Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

akoya_lt, aga įkelk įkelk jei kokią turi mirksiukas.gif

o kas liečia raudonus, tai tikra tokia raudona kaip ir tinka man. Gali būt ir čiut į oranžinę arba į ružavoką net smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 23, 21:04)
akoya_lt, aga įkelk įkelk jei kokią turi  mirksiukas.gif

o kas liečia raudonus, tai tikra tokia raudona kaip ir tinka man. Gali būt ir čiut į oranžinę arba į ružavoką net  smile.gif



Mes abi tik spalviškai panašios smile.gif O tas mano pieštukas vadinasi true red, o devinkes neša į biški su oranžiniu, įkelsiu foto rytoj, nes veja jau mane nuo kompo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2014 01 23, 21:14)
O kaip ten su charakteriais pagal tipus.?...Kuris kuria?... g.gif Gal kas pamenat ar nuoroda turit?

Galiu pasakyt! Žiemos - pasikėlę, nes joms viskas tinka, rudeniai daugiau mažiau irgi, nežinau kodėl, jiems patinka jų spalvos biggrin.gif Žo, irgi savim patenkinti, ir dar braitspringai.
Warm springai abejoja tapatybe - jis tyliai sau mano, kad vis tik gal jie yra rudeniai.
O va laitspringai ir laitsumeriai vaitoja, kad jie nenori būti jie, o nori būti kažkas kitas biggrin.gif
O visos likę vasaros pasimetę gyvenime, ieško tapatybės ir nežino, kas jos, jas vis kamuoja abejonės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(brita33 @ 2014 01 23, 21:27)
Na, o dar tokia kvaila mintis kilo, o kaip pagal gimimo mėnesį, gal irgi būna kokie atitikimai, ar kaip tik priešingai, na, pvz aš gimusi pavasarį, o mano spalvinis tipas ruduo lyg tai. Dukra gimus rudenį, o spalvinis tipas, manau, kad pavasaris.  smile.gif

Nu blin, bobos, ką dar sugalvosit lotuliukas.gif
Mano sesuo gimus rudenį, o yra pavasaris.
Aš gimus vasarą, o esu pavasaris.
Mano diedas gimęs rudenį, o yra vasara.
Mano mažius gimęs pavasarį, o yra vasara.
Mano vyresnėlis gimęs vasarą, bet yra vasara!
Ir mano vaikai vasaros ne todėl, kad jie kažkada gimę, o todėl, kad nuo vieno tėvo, kuris yra vasara!!!
O mano sesuo pavasaris dėl to, kad ji giminė man, ir mūsų oda vienoda, ir akys vienodos!!!

O ne nuo jokio ne gimimo, ***** biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 23, 23:31)
Galiu pasakyt! Žiemos - pasikėlę, nes joms viskas tinka, rudeniai daugiau mažiau irgi, nežinau kodėl, jiems patinka jų spalvos biggrin.gif Žo,  irgi savim patenkinti, ir dar braitspringai.
Warm springai abejoja tapatybe - jis tyliai sau mano, kad vis tik gal jie yra rudeniai.
O va laitspringai ir laitsumeriai vaitoja, kad jie nenori būti jie, o nori būti kažkas kitas biggrin.gif
O visos likę vasaros pasimetę gyvenime, ieško tapatybės ir nežino, kas jos, jas vis kamuoja abejonės lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Nu blin, bobos, ką dar sugalvosit lotuliukas.gif
Mano sesuo gimus rudenį, o yra pavasaris.
Aš gimus vasarą, o esu pavasaris.
Mano diedas gimęs rudenį, o yra vasara.
Mano mažius gimęs pavasarį, o yra vasara.
Mano vyresnėlis gimęs vasarą, bet yra vasara!
Ir mano vaikai vasaros ne todėl, kad jie kažkada gimę, o todėl, kad nuo vieno tėvo, kuris yra vasara!!!
O mano sesuo pavasaris dėl to, kad ji giminė man, ir mūsų oda vienoda, ir akys vienodos!!!

O ne nuo jokio ne gimimo, ***** biggrin.gif



gimiau kovo 7- tai pavasaris, kadangi pradzia tai su ziemos itaka:)
tetis vasari gime - tai grynas ziema (zalios akys,juodi plaukai, tamsesne oda)
drauge oficiali vasara - gime liepos menesi
kazkaip gal netycia sutampa bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 01 23, 23:08)
gimiau kovo 7- tai pavasaris, kadangi pradzia tai su ziemos itaka:)
tetis vasari gime - tai grynas ziema (zalios akys,juodi plaukai, tamsesne oda)
drauge oficiali vasara - gime liepos menesi
kazkaip gal netycia sutampa bigsmile.gif

O mama kas? biggrin.gif


Manai, jei aš nuo savo diedo gimdyčiau žiemą, tai light spring ir light summer vaikai daug šansų turi gimti žieminiais? lotuliukas.gif
Atsakyti
Na taip taip, tikrai biggrin.gif, užsisvajojau čia apie tas spalvas, pamiršau net, kad viską lemia genai blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mjo vasaros tai garbanoti riestanosiai pūstažandžiai cherubinai kvarbatkuotom suknytėm, aš pailgo veido, tiesia nemaža nosim, plaukai kaip stygos ir kvarbatkų pakęst negaliu cool.gif

charakteriu pagal spalvinį tipą netikiu, pagal veido bruožus irgi netikiu. Gal išskyrus tuos kuriuos žmogus pats su amžium užsidirba, kaip kad pagiežos raukšles.
Atsakyti
Aš tikiu kad išvaizda formuoja/įtakoja charakterį. Nes temperamentas įgimtas, paskui visokie stereotipai labai lemia vaiko samprata kas jis... na sėdi švieseplaukė mergytė, ir iškart visiems pirmas įspūdis oi oi... paskui ta mergytė tik bats per tvorą tarkim... ar dar kokią išdaigą... visi tik oje... kaip taip galim... vai vai vai. Na tai mergytė iškart galvoja negalim taip. O jai koks strazdanosis pasišiaušias berniukas taip padaro, tai nelabai kas akis sprogina, mol berniukai yra berniukai... Tas pats elgiasys, skirtinga reakcija, skirtingai ir vaikas bus paveiktas (čia jai abu vienodo temperamento vaikai).

Šiaip yra pagal gimimo datą spalvinį tipą spėja. Bet ten žiūri kuriame name yra kažkokia planeta atsakinga už išvaizda, ir kas ją dar įtakoja. Ten viskas keičiasi net valandą gimimo pakeitus. Bet čia kiek tikrinom - atitinka tik tiek kiek bet kokią nesąmonę iš piršto išlaužus.
Ten taip pagal stichijas: oras (oro ženklo name jai yra) - vasara; žiema - vanduo; ruduo - žemė; ugnis - pavasaris. Supaprastintam variante, jai tavo choroskopo ženklas vanduo - tai tu žiema biggrin.gif . O va nesupaprastintam gali išvaizdos tas namas būt visai priešingas kokiam ten vidaus namui, ir mol va čia neatitikimas ir potraukis į kitą spalvinį tipą. Osinkoi buvo užsikabliavusios mergos, zviazdas net nagrinėjo biggrin.gif .
Charakteriai tip top pagal stichijas, vasaras aprašo kaip oro ženklų charakterius, na ten lengvabūdės ir bla bla. Va pavasariai - ugningos temperamentingos, nenustygstančios ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 01 23, 23:31)
Manai, jei aš nuo savo diedo gimdyčiau žiemą, tai light spring ir light summer vaikai daug šansų turi gimti žieminiais? lotuliukas.gif

O tu pabandyk tongue.gif , vdruk bus koks clear/bright winter šviesiaplaukis rolleyes.gif
Atsakyti
Jo jo, ugningos. Maniškės dvi tarkim mažiukės kai pabūna namie, tai atrodo butas sugrius lotuliukas.gif Pas jas ten smagumai keičia vienas kitą nuolat. Toks jausmas, tik spėji mirktelt , o jos jau priveikė ko "įdomaus" lotuliukas.gif


