Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 209 tema

Vilnietes, nieks neperkat crocsu? ax.gif Prisijungčiau su 1 pora ax.gif
Atsakyti
Kaune perku crocs UK , turiu uz nemaza suma, tad siuntimas nemokamas bus, tik reik su 20proc nuolaida damutes smile.gif As savo pries kelias dienas jau isnaudojus ax.gif

KAUNAS< KEDAINIAI<PANEVEZYS, nesiusiu
Atsakyti
QUOTE(Nomadica @ 2014 01 20, 14:34)
Kaune perku crocs UK , turiu uz nemaza suma, tad siuntimas nemokamas bus, tik reik su 20proc nuolaida damutes smile.gif As savo pries kelias dienas jau isnaudojus  ax.gif

KAUNAS< KEDAINIAI<PANEVEZYS, nesiusiu

paskaitykite kelius puslapiukus atgal, parasyta kaip gauti nuolaida mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ppavasariss @ 2014 01 20, 12:19)
Sesuo sake, kad jei nuskaite po 4,32 Lt  smile.gif
Seb

man pokolkas didziausias 4.24 buvo
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 01 20, 14:14)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif jetus jetus, tiek s .... primalus, o vistiek savo paslaugas siulo  doh.gif


ka jus cia skleidziat per dezinformacija??????????? ar jums kas nors primalta buvo? prasau atsargiau zodzius rinktis.
Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2014 01 20, 13:12)
Labas, mergaites,

sakykit, o kaip su tuo invoice is crocs? Gavau ta uzsakymo orderio Nr. i pasta, o invoic'as per kiek laiko mazdaug ateina? Ar as kazka ne taip suprantu???


HEEELP 4u.gif biggrin.gif kokia ten pas juos pinigu nurasymo tvarka? Gailiuosi dabar ne per payPal pirkusi, suvedziau savaja VISA, tai ir nesuprantu, kodel pinigai dar nerezervinti??? Uzsakymas buvo padarytas sestadienio vakare.. negi taip ilgai tempia? Bijau, kad batai neprapultu lotuliukas.gif Prie uzsakymo numerio yra prierasas, kad atskiru laisku atsius invoice, o as jo nesulaukiu doh.gif . Na suteikit noprs trupineli info, aciuu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(samienta @ 2014 01 20, 14:40)
ka jus cia skleidziat per dezinformacija??????????? ar jums kas nors primalta buvo? prasau atsargiau zodzius rinktis.

manau teisingai elgiasi merginos nerekomenduodamos jungtis prie jūsų..per daug buvo temoj rašyta,kaip neatsakot į laiškus ir negrąžinat pinigų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2014 01 20, 13:37)
paskaitykite kelius puslapiukus atgal, parasyta kaip gauti nuolaida mirksiukas.gif

prisiregistravus per seilus koda atsiuncia po keliu dienu(arba man jie taip siuncia ir su ribotu galiojimu lotuliukas.gif ) tongue.gif Kazkada cia prkau prie nuolaidu ir norejau kodo, tai atsiunte po keliu dienu..o deka vienos forumietes, gavau nuolaida i pasta be klausimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2014 01 20, 14:46)
HEEELP  4u.gif  biggrin.gif  kokia ten pas juos pinigu nurasymo tvarka? Gailiuosi dabar ne per payPal pirkusi, suvedziau savaja VISA, tai ir nesuprantu, kodel pinigai dar nerezervinti??? Uzsakymas buvo padarytas sestadienio vakare.. negi taip ilgai tempia? Bijau, kad batai neprapultu  lotuliukas.gif Prie uzsakymo numerio yra prierasas, kad atskiru laisku atsius invoice, o as jo nesulaukiu  doh.gif . Na suteikit noprs trupineli info, aciuu  4u.gif

sąžiningai nelabai supratau situacijos g.gif
kai padarot užsakymą- gaunat užsakymo patvirtinimą ir yra rezervuojami pinigai. po kelių dienų į emailą ateina invoice už prekes...
teoriškai jei gavot invoice , tai gausit ir prekes smile.gif jei nerezervavo pinigų- tai gal ir neims jų smile.gif šiaip Crocs tikrai visad bent man rezervuoja pinigus, po užsakymo, bet ir ateina emailas patvitinantis,kad "confirmed" smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Gerą dieną,

Gal kam teko užmatyti geromis kainomis išparduodamų vyriškų pūkinių striukių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaiser: 20 sausio 2014 - 13:52
Per kur siunčia prekes unserekleineapotheke.de? Per dhl.de?
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2014 01 20, 13:24)
Ką daryti, jei DPD nepasisekė iš pirmo karto kažkodėl pristatyti į PA TBSo, dabar pakartotinai siunčia. Ar nebus čia vėl DPD užplaukę kažkokie įtarimai?


Taip išeina, kad į PA nepristato, man neseniai grąžino pinigus TBS, nes grįžo jiems atgal mano siuntinukas verysad.gif
Atsakyti