Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 209 tema

QUOTE(Bluntė @ 2014 01 19, 17:50)
siunčia nemokamai į LT nuo 35 svarų smile.gif

Uk ne viskas būna pigiau nei eu wink.gif reik tikrint atskirai batus wink.gif

tikrai? tada labai suklaidino tas uzrasas kad Please note that orders placed on Crocs.co.uk can only be delivered to UK addresses.

jo, vieni pigiau iseina, kiti brangiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2014 01 19, 19:13)
tikrai? tada labai suklaidino tas uzrasas kad Please note that orders placed on Crocs.co.uk can only be delivered to UK addresses.

jo, vieni pigiau iseina, kiti brangiau 4u.gif

uzsiregistravau,pirkciau pirma karta ir siuntimas nemokamas ale kaip ta papildoma koduka nuolaidai gauti? g.gif ar cia jau gauna tik lojalus pirkejai?
Atsakyti
jau anksciau buvo daug kartu rasyta, kad priregistruokite laikina adresa ir atsius. i yahoo man neatsiunte, o i ta laikina atsisiunciau bent tris kartus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2014 01 19, 19:22)
jau anksciau buvo daug kartu rasyta, kad priregistruokite laikina adresa ir atsius. i yahoo man neatsiunte, o i ta laikina atsisiunciau bent tris kartus 4u.gif

jo maciau blush2.gif ,bet galvojau,kad cia toms kurios jau savo kodus isnaudojusios,nu bet idomiai kodel neatsiuncia pirma karta perkancioms g.gif eisiu bandyt laime...
aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2014 01 19, 18:21)
uzsiregistravau,pirkciau pirma karta ir siuntimas  nemokamas ale kaip ta papildoma koduka nuolaidai gauti? g.gif ar cia jau gauna tik lojalus pirkejai?


Kol man neatsibos, tai kartoju kas antram puslapy hihihi.gif . Nereik būt jokiu lojaliu pirkėju.
Užsiregistruojat kroksų puslapy, apačioj po dešine, kad gauti naujienas ir tada į tą email'ą gaunat koduką. Jeigu visi email'ai šitai nuolaidai išnaudoti (kaip manieji hihihi.gif ), tada labai gera išeitis yra laikinas email'as - http://10minutemail....Mail/index.html . Įvedate jį į crocs psl. ir per 3 min ateina kodukas wink.gif

Papildyta:
Jau aplenkėt mane hihihi.gif
Aš irgi pastebėjau, kad kartais į normalius email'us labai ilgai eina - net visą parą, tai šitas email'as - superinis, nes gi norisi pirkti čia ir dabar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 01 19, 19:28)
Kol man neatsibos, tai kartoju kas antram puslapy hihihi.gif . Nereik būt jokiu lojaliu pirkėju.
Užsiregistruojat kroksų puslapy, apačioj po dešine, kad gauti naujienas ir tada į tą email'ą gaunat koduką. Jeigu visi email'ai šitai nuolaidai išnaudoti (kaip manieji hihihi.gif ), tada labai gera išeitis yra laikinas email'as - http://10minutemail....Mail/index.html . Įvedate jį į crocs psl. ir per 3 min ateina kodukas wink.gif

Papildyta:
Jau aplenkėt mane hihihi.gif
Aš irgi pastebėjau, kad kartais į normalius email'us labai ilgai eina - net visą parą, tai šitas email'as - superinis, nes gi norisi pirkti čia ir dabar  thumbup.gif

aciu,jau isbandziau su nauju emailu gavau koduka,viskas veikia thumbup.gif tik manau lauksiu rytojaus gal bus papildymu,i savo naudojama pasta kodo dar negavau,nu gal rytoj ateis biggrin.gif aciu visoms uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Siunciaus is Carters ir gavom ne visai tai ko norejom, matomai sumaise...
Labai gražus bodžiukai 24 men , mergaitei
Po 14 lt už vnt.user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DG0424: 19 sausio 2014 - 18:50
[quote=egliosha,2014 01 19, 19:13]
tikrai? tada labai suklaidino tas uzrasas kad Please note that orders placed on Crocs.co.uk can only be delivered to UK addresses.

As irgi ant sito sakinio pasimoviau. Nupirkau Uk adresu, o paskui visgi radau, kad siuncia ir I lt. Ten kai pildai checkouto adreso laukelius gali pasirinkti Lietuva. Gerai kad, kad ant rytojaus is pat ryto susisiekiau su jais ir jie man pakeite delivery adresa thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuzzyy: 19 sausio 2014 - 18:57

as ziuriu tuos pacius batus, is EU psl nemokamas siunimas gaunasi, o is UK - vistiek mokamas, as nelabai irgi supratau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tulip: 19 sausio 2014 - 18:58
Surinkus prekiu uz 35 svarus (CIA JAU PO VISU NUOLAIDU TIEK TURI LIKTI) siuntimas I LT NEMOKAMAS! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuzzyy @ 2014 01 19, 19:01)
Surinkus prekiu uz 35 svarus (CIA JAU PO VISU NUOLAIDU TIEK TURI LIKTI) siuntimas I LT NEMOKAMAS!  4u.gif

suprantu, bet EU visa suma su nuolaidomis ir be siuntimo gaunasi 39.99 eur, o nemokamai siuncia nuo 49.99 g.gif
jooo, paciame gale dadejo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tulip: 19 sausio 2014 - 19:14
QUOTE(fuzzyy @ 2014 01 19, 18:54)
As irgi ant sito sakinio pasimoviau. Nupirkau Uk adresu, o paskui visgi radau, kad siuncia ir I lt. Ten kai pildai checkouto adreso laukelius gali pasirinkti Lietuva. Gerai kad, kad ant rytojaus is pat ryto susisiekiau su jais ir jie man pakeite delivery adresa  thumbup.gif

va va, ziurejau ir taip, ir anaip, na nesiuncia... lyg ir kazkas minejo kad vistiek siuncia, tai man eu pasirode patraukliau vien del stabilios valiutos biggrin.gif super, kad isejo susitarti del adreso pakeitimo thumbup.gif

priklausomybe, as i yahoo nei per para negavau, tai kaip tikra lietuve su laikinais parsisiunciau koduku "na zapas", kad nereiktu akis isdegus lakstyt ieskot biggrin.gif
Atsakyti