Man tai pagal visus horoskopus išeina daug "žemės" elemento ir kai osinkoj dar pažiūrėjo papildomai, tai plius nemažai metalo egzistuoja smile.gif
Atsakyti
aha o pas mus visas tuntas tą pačią savaitę viduržiemį gimusių, ale visi kažkaip spalviškai nevienodi... O kai pasižiūriu į kokias zviazdas, nu visai coloritas nepanašus į mano sūnaus, nors vos ne tą pačią dieną gimę lotuliukas.gif
Atsakyti
na tiek analizuojant vis tiek kadanos prianalizuosi, kad atitiks viskas 150%.

čia panašiai kaip tie bajeriai: paimk gimimo dieną, sugalvok slaptą skaičių, pridėk dešim, padaugink iš slapto skaičiaus, atimk dešimt, padalinkt iš skaičiaus, dabar pasakyk ką gavai ir mes pasakysim kiek tau metų metų skaičius, wow wow kokie stebuklai biggrin.gif
turiu mintyje, kad daug kartų varant per tokią analizių mėsmalę, kad ir atsitiktinį faktą vis tiek kada nors gausis prasmingas ir atitinkantis rezultatas smile.gif

o kad mergaitės traktuojamos skirtingai nuo berniukų, kad vaikai(ir suaugę) traktuojami skirtingai pagal išvaizdą tai čia faktas. Tik ne visos drausminamos mergaitės pavirsta nuolankiom moterytėm, kaip ne visos drąsiom ir nepriklausomom auginamos pavirsta stipriom karjeristėm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 24 sausio 2014 - 11:34
Aha o mano pavasariukė visa melancholiška tokia, švelni ir lėta, visad užsisvajoja. Tarkim mažiukė būdavo užsimauna vieną pėdkelnės pusę ir sėdi kažkur akis nudelbus, mąsto kažką... O sūnus tai taip jau atitinka - spirga amžiais. Man jie pagal horoskopus labiau tinka lotuliukas.gif Tik kaip ten su plaukais nežinau... ugnies ženlai garbanoti turi būt, o pas mus atvirkščiai dukra garbanota (kaip tėtis), sūnus tiesiais plaukais (kaip mama). Galėjo gi atvirkščiai būt, visos genetinės galimybės, tai ko tas kosmosas nepasistengė? va būt dukra pilvelyje neužsibuvus, būt gimus po ugnies ženklu, ir visi sakytų - tikras liūtas, dėl garbanu, o dabar sako oi tikra mergelė - tokia švelni, ir plaukai nebesvarbūs lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2014 01 24, 11:31)
o kad mergaitės traktuojamos skirtingai nuo berniukų, kad vaikai(ir suaugę) traktuojami skirtingai pagal išvaizdą tai čia faktas. Tik ne visos drausminamos mergaitės pavirsta nuolankiom moterytėm, kaip ne visos drąsiom ir nepriklausomom auginamos pavirsta stipriom karjeristėm.

Aš turiu galvoja, jai ugningo temperamento visad visuomenė kreivai žiūri, ir tada tai mergytei kyla vidnių problemų, kaip tarkim kad aš blogai pasielgiau, bet kaip taip nesielgti... čia kaip pavyzdį minėjo viena psichologė, kaip bara kad trūksta kantrybės, bet kaip išmokti tos kantrybės, nes aš nekantrus/i - išvada nekantrus/i, reiškiai blogas. O užaugus visaip gali būti, dažniausiai išeina revoliucionieriai, ta prasme asmenybės, kurios linkusios visuomenės moralines normas laužyti, tiek vyrai, tiek moterys. Tiems pasišiaušialiams irgi kliūna. Bet mažiau, užtat jiems sunkiau paskui įrodyt kad gali ir rimtais būt kai reikia. Pas mane toks padauža auga, vargstu ir vargstu, kad jo savigarba nenukentėtu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 24 sausio 2014 - 11:52