Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 209 tema

QUOTE(MAdene @ 2014 01 20, 15:05)
Merginos, o tie skyleti crocsai nesuslaptu per pliurzes pavasari arba vasara vaikstant per rasota zole? Ar jau per silti varasai? Padekit apsisprest ar imt ax.gif  dekui 4u.gif

Per šilti bus 4u.gif Net su crocs balerinomis vasarą per šilta, nes jos skirtos iki +10 4u.gif Aš kartais aunuosi ir kai šilčiau, bet retokai ir trumpam...
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 01 20, 16:31)
vasara tikrai ne, kojos bus kaip pirtyje lotuliukas.gif  as rasiau, kad turiu pilkus languotus, tai ju vidus lygiai toks pats kaip situ skyletu, isivaizduoju, kad bus vienodo siltumo, tai jie skirti rudeniui, ziemai, pavasariui per pliurzas 4u.gif
O del dydzio tai bent jau man atitinka.nes turiu W9 pilkus, tai vos laisvi, sitie irgi tas pats.Tu pilku matavausi W8 pas drauge, tai remesi pirstas, nesmagiai buvo, tai skyletus,ir galvoju imsiuW9.Tik va, pagalvojau, kad buvau uzsakiusi vienai mamytei W8 skyletus, tai galejau bent koja ikisti pamatuoti doh.gif  lotuliukas.gif

Niu faini ir man jie pasirode, tik ziema ilgam nelisciau su jais. Va kokiai romantiskai rudeninei zvejybai ar po klevo lapus pasmirinet pats tas. Tik su dydziu tai prasoviau tongue.gif W9 kiek pavyko ismatuoti kazkur 25.5 cm ax.gif

Blunte, kiaule voras, kiaule voras (kaip filmuke) siuncia paveluotus sveikinimus pagausejus seimynelei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 01 20, 16:33)
Blunte kuriuso cia pirkot ?  smile.gif
Sveiki  4u.gif

http://www.crocs.eu/...-...L&cgid=SALE
realiai tamsesnė spalva, ne vaikiška smile.gif
user posted image
Papildyta:
dorada ačiū labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ga-aP @ 2014 01 20, 16:30)
Sveikos, pirma karta pirkau TBS, per Tuki. Pirkau šeštadienį, jokio laiško apie patvirtinimą negavau, kol kas tik ir yra order history be jokio veiksmo. Čia visad taip.?


nepraejo jusu uzsakymas. daug kam taip buvo. pinigus bankas grazins po 10-14 dienu (tiksliai nepasakysiu), nebent pateiksit prasyma bankui
Atsakyti
QUOTE(dorada @ 2014 01 20, 15:43)
Niu faini ir man jie pasirode, tik ziema ilgam nelisciau su jais. Va kokiai romantiskai rudeninei zvejybai ar po klevo lapus pasmirinet pats tas. Tik su dydziu tai prasoviau tongue.gif W9 kiek pavyko ismatuoti kazkur 25.5 cm ax.gif



o koki iprastai nesiojate? W9 jums dideli?
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 01 20, 16:48)
o koki iprastai nesiojate? W9 jums dideli?

Man pirstai remiasi siek tiek, nors kitu W9 nesioju schmoll.gif
Atsakyti
tongue.gif Aš irgi šiandien skyletus gavau, labai faini, lengvučiai ir šilti, galvojau, kad ta medžiagyte kur šviečiasi per skyles tik ten ir yra, bet ji eina visur, g.gif beje, man jie taip pat kietoki, einant, pvz., taip sakyčiau nelabai maloniai remiasi į blauzdos priekį, na bet visumoj, labai superinukai!. Beje, nešioju 38 ar 38.5 , tai imu visuomet crocsiukus W8 ir super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linosiukas @ 2014 01 20, 16:46)
nepraejo jusu uzsakymas. daug kam taip buvo. pinigus bankas grazins po 10-14 dienu (tiksliai nepasakysiu), nebent pateiksit prasyma bankui


Ot kokie sikniukai sad.gif As maniau, jau kai pirksiu, tai is karto ir pavyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kaiser @ 2014 01 20, 13:51)
Gerą dieną,

Gal kam teko užmatyti geromis kainomis išparduodamų vyriškų pūkinių striukių?



http://www.landsend....pp/P_27445.html
Atsakyti
Gal kas norėtų prisijungt prie Pumpkin Patch? ax.gif
Šiandien paskelbė akciją, kad viskas ne daugiau, nei už 7 svarus. Siuntimas UK adresu nemokamas
(siųsiuos per PA), bet priimčiau 1-2 krepšelius, kad svorio susidarytų ir į LT siųstis būtų pigiau rolleyes.gif Pirksiu šiandien vėlai vakare arba rytoj.
Pageidavimus siųskit eglynas@gmail.com
Vilnius, SEB


Preklamuosiu:
2 pižamų rinkinukas - 7 svarai
user posted image

Merino vilnos marškinėliai - 7 svarai
user posted image

Merino vilnos bodžiukai, tapukai, kepurytė
user posted imageuser posted imageuser posted image

ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti