Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 209 tema

Merginos, o tie skyleti crocsai nesuslaptu per pliurzes pavasari arba vasara vaikstant per rasota zole? Ar jau per silti varasai? Padekit apsisprest ar imt ax.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 20, 16:01)
o da jum praėjo PA adresu?  4u.gif  nes čia jau kelis mėn muset negalim juo užsakyt sad.gif niekam neparėjo... visų siuntinukus grąžino...
merginos per kiek SD prekės atkeliauja nuo užsakymo?  blush2.gif


Tai aš dėl to ir stebiuosi, kad man nebuvo tokių atmetimų kaip pas kitas, tiesiog vieną kartą nepristatė, dabar on the way antrą kartą, tai logiškai mąstant, jei jiems įtartinas atrodo, kam bandyti pristatyti dar kartą? tai ir mąstau ką daryti.
Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2014 01 20, 14:01)
Na taip, atejo confirmas su uzsakymo numeriu, o tam confirme parasyta, kad invoice atsius atskiru laisku. Tai jau kaip ir tikejausi ji gauti, o dezute tuscia  biggrin.gif  O pinigus rezervina po uzsakymo patvirtinimo, ar po invoice atsiuntimo? Logiska butu po invoice, ar ne?  g.gif  neturejo boba darbo, isitaise  lotuliukas.gif  biggrin.gif

Pinigai jau rezervuoti  biggrin.gif . Aciu, Blunte, kad nepatingejai pabendraut  4u.gif  smile.gif

man irgi sitaip, gavau uzsakymo patvirtinima, pinigus nepasekiau kada rezervavo (uzsakiau ir pamirsau), kursas 3.445 biggrin.gif invoice'o tebelaukiu 4u.gif
Atsakyti
Priimciau prie Crocs.co.uk 4u.gif Nedaug truksta iki nemokamo siuntimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2014 01 20, 16:05)
Merginos, o tie skyleti crocsai nesuslaptu per pliurzes pavasari arba vasara vaikstant per rasota zole? Ar jau per silti varasai? Padekit apsisprest ar imt ax.gif  dekui 4u.gif

nesušlaps. gavau ir aš juos biggrin.gif nu tikrai fainučiai bigsmile.gif bet kaip su vasara tai nežinau..gali būt šilta su jais... vasarai, grybų rinkimui turiu geltonus wub.gif wub.gif ieškojau jų dvejus metus biggrin.gif o šiuos nežinau kur nešiosiu..bet kol kas labai patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomadica @ 2014 01 20, 14:47)
prisiregistravus per seilus koda atsiuncia po keliu dienu(arba man jie taip siuncia ir su ribotu galiojimu  lotuliukas.giftongue.gif Kazkada cia prkau prie nuolaidu ir norejau kodo, tai atsiunte po keliu dienu..o deka vienos forumietes, gavau nuolaida i pasta be klausimu  mirksiukas.gif

tai bandykite per puslapiuka kur apie 10 min. tereikia laukt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 20, 17:15)
nesušlaps. gavau ir aš juos  biggrin.gif  nu tikrai fainučiai  bigsmile.gif  bet kaip su vasara tai nežinau..gali būt šilta su jais... vasarai, grybų rinkimui turiu geltonus  wub.gif  wub.gif  ieškojau jų dvejus metus  biggrin.gif  o šiuos nežinau kur nešiosiu..bet kol kas labai patinka biggrin.gif

Cia apie tuos su skylutemis taip mirksiukas.gif O koks tas ju kietumas. Na gal jie netokie kaip tie baisuokliai su kailiuku visai nesilankstantys (plasmasiniai) ax.gif
Gerai butu jei ju vidus dar issiimtu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ppavasariss: 20 sausio 2014 - 15:20
Gal yra savanorių sukurti naują temą ir paprašyt moderatorės, esančios on-line, kad patvirtintų? Nes liksim parai vėl be temos kaip aną k., ką aš veiksiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ppavasariss @ 2014 01 20, 16:19)
Cia apie tuos su skylutemis taip  mirksiukas.gif O koks tas ju kietumas. Na gal jie netokie kaip tie baisuokliai su kailiuku visai nesilankstantys (plasmasiniai)  ax.gif
Gerai butu jei ju vidus dar issiimtu  biggrin.gif

aha.skylėti smile.gif na nežinau..man jie nėr per nelyg kieti..kaip pvz tie kieti su "kailiuku" viršuj kur akcija crocsuose..šie smagesni 100kartų smile.gif jie tiesiog tokie,kaip guminiai..tikva dydis...daugumoj crocs W7 nešioju, o čia W7krenta nuo kojos..pamatavau 24cm smile.gif kai kitur būna apie 23cm smile.gif gerai,kad du dydžius ėmiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, pirma karta pirkau TBS, per Tuki. Pirkau šeštadienį, jokio laiško apie patvirtinimą negavau, kol kas tik ir yra order history be jokio veiksmo. Čia visad taip.?
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2014 01 20, 15:05)
Merginos, o tie skyleti crocsai nesuslaptu per pliurzes pavasari arba vasara vaikstant per rasota zole? Ar jau per silti varasai? Padekit apsisprest ar imt ax.gif  dekui 4u.gif


vasara tikrai ne, kojos bus kaip pirtyje lotuliukas.gif as rasiau, kad turiu pilkus languotus, tai ju vidus lygiai toks pats kaip situ skyletu, isivaizduoju, kad bus vienodo siltumo, tai jie skirti rudeniui, ziemai, pavasariui per pliurzas 4u.gif
O del dydzio tai bent jau man atitinka.nes turiu W9 pilkus, tai vos laisvi, sitie irgi tas pats.Tu pilku matavausi W8 pas drauge, tai remesi pirstas, nesmagiai buvo, tai skyletus,ir galvoju imsiuW9.Tik va, pagalvojau, kad buvau uzsakiusi vienai mamytei W8 skyletus, tai galejau bent koja ikisti pamatuoti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 20 sausio 2014 - 15:35
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 20, 15:24)
aha.skylėti smile.gif na nežinau..man jie nėr per nelyg kieti..kaip pvz tie kieti su "kailiuku" viršuj kur akcija crocsuose..šie smagesni 100kartų smile.gif jie tiesiog tokie,kaip guminiai..tikva dydis...daugumoj crocs W7 nešioju, o čia W7krenta nuo kojos..pamatavau 24cm smile.gif kai kitur būna apie 23cm smile.gif gerai,kad du dydžius ėmiau  biggrin.gif

Blunte kuriuso cia pirkot ? smile.gif
Sveiki 4u.gif
Atsakyti