gelsvumą, su strazdanėlėmis veidas, akys mėlynos, žandukai rausvi, lyg iš pieno plaukus smile.gif, žodžiu, pamačiau dabar jos nuotraukas fb, tai oj..., plaukus nusidažius tamsiai rudai, per tamsiai. Megztukas geltonas, toks rudeniškai geltonas, skarelė kažkokia ant kaklo juoda, tai kaip negražu, visai netinka, veidas atskirai, plaukai atskirai, megztinis irgi, na ir sugalvoja žmonės taip pasikeist į blogąją pusę g.gif
Atsakyti
kazkada senai bandziau cia nusistatineti savo spalvini tipa, tada lyg pavasari man nestate, butu idomu tiksliau nusistatyt ax.gif cia plauku spalva daugmaz atitinka, veliau ikelsiu daugiau foto smile.gif
user posted image
Atsakyti
Man rodos, kad Gendre nudazius silta blondine, butumet fainas light springas smile.gif Dabar su tais rudais plaukais tai nzn kas jus..primena man kai as zalioj jaunystej dazydavaus plaukus rudai. Reikes fotke veliau parodyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 24, 12:41)
Bet kaip draugėms ir sesėms gerai tokias nuprotėjusias dėl spalvų turėt  lotuliukas.gif Aš ir nieko nelaikau jei man nepatinka. Net dabar noriu kam nors perleist tą urbandecay šešėlių paletę  unsure.gif Nesusitvarkau aš su  doh.gif Arba ji man kiek per šalta arba "murzina" ir labiau soft autumn skirta  g.gif
Va aną dieną , kur perleidau lūpdažį tą catrice, tai vietoj jo įsitaisiau naujus gražuolius auskariukus - pagamino man pagal mano norus  thumbup.gif ... bet ir vėl mėlyni bus. *****, man dabar toks žiaurus mėlynas periodas, kad net juokinga pačiai  lotuliukas.gif


Bet dar svarbu, kad tos draugės vis taikytųsi į tavo spalvinį tipą lotuliukas.gif Man taip yra su vyresniaja dukra, kuri yra true autumn. Perkuosi, kas man atrodo gražu, tada pamatau, kad man netinka, nusiviliu, ir sėkmingai atitenka jai biggrin.gif

QUOTE(Gendre @ 2014 01 24, 18:09)
kazkada senai bandziau cia nusistatineti savo spalvini tipa, tada lyg pavasari man nestate, butu idomu tiksliau nusistatyt  ax.gif cia plauku spalva daugmaz atitinka, veliau ikelsiu daugiau foto smile.gif


Pirma mintis buvo cool sumer (šaltas tipas, greičiausiai iš vasarų, bet gana ryškių). Nelabai tikiu, kad plaukų spalva natūrali. Man atrodo, kad ji jums netinka, norėtųsi minkštesnio atspalvio blush2.gif
Atsakyti