Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 209 tema

QUOTE(Bonifacija05 @ 2014 01 19, 11:14)
Kalba matyt eina apie siuos
http://www.crocs.eu/...-...A&cgid=SALE
o va siandien dar keli dydziai atsirado ir siu, nes vakar jau nebebuvo, lietuvaites buvo isslavusios matyt smile.gif
http://www.crocs.eu/...e...D&cgid=SALE
Be to abieji siandien dar truputi pigiau ne vakar

nelabai man jie g.gif blush2.gif
Atsakyti
Akivaizdu, kad mūsų tema visai sukroksėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 01 19, 11:05)



QUOTE(Bonifacija05 @ 2014 01 19, 11:14)


taip apie tuos. jau tikrai geriau nei tie uz 8 svarus biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
O gal kuri turit situos vaikiskus botus:

http://www.crocs.eu/...-footwear-boots

Ziuriu kaina nebloga gaunasi, galvoju, gal paiimti mazajai g.gif ar nebus labai kiet ir kaizn kaip tas kulnas g.gif
Atsakyti
Gal kas priglaustų mane su viena porą crocsiukų? Vilnius.
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 01 19, 10:18)
Galiu priimti į ceocs.co.uk Trūksta iki nemokamo siuntimo  biggrin.gif Turu 20 proc nuolaida, Kaunas, galiu peruoti į Panevėžį.

Jau tikiuosi surinkau nemokamą siuntimą, tai nebepriimu 4u.gif
QUOTE(Selga @ 2014 01 19, 10:34)
Akivaizdu, kad mūsų tema visai sukroksėjo smile.gif

Nieko nuostabaus, kai nuolaidos croksuose, čia visuomet diskutuojama tik apie juos, kaip prieš Kalėdas vien apie vaikų žaislų pirkimą biggrin.gif
Atsakyti
gal kas 2 poras crocsu paimtu? gal kam truksta prie free ship,. aciu
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 01 18, 23:03)
Nu nzn man nebuna salta su odiniais ir naturaliu kailiu, stovet ilgai niekur netenka, o vaiksciot tai tikrai nesalta  schmoll.gif  o vat crocsu mados as irgi nesuprantu  biggrin.gif

Tai va, visi gi skirtingi... Man visada šalta biggrin.gif Va, turiu pirštines su merino vilna, šalta pasidarė dar lapkritį blush2.gif Dukriukas irgi tokia- vos prie minus 5 šąla su columbia kombinezonu ir batais blink.gif kai tuo tarpu dičkis lekia visas iškaitęs doh.gif lotuliukas.gif
Aš sau kol kas neradau crocs'ų analogo g.gif Į miestą galiu išvažiuoti ir su odiniais, bet ant kalno su vaikais, tai sušalčiau pakeliui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2014 01 19, 13:01)
Tai va, visi gi skirtingi... Man visada šalta biggrin.gif Va, turiu pirštines su merino vilna, šalta pasidarė dar lapkritį  blush2.gif  Dukriukas irgi tokia- vos prie minus 5 šąla su columbia kombinezonu ir batais  blink.gif  kai tuo tarpu dičkis lekia visas iškaitęs  doh.gif  lotuliukas.gif
Aš sau kol kas neradau crocs'ų analogo  g.gif  Į miestą galiu išvažiuoti ir su odiniais, bet ant kalno su vaikais, tai sušalčiau pakeliui  doh.gif


man visada visur šalta. neturėjau dar batu kad nešaltu koja. doh.gif tai šiemet atradimas - bearpaw. nu fantastika bigsmile.gif
Atsakyti
Priimciau viena mergaite prie crocs.co.uk, turiu -20proc koduka. Vilnius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 01 19, 12:09)
man visada visur šalta. neturėjau dar batu kad nešaltu koja.  doh.gif  tai šiemet atradimas - bearpaw. nu fantastika  bigsmile.gif


Tai mano likimo draugė smile.gif. Man nedailūs tie visi bearpaw, tai kaip tikra lietuvė būsiu hihihi.gif, geriau sušalsiu, bet gražiai atrodysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 01 19, 13:09)
man visada visur šalta. neturėjau dar batu kad nešaltu koja.  doh.gif  tai šiemet atradimas - bearpaw. nu fantastika  bigsmile.gif

as tik su emu'kais supratau, kad gali kojos nesalti ziema biggrin.gif na, cia is tos pacios operos biggrin.gif
vyras kazkada juos baisiausiais batais pasauly vadino, o tokiom dienom kaip siandien, net nesvarstes juos aunas biggrin.gif
Atsakyti