Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 209 tema

Siandien darau, siuntimui pasidalint, Telšiai, persiunciu. Esam dviese F&F http://www.clothingattesco.com
rasyt kudikiss@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 01 14, 13:11)
Jei reiks, papildomus ratukus kad ir Senukuose įsigysit (man rodos, mačiau ten už 20 Lt). O šiaip maniškė irgi vieną vasarą pasivažinėjo su balansiniu, puikiai išmoko laikyt lygsvarą, manevruot ir šiaip stabiliai jaustis and dviejų ratų. O kitą vasarą užsėdo ant didesnio su pedalais (ir be jokių ratukų) - vieną vakarą pusvalandį pavežiojau, pasikalbėjom kaip reikia stabdyti, kitą rytą pora kartų nusileidom nuo kalniuko, o tą patį vakarą, nespėjus man net apsižiūrėti, užsėdo ir nuvažiavo. Teliko tik pamojuot biggrin.gif
Papildyta:

Papildomai nieko nenuskaičiuos - jis jau įskaičiuotas į kainą mirksiukas.gif Pabaigoje jums tiesiog parodo, kokią dalį prekių kainos sudaro 21% PVM.


4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Altika @ 2014 01 14, 13:05)
Tai jis tik parodytas, bet kai mokesiu, nuo mano saskaitos jo nenuskaiciuos, ar taip supratau?Labai aciu 4u.gif


Tik atkreipkit demesi, kad uzsakinejat eurais, o nuskaiciuoja svarais, todel gaunasi keliais Lt didesne suma, nei skaiciuotumete eurais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 01 14, 01:24)
Su kokiom kortelėm atsiskaitot yves rocher g.gif Nervas ima jau, gal penktą kartą vis bandau su virtuonu susimokėt, nu niekaip doh.gif Nemyli manęs cool.gif

su virtuonu man praejo 4u.gif bet tik veliau kazkokio patvirtinimo prase kad prekes sau perkuosi blush2.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif

http://www.crocs.eu/...-...L&cgid=SALE
Atsakyti
laredoute.fr nieks nerenkat? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 14, 16:17)

gera kaina biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 14, 16:17)

ACIU biggrin.gif reik jamt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 14, 16:17)


Renku situos Crocs, reikia dar 2 poru, kad gautusi nemokamas siuntimas i LT.
Taikysiu 20 % koduka, tai viena pora gaunasi 16.79 eur
Silute, galiu persiusti 4u.gif
Atsakyti
Aš galėčiau Šiauliuose parinkti, gal atsirastų dar 2 norinčios ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 01 14, 17:34)
Renku situos Crocs, reikia dar 2 poru, kad gautusi nemokamas siuntimas i LT.
Taikysiu 20 % koduka, tai viena pora gaunasi 16.79 eur
Silute, galiu persiusti 4u.gif

Jungiuos su viena pora. Tuojau i AZ atsiusiu.
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2014 01 14, 16:41)
Jungiuos su viena pora. Tuojau i AZ atsiusiu.


thumbup.gif
reikia dar vienos porytes ax.gif
Atsakyti
reklamos padaviau thumbup.gif aš pati neapsisprendžiu ar jie moteriškėm tikt ųar labiau vaikški g.gif
Atsakyti