Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(inc @ 2014 01 22, 10:37)
Skambanti tyla, pabandykit tiesiai pas kiniečius papuošalų pažiūrėt. Ten gerokai didesnis pasirinkimas  mirksiukas.gif
aš tarkim karts nuo karto perku aliexpress


Oi ant tos adatos kai pasėdau doh.gif , dar ebėjus užkabino..........
Reiks ieškoti kol laiko yra.

Paieškosiu tada konsultuosiuos.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 22, 10:02)
Ten šalia būna prie prekės nurodyta, bet dažniausiai už dyką. Tik dažnai reikalauja, kad bent už kažkokią sumą pirktum. Aš vasarą kai prisisakiau auskarų kokius 10 štukų ir gal 20-30lt tesumokėjau  lotuliukas.gif Tiesa, dar žiūrėk, kad vieną vienetą eitų pirkt, nes kai kur prašo dešimtim ar šimtais net vienetų pirkt  biggrin.gif Jei reiks pagalbos, rašyk man - padėsiu  mirksiukas.gif



o jeigu prisidedu prekiu is skirtingu pardaveju, tai jos ir atkeliaus skirtingais siuntiniais? g.gif
QUOTE(bytte @ 2014 01 22, 10:59)
Buvo kalbama, ir ne kart. Turėtų būt taip kad per šiltą odos atspalvį venos įgauna tą teal atspalvį, o jai šalta oda lieka mėlynos. Bet tarkim mano mamos ne tai kad mėlynos, jos tokios link violetinės mėlynos.
Tamsiausia venu spalva - dramatiškoji žmogaus spalva.

supratau...mano tai tikrai teal atspalvio, bet va pridedu prie vyro odos, nu pas ji irgi panasu, nors as ji laikau visisku deep ziemos atstovu g.gif tai gal ne ziema tada jis, ruduo g.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 01 22, 12:10)
o jeigu prisidedu prekiu is skirtingu pardaveju, tai jos ir atkeliaus skirtingais siuntiniais?  g.gif


Taip , skirtingais.
Dar reiktų atkreipti dėmesį į atsiliepimus apie pardavėją, kiek ten žvaigždučių turi.
Ir nesusigundyti prekėm beveik už dyką, didelė tikimybė negauti.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 01 22, 09:21)
Sveikos, o cia buvo kada kalbeta apie venu spalva?  g.gif as gal praleidus, jei kalbeta, bet vat isgirdau toki dalyka, kad jeigu zmogaus venu spalva melyna -jis salto tipo, o jeigu labiau i zalia panasi - silto  smile.gif

Buvo kalbeta, ir ne karta smile.gif Bet cia biski bobuciu pasakeles. biggrin.gif
Trumpai drutai tariant taip: jeigu prie jusu prieis gerai idegusi saltos odos atstove, o jus busit neidegusi siltos odos atstove, jos venos atrodys zalesnes uz jusu, va ir visa istorija. smile.gif
Papildyta:
Va cia irgi rasoma apie tas venas: http://www.newstarta...color-analysis/

Ir dar radau ten pat idomu dalyka apie tuos kazkada apkalbetus undertonus ax.gif

Don’t know the difference between undertone/overtone?
The skin undertone is determined by different elements, namely hemoglobin, carotene and melanin. The composition of these 3 pigments is defined by genetics. This means that the composition will never change during a lifetime. Skin color (or skin overtone) can change due to a number of factors, such as exposure to sun, illness, blood pressure, etc.


Taip iseina kad overtonas del amziaus ir del daugybes kitu faktoriu, tokiu kaip saules itaka, kraujospudis, ivairios ligos, daznai pasikeicia, taciau undertonas visada islieka tas pats todel zmogaus tipas irgi nesikeicia.

Atsakyti
Jai apie papuošalus... pamenat buvo pas Irene kad skirtingiems sezonams skirtingos formos tinka... kaip suprantu tas ir papuošalams taikoma. Kažkokiam bloge radau rudeniukes celebrites apie auskarų formas... gaila kad nepamenu kokios ten formos, kam. Gal kas pamenat?

Dėl venu su klaustuku čia... aš tik pas mamą mėlynas radau... Pas kitus visus žalios... pas mane nesuprantu... nes vos įžiūrėt eina. Kartais lyg žalsvos atrodo, kartais lyg mėlsvos... Reiktų dar čia temoj apklausą pravest ar atitinka.
Atsakyti
Bytte, rudens forma yra kvadratas. Dar mini, jog tinka ir trikampiai

Aš asmeniškai ant savęs labiau mėgstu suapvalintus kvadratus ir labiau lašiukus nei tas aštrias formas smile.gif
Atsakyti
O radau... jai rudeniai kvadratas, tai žiemos trikampiai? Nes vasaras pamenu apskritimai.
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Nea, trikampiai yra pavasario, o ovalai- žiemos
Atsakyti
bytte daugiau optimizmo ir meiles sau, 4u.gif esi grazi moteris, taisyklingos ovalo formos veido, aisku as taves nemaciau anksciau tai negaliu palygint, bet is dabartiniu nuotrauku jokiu zandu nematau. Va kai kvadrato formos veidas toks kaip pas mane tai patikek zandai tikrai labiau pastebimi, bet stengiuosi susitaikyti. O dar buna kriauses formos veidu su zandais, o ka padarysi, tenka save pamilt is naujo. ax.gif Aisku kazka galiu bandyt savyje pakeist, pavyzdziui numest bent keleta kilu, bet visko gi nepakeisi is esmes. Va kai einu pirktis dzinsu arba maudymkes, tai tada tenka prisiminti savo "storuma" kai pardavejas sokiruoju pasakydama kad man reikia XL. O siaip i koki megtuka ir S dydzio telpu. Paradoksas. doh.gif biggrin.gif
Ir atkreipiau demesi i tavo oda, grazi sviesi oda, nei demeta nei tamsi, ar cia pudros deta? blush2.gif
Atsakyti
pas mane venos melynos (zydros) bet as siltas tipas. Gal buna kokiu issimciu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 22, 11:36)
bytte daugiau optimizmo ir meiles sau, 4u.gif  esi grazi moteris, taisyklingos ovalo formos veido, aisku as taves nemaciau anksciau tai negaliu palygint, bet is dabartiniu nuotrauku jokiu zandu nematau. Va kai kvadrato formos veidas toks kaip pas mane tai patikek zandai tikrai labiau pastebimi, bet stengiuosi susitaikyti. O dar buna kriauses formos veidu su zandais, o ka padarysi, tenka save pamilt is naujo. ax.gif Aisku kazka galiu bandyt savyje pakeist, pavyzdziui numest bent keleta kilu, bet visko gi nepakeisi is esmes. Va kai einu pirktis dzinsu arba maudymkes, tai tada tenka prisiminti savo "storuma" kai pardavejas sokiruoju pasakydama kad man reikia XL. O siaip i koki megtuka ir S dydzio telpu. Paradoksas. doh.gif  biggrin.gif
Ir atkreipiau demesi i tavo oda, grazi sviesi oda, nei demeta nei tamsi, ar cia pudros deta? blush2.gif

Aš buvau kriaušė paauglystėj ir kudikystėj biggrin.gif . Šiaip nemanau nei kad graži nei kad negraži, tiesiog nepriprantu prie savęs kitokios. Aš per daug mylėjau tą senąją aš, buvau sau nepakartojama, unikumas... žo viskas man ten patiko, tik kažkiek vis svorio būdavo vis per daug, bet čia masinės kultūros įtaka. O dabar vis pamatau foto save, ir oba, čia ką aš blink.gif .
Mano subinė irgi taiko į XL, bet į megztuką S nebetelpu. Žo šikna sakyčiau mažiausiai padidėjo, kokiais 6 cm... talija virš desietkos, o va krutinė... nuo mano ubakiškų 82 cm iki 110... tskant migruoju į pilną smėlio laikrodį lotuliukas.gif . turėčiau džiaugtis lyg, bet vat šo ta neraduitca duša, aš prie savo kriaušės labai prisirišus buvau. dabar neįsivaizduoju nei ką mautis, nei kaip doh.gif .
Netepiau, ir jai neklystu mes esam susitikusios pigmentinių dėmių temoje. Pas mane jų buvo, ir daug, dabar vos vos eina įžiūret ties kakta ir vir lūpų. Žo išsinaikinau tas zarazas cool.gif
Atsakyti
Nelabai kas su vasaros spalvom gavos... rytoj nebent. Užtat radau maišą su dukros išaugtais rubeliais biggrin.gif , tai pavasariniu prisifotkinau: va čia
Atsakyti