Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Nu, žinok, nuo 10 fotkės visos man patinka thumbup.gif
Atsakyti
Sutinku su inc, man taip pat nuo 10 iki 15 patiko visos nuotraukos smile.gifėl venų

O dėl venų spalvos, tai pas mane jos visokios biggrin.gif, truputį žalsvų, yra ir mėlynų, net violetinių įžvelgiu, nieko nesuprantu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brita33: 22 sausio 2014 - 13:21
HP, zinok gali buti kad atrodo melynos, bet kai pridedi prie tikrai melynu, tada matosi kad ne velnio nemelynos, o ta teal spalva, kur i zaluma biggrin.gif na turiu omeny, kad jeigu sakom zalios, tai nebutinai grynai zalios bus, o tiesiog su zaliu atspalviu vos vos.
As pasilyginau normaliai dienos sviesoj su diedu ir sese. Jie abu ziemos atstovai. Tai seses kadangi oda baltesne, tai jos akivaizdziai nuo mano skiriasi -melynos. Vat vyro pas mane tamsi oda gana, tai jo tokios is pirmo zvilgsnio lyg i zlauma, bet atidziau paziurejus neee, melynos smile.gif mano tai konkreciai zalios biggrin.gif
Papildyta:
As is tu, kur subines neturiu biggrin.gif bet liemens irgi doh.gif zodziu toks stulpas biggrin.gif krutine 97, subine 95 kazkas....pernai kai nebuvau svorio numetus, tai buvo apie 103-105-kazkas padoresnio biggrin.gif
Atsakyti
Buvau pas draugę šiandien ir daviau jai pasimatuot mano nusipirktą ir man nramybės neduodantį lūpdažį Catrice Fox nox. Kai pamačiau kaip ant jos atrodo, tai ir atidaviau, nes man kai i r tiktų, bet ant jos fantastiškai. Draugė mano garantuotas warm spring. Ant jis kaip neutralus beveik atrodo kai tuo tarpu ant manęs jau čiut iššaukiantis biggrin.gif Džiaugėsi, kad turės idealų dabar kasdienai dažiuką biggrin.gif

Žodžiu, šitas lūpdažis yra warm spring'ams wink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 01 22, 11:59)
Tamsiausia venu spalva - dramatiškoji žmogaus spalva.

Eik kakot!!! Tada mano dramatiška spalva kaip iškramtytos kramtūškės lotuliukas.gif Net neįžiūriu aš, ar ji tikrai mėlyna, ar žalia, nes vos vos matosi lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2014 01 22, 12:47)
O dabar vis pamatau foto save, ir oba, čia ką aš blink.gif .

Ir man tas pats doh.gif jau su tuo vaizdu tai bože bože - vieną galą suremontuoji, kitas pabjūra doh.gif O dar kitu atveju jau nė nebežinai, ką daryt ir kuo maskuotis, nebent įlįst į palapinę, užtrauktuką užsitraukt ir taip būt doh.gif Bet bjauriausia žinai kas? Kad taip buvo visada lotuliukas.gif Aš visada buvau stora ir netobula, net kai KMI buvo 18. nes tą vieną kilogramą visi matė!!! Dabar, kai visi *** mato 20 kg, nu gerai, gal 15, tai tipo anie laikai geri buvo lotuliukas.gif

Taip aršiai dirbau, siaubas, niekam laiko nebuvo. Va dabar pažiūrėsiu Byttę, jinai man graži biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2014 01 22, 07:17)
Nu man gražu kaip ant kolegės atrodo.Jau mačiau šitą foto ir tuomet pagalvojau:kaip gražu bigsmile.gif O tą lūpų dažą aš nusipirkau.Atominis jisai, bet prie jo reikia pilno meikapo.Tai galvoju užklausiu ar bent kiek pataikiau ax.gif


Na taip, jis netinka niekam, bet warm springams gal netinka mažiausiai blush2.gif

QUOTE(inc @ 2014 01 22, 20:06)
Buvau pas draugę šiandien ir daviau jai pasimatuot mano nusipirktą ir man nramybės neduodantį lūpdažį Catrice Fox nox. Kai pamačiau kaip ant jos atrodo, tai ir atidaviau, nes man kai i r tiktų, bet ant jos fantastiškai. Draugė mano garantuotas  warm spring. Ant jis kaip neutralus beveik atrodo kai tuo tarpu ant manęs jau čiut iššaukiantis  biggrin.gif Džiaugėsi, kad turės idealų dabar kasdienai dažiuką  biggrin.gif

Žodžiu, šitas lūpdažis yra warm spring'ams wink.gif


Taip, taip, tokie rudžiai man labai tinka smile.gif
Atsakyti
Erszebeth, jis toks gan oranžinis, žinok smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 22, 20:52)
Erszebeth, jis toks gan oranžinis, žinok  smile.gif



Panašios spalvos neseniai nusipirkau - gabriella salvete 09 arancio dolce (kiek ieškojau internete įkelti parodyti, labai netiksliai spalva perteikta). Atrodo rudas, o ant lūpų švelniai oranžinis, natūraliai oranžinis, ne "priklijuotas".
Atsakyti
Ta Byttė, aišku, mįslingas atvejis, nu bet ji man visai šilta, ir nors tu ką mastau.gif Jei nebūtų šilta, ko ji čia geltonuotų nu beleko??? Kas matė vasarą, kuri geltonuotų, išskyrus hepatito atvejį???


Ir skaidrios spalvos jai geriausiai atrodo iš visų demonstruotų...

Siūlau apsispręsti, kuris ji pavasaris lotuliukas.gif


Erszebeth, o man gražu ant tavęs tas oranžinis lūpdažis. Aišku, jis reikalauja špakliaus, nes visi ryškūs makijažai reikalauja pilnos špakliuotės - bet sakyčiau, kad tinka.

Jei turi dar tą lūpdažį, bet nenori pilnos špakliuotės, tai žinai ką žmonės daro? tepa jį ne nuo lūpdažio tiesiai, o pirštu. Ploniau pasidengia, natūraliau atrodo. Ir su raudonu taip galima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 23 sausio 2014 - 09:34
Ar tinka šiltam pavasariui tokie:
user posted image

šiti nujaučiu nelabai g.gif
user posted image
Atsakyti
O ko ne? Abu gerai.
Atsakyti
Ar gali taip būti, kad spalvos tinka, bet nepatinka? O gal žmogus intuityviai jaučia, kas tinka ir renkasi tų spalvų rūbus. Kažkaip pagalvojau, jei tarkim man labai tinka koks samaninis su pilkais langeliais šalykas, bet jis nepatinka, tai nesijausiu gerai jį užsidėjus, nesijausiu gražiai atrodanti ir kas iš to, jog tinka smile.gif
Atsakyti