Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 209 tema

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 01 18, 20:58)
ciupinejau siandien, tokie kieti


Aš savo dukrai pirkau tai per balas ir pliurzes visai nieko, bent jau kojos sausos. Dar kai tokia kaina pasiketimui tai isai neblogai 4u.gif
Atsakyti
priimsiu su vienais crocsai is crocs.uk + 20% kodukas Sirvintos
Atsakyti
Sveikos, gal kartais žinote kas galėtų šiandien užsakyti iš aliexpress.com?ačiū
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija05 @ 2014 01 18, 16:47)
Va kur nuolaida, kad daugiau tokiu butu biggrin.gif
Gaila man sitie batai visikai nepatinka
http://www.crocs.co....-...F&cgid=SALE

Na, as nesuprantu isvis tu crocsu anslago lotuliukas.gif Man jie - kaimo batai. biggrin.gif Nors vienoje vietoje sutaupau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 18 sausio 2014 - 21:16
QUOTE(deltadu @ 2014 01 18, 22:13)
Na, as nesuprantu isvis tu crocsu anslago lotuliukas.gif Man jie - kaimo batai. biggrin.gif Nors vienoje vietoje sutaupau ax.gif


nu pvz sie jum kaimo batai?
http://www.crocs.co....t...Z&cgid=SALE

http://www.crocs.co....l...Z&cgid=SALE

mano drauge sako.. nu galvojau kad crocsai tai tie kaliosai tokie, bet cia juk rimti batai blink.gif negali buti crocsai blink.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2014 01 18, 22:13)
Na, as nesuprantu isvis tu crocsu anslago lotuliukas.gif Man jie - kaimo batai. biggrin.gif Nors vienoje vietoje sutaupau ax.gif

biggrin.gif as irgi tokia pati biggrin.gif ziurau ziurau ir vistiek man jie nepatinka biggrin.gif
Atsakyti
ai, Lietuva vienas didelis kaimas biggrin.gif
man asmeniskai tos ispiriamos tapkes su skylem tai tikrai tik po darza klampot atrodo, kai tu visokiu padielkiniu klogsu pilna ir kiekviena kaimo zose tokiais po kiema laksto, bet aulinukai patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2014 01 18, 21:13)
Na, as nesuprantu isvis tu crocsu anslago lotuliukas.gif Man jie - kaimo batai. biggrin.gif Nors vienoje vietoje sutaupau ax.gif

Bet kaip su jais gerai ant kalno su vaikais keliauti mirksiukas.gif biggrin.gif

Man crocs'ai buvo pirmi batai, su kuriais kojos nešalo bigsmile.gif Pirkau prieš 4 metus, nešiojau tris sezonus, buvo super. Šįmet turiu odinius su kailiu, važinėju tik mašina ir man vistiek šalta sad.gif Vėl perku crocs'us šalčiams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2014 01 18, 22:13)
Na, as nesuprantu isvis tu crocsu anslago lotuliukas.gif Man jie - kaimo batai. biggrin.gif Nors vienoje vietoje sutaupau ax.gif





Aš kadangi dabar dvejus metus nusiteikusi neit į darbą tai manau vežimuką stumdyti bus pats tas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audradv: 18 sausio 2014 - 22:55
QUOTE(Tasty @ 2014 01 18, 23:20)
Bet kaip su jais gerai ant kalno su vaikais keliauti  mirksiukas.gif  biggrin.gif

Man crocs'ai buvo pirmi batai, su kuriais kojos nešalo  bigsmile.gif  Pirkau prieš 4 metus, nešiojau tris sezonus, buvo super. Šįmet turiu odinius su kailiu, važinėju tik mašina ir man vistiek šalta sad.gif Vėl perku crocs'us šalčiams  biggrin.gif


Nu nzn man nebuna salta su odiniais ir naturaliu kailiu, stovet ilgai niekur netenka, o vaiksciot tai tikrai nesalta schmoll.gif o vat crocsu mados as irgi nesuprantu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 18 sausio 2014 - 23:04
pirksiu amazon.co.uk gal yra norinciu prisijungti gal ant siuntimo kazkiek sutaupytume smile.gif as pirksiu vaikstyne
Veiksmas Kaune galiu persiusti jei labai reikia.
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 01 19, 00:03)
Nu nzn man nebuna salta su odiniais ir naturaliu kailiu, stovet ilgai niekur netenka, o vaiksciot tai tikrai nesalta  schmoll.gif  o vat crocsu mados as irgi nesuprantu  biggrin.gif


ir nereik .. kuo jūsų mažiau suprantančių tuo mūsų mažiau madingų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti