Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 209 tema

QUOTE(kipitun @ 2014 01 14, 11:23)
Ir dar nepagalvojau, kad ratukus galima atskitai pirkti ax.gif  Ai, dar tik kelios valandos paieškose. Po kokio mėneiso paieškų ir aš jau galėsiu ką nors pakonsultuoti smile.gif  O dabar nagrinėju plieninių ir aliuminio rėmų įpatumus  doh.gif

O kiek laiko su papildomais ratukais važinėjo?


Galima galima, apie 20 Lt. mums kainavo.

Dabar galvoju, ar 1 ar 2 sezonus, bet ko gero, kad 2.
Atsakyti
o jūs vaikystėj niekas su papildomais ratukais nevažinėjot? ax.gif aš važinėjau smile.gif ir jau kai sugalvojau,kad be jų reikia- atsistojau ant kalno ir važiavau nuo jo biggrin.gif kelis kart griuvau, o trečią kartą jau normaliai..tai nematau kriminalo dviračiuose su ratukais..bent pati su tokiu dviračiu važinėjau ir po dviejų kritimų su normaliu išmokau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Patarimo reikia 4u.gif Ar mangooutlet dydžiai atitinka?

Pasinagrinėjau jų lentelę, tai mažinti dydžiai surašyti. O kaip yra iš tiesų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2014 01 14, 12:35)
Sveikutės  4u.gif

Patarimo reikia  4u.gif  Ar mangooutlet dydžiai atitinka?

Pasinagrinėjau jų lentelę, tai mažinti dydžiai surašyti. O kaip yra iš tiesų?  4u.gif


Man siek tiek mazinti ju rubeliai pasirode.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niekieno @ 2014 01 14, 11:43)
Man siek tiek mazinti ju rubeliai pasirode.... smile.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 14, 12:28)
o jūs vaikystėj niekas su papildomais  ratukais nevažinėjot?  ax.gif  aš važinėjau smile.gif ir jau kai sugalvojau,kad be jų reikia- atsistojau ant kalno ir važiavau nuo jo biggrin.gif kelis kart griuvau, o trečią kartą jau normaliai..tai nematau kriminalo dviračiuose su ratukais..bent pati su tokiu dviračiu važinėjau ir po dviejų kritimų su normaliu išmokau  biggrin.gif

O vat mano prisiminimai visai kitokie biggrin.gif Prisimenu kaip mama bėgiojo laikydama už dviračio bagažinės, kol aš išmoksiu balansuoti ir negriūsiu nuo jo. Tik mama greitai pavargdavo, o man norėjosi važinėti ir važinėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 01 14, 12:22)
Nežinau kiek čia teisybės, bet mano vaikas važinėjo su tais papildomais ratukais, o kai nuėmėm - per kelias valandas kuo puikiausiai ir be jų važiavo  cool.gif


drinks_cheers.gif Maniske irgi vazinejo pradzioj su ratukais, o jau kai daaugo, tai nuemem id dar ta pacia diena jau gerai vazinejo be thumbup.gif tikrai greit ismoko laikyti liksvara ax.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, ateinu pasikonsultuoti.

Noriu pirkti is gap.eu (ten rodo eurais, bet galutine kaina apskaiciuoja svarais?).
Snd -20proc. sale prekem.
Jus man pasakykit, kodel kai susidedu krepsi ir susivedu nuolaidos koda, man dar rodo VAT 21proc.? Kas tai yra?

Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Iki vakaro imsiu SPORTDIRECT, su nedideliu krepšiuku galiu priimti, persiųsiu, jeigu reiks. smile.gif 4u.gif

Dabar siuntimą rodo 10 eur. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Altika @ 2014 01 14, 13:41)
Sveikos, merginos, ateinu pasikonsultuoti.

Noriu pirkti is gap.eu (ten rodo eurais, bet galutine kaina apskaiciuoja svarais?).
Snd -20proc. sale prekem.
Jus man pasakykit, kodel kai susidedu krepsi ir susivedu nuolaidos koda, man dar rodo VAT 21proc.? Kas tai yra?

Labai aciu 4u.gif


pvm, ji tiesiog atskirai isskiria, prideti papildomai nieko neprideda
taip, nuskaiciuoja svarais jums atitinkama suma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madampipi: 14 sausio 2014 - 12:54
QUOTE(madampipi @ 2014 01 14, 12:53)
pvm, ji tiesiog atskirai isskiria, prideti papildomai nieko neprideda
taip, nuskaiciuoja svarais jums atitinkama suma.

Tai jis tik parodytas, bet kai mokesiu, nuo mano saskaitos jo nenuskaiciuos, ar taip supratau?Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2014 01 14, 11:23)
Net nepagalvojau apie tai blink.gif
Gal tada ir nereikia tų ratukų, reiks dar su vyru pasitarti. Ačiū už paprotinimą 4u.gif
Ir dar nepagalvojau, kad ratukus galima atskitai pirkti ax.gif  Ai, dar tik kelios valandos paieškose. Po kokio mėneiso paieškų ir aš jau galėsiu ką nors pakonsultuoti smile.gif  O dabar nagrinėju plieninių ir aliuminio rėmų įpatumus  doh.gif
Papildyta:
g.gif
O kiek laiko su papildomais ratukais važinėjo?

Jei reiks, papildomus ratukus kad ir Senukuose įsigysit (man rodos, mačiau ten už 20 Lt). O šiaip maniškė irgi vieną vasarą pasivažinėjo su balansiniu, puikiai išmoko laikyt lygsvarą, manevruot ir šiaip stabiliai jaustis and dviejų ratų. O kitą vasarą užsėdo ant didesnio su pedalais (ir be jokių ratukų) - vieną vakarą pusvalandį pavežiojau, pasikalbėjom kaip reikia stabdyti, kitą rytą pora kartų nusileidom nuo kalniuko, o tą patį vakarą, nespėjus man net apsižiūrėti, užsėdo ir nuvažiavo. Teliko tik pamojuot biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Altika @ 2014 01 14, 13:05)
Tai jis tik parodytas, bet kai mokesiu, nuo mano saskaitos jo nenuskaiciuos, ar taip supratau?Labai aciu 4u.gif

Papildomai nieko nenuskaičiuos - jis jau įskaičiuotas į kainą mirksiukas.gif Pabaigoje jums tiesiog parodo, kokią dalį prekių kainos sudaro 21% PVM.
Atsakyti