Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(brita33 @ 2014 01 23, 16:43)
Ar gali taip būti, kad spalvos tinka, bet nepatinka?

dazniausiai taip buna
Atsakyti
na nebūtinai, esu kažkuriam iš tų populiaresnių blogų mačius nuomonę, kad dažnai moterys instinktyviai turi nemažai tinkančių spalvų. Na aišku gal tos, kurios mato ką veidrodis rodo kažkiek.
Viena pažįstama, tikrai jai tos spalvų teorijos negirdėtos garantuoju, bet spalvas sau dažniausiai pataiko. Spėju, kad true spring yra, ir pastoviai kažkas ryškesnio, mėlynos, turkiai, šiltos raudonos, šilti smėliniai dalykai
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2014 01 23, 16:43)
Ar gali taip būti, kad spalvos tinka, bet nepatinka? O gal žmogus intuityviai jaučia, kas tinka ir renkasi tų spalvų rūbus. Kažkaip pagalvojau, jei tarkim man labai tinka koks samaninis su pilkais langeliais šalykas, bet jis nepatinka, tai nesijausiu gerai jį užsidėjus, nesijausiu gražiai atrodanti ir kas iš to, jog tinka smile.gif

Laisvai biggrin.gif Mano nuolatinė būsena lotuliukas.gif Man patinka spalviškai maždaug tai:
user posted image

O tinka šitai biggrin.gif
user posted image

lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 23 sausio 2014 - 18:57
biggrin.gif, na geriau jau per viduriuką būtų kažkas dar, man nepatinka nei pirmas, nei antras variantas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2014 01 23, 20:09)
biggrin.gif, na geriau jau per viduriuką būtų kažkas dar, man nepatinka nei pirmas, nei antras variantas biggrin.gif

Tada tau patinku aš, nes aš ir esu per viduriuką lotuliukas.gif Sukuosi kaip galiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 23, 09:32)
Jei turi dar tą lūpdažį, bet nenori pilnos špakliuotės, tai žinai ką žmonės daro? tepa jį ne nuo lūpdažio tiesiai, o pirštu. Ploniau pasidengia, natūraliau atrodo. Ir su raudonu taip galima.


Turiu, pabandysiu smile.gif

QUOTE(Skambanti tyla @ 2014 01 23, 10:23)
Ar tinka šiltam pavasariui tokie:



Tinka abu.

QUOTE(brita33 @ 2014 01 23, 15:43)
Ar gali taip būti, kad spalvos tinka, bet nepatinka? O gal žmogus intuityviai jaučia, kas tinka ir renkasi tų spalvų rūbus. Kažkaip pagalvojau, jei tarkim man labai tinka koks samaninis su pilkais langeliais šalykas, bet jis nepatinka, tai nesijausiu gerai jį užsidėjus, nesijausiu gražiai atrodanti ir kas iš to, jog tinka smile.gif


Net labai gali būti smile.gif
Atsakyti
Taigi ir būdą apibūdina pagal spalvinį tipč, o jai būdas neatitinka, vadinasi ir spalvinis tipas bus ne prie dūšios manau.
Aš tai va norėčiau kokia fatališka boba būt, kokia čiornaja bogynia biggrin.gif , ale neišeina nei pagal harakterį, nei pagal fiziomordija.
Vat galvoju jai dar forma pagal spalvinį tipą... tai visai harmonija biggrin.gif . Iš kitos pusės ar dažnai esat matę apvalaus veido garbanių? Vasaros spalvinio tipo?
Atsakyti
O kaip ten su charakteriais pagal tipus.?...Kuris kuria?... g.gif Gal kas pamenat ar nuoroda turit?
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2014 01 23, 16:43)
Ar gali taip būti, kad spalvos tinka, bet nepatinka? O gal žmogus intuityviai jaučia, kas tinka ir renkasi tų spalvų rūbus. Kažkaip pagalvojau, jei tarkim man labai tinka koks samaninis su pilkais langeliais šalykas, bet jis nepatinka, tai nesijausiu gerai jį užsidėjus, nesijausiu gražiai atrodanti ir kas iš to, jog tinka smile.gif



QUOTE(Dilukai @ 2014 01 23, 19:50)
na nebūtinai, esu kažkuriam iš tų populiaresnių blogų mačius nuomonę, kad dažnai moterys instinktyviai turi nemažai tinkančių spalvų. Na aišku gal tos, kurios mato ką veidrodis rodo kažkiek.
Viena pažįstama, tikrai jai tos spalvų teorijos negirdėtos garantuoju, bet spalvas sau dažniausiai pataiko. Spėju, kad true spring yra, ir pastoviai kažkas ryškesnio, mėlynos, turkiai, šiltos raudonos, šilti smėliniai dalykai

tai daznai moterys inkstintyviai jaucia, kas tinka , arba remiasi spalvu teorija ir renkasi tinkancias spalvas. bet tos spalvos juk nebutinai turi patikti 4u.gif
patinka spalvos priklausomai nuo charakterio, temperamento, issilavinimo ir tt. o spalvinis tipas gamtos neduodamas kartu su skoniu
Atsakyti
Na, o dar tokia kvaila mintis kilo, o kaip pagal gimimo mėnesį, gal irgi būna kokie atitikimai, ar kaip tik priešingai, na, pvz aš gimusi pavasarį, o mano spalvinis tipas ruduo lyg tai. Dukra gimus rudenį, o spalvinis tipas, manau, kad pavasaris. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 01 23, 20:22)
tai daznai moterys  inkstintyviai jaucia, kas tinka , arba remiasi spalvu teorija ir renkasi tinkancias spalvas. bet tos spalvos juk nebutinai turi patikti  4u.gif
patinka spalvos priklausomai nuo charakterio, temperamento, issilavinimo ir tt. o spalvinis tipas gamtos neduodamas kartu su skoniu




Sveikos smile.gif Na, kažkaip panašiai, bet aš kaip tik pasakyčiau, kad skonis ne visada įteikiamas su spalviniu tipu ax.gif Aš tarkim esu dark autumn (Inc, įsivaizduokit, mane vyras sumaišė su Jumis- sekiau spalvinio tipo temukę, ir kažkaip įkeltoj foto buvo matyti tik Jūsų kakta, ir MB sako- į netą savo foto įkėlei? lotuliukas.gif ), matau, kad man netinka mano supratimu gal BS spalvos- ryškios, šviesios, na, visokios žydros, rausvos, dar man labai gražu ir avietinės, padulkėjusios vasaros, bet man jos visiškai netinka, dar laaaaabai graži balintos kakavos būtent, ne kavos. Anksčiau rinkdavausi tik tamsias spalvas, tiksliau juodą biggrin.gif Juodas viršus, juoda apačia, juodi viršutiniai lauko drabužiai ir pan. Pradėjau bandyti kitas spalvas- tamsi žalia, gal forest sakyčiau, tinka, paskui gal pomidoro tokia raudona, tamsiai mėlyna nelabai, man ji kaip spalva nepatinka, nebandžiau ir violetinių, nes man jos nepatinka jokie atspalviai, pakęst negaliu. Prieš porą metų turėjau garstyčių spalvos palteliuką, nepatiko man jis, nes spalva pati man nepatinka, nors gal ir neblogai atrodė, gaila, kad foto su juo neturiu.
Dabar svaigstu apie raudoną lūpdažį, nu bet tikrą raudoną, ir ieškau internete, kokie atspalviai tiksliau firma ir numeris tinka. Matavausi Dior devinkes- nežinau, sunku kažką sakyti, nes, kai palyginu su savo turimu raudonu pieštuku, tai neduoda tie devynetai tokio veido švytėjimo.
Atsakyti
akoya_lt, o jūs nenorit pasirodyti, nutartumėm, ar tikrai į inc panaši ir ar tikrai ruduo tamsus, labai įdomu, nes ir aš tikriausiai tamsus ruduo smile.gif
Atsakyti