Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 209 tema

Merginos, pagelbėkit man prašau unsure.gif Amazon uk bandant apmokėti priskaičiavo apie 21 proc viršaus. Pirmam šios temos puslapyje skaitau, kad ES šalyse pvm neturėtų būti. Kažką turbūt ne taip supratau? Maniau, kad visi mokesčiai iškart būna įskaičiuoti į kainą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 17 sausio 2014 - 23:48
QUOTE(CaraMela @ 2014 01 17, 21:20)
ohhh...nu mes sakom mes žinom, nes jau bandėm smile.gif atsispausdini lipduką, sumoki 3,99, ir tada leidžia ekrane pasirinkti, kokio dydžio siuntą siųsti smile.gif

Tai nieks ir nesake,kad Jus nezinot smile.gif Tiesiog norejau pasiklaust,nes pati buvau priregistravus siunta ir nuejus prie pastomato atsispausdinau lipduka ir kai jau prase apmoket rase,kad S dydzio siunta 3.99 g.gif Tai pabijojau siust,nes galvoju tikrai netilps mano siuntinys,o vadinas be reikalo,kaip suprantu po apmokejimo man butu leide pasirinkt ir didesni dydi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaskaaa @ 2014 01 18, 00:50)
Tai nieks ir nesake,kad Jus nezinot  smile.gif  Tiesiog norejau pasiklaust,nes pati buvau priregistravus siunta ir nuejus prie pastomato atsispausdinau lipduka ir kai jau prase apmoket rase,kad S dydzio siunta 3.99  g.gif  Tai pabijojau siust,nes galvoju tikrai netilps mano siuntinys,o vadinas be reikalo,kaip suprantu po apmokejimo man butu leide pasirinkt ir didesni dydi  doh.gif


man identiska situacija buvo smile.gif)) uzklijavau lipduka ir grizau namo smile.gif paskui issiaiskinau, kad cia viskas ok, neteks perpakuot siuntinio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 01 17, 21:57)
man patiko rytojaus batai arba galite is senesiu prekiu siusti  4u.gif


Dar yra vietos namie batams?laugh.gif laugh.gif laugh.gif

QUOTE(roka @ 2014 01 17, 23:43)
Merginos, pagelbėkit man prašau  unsure.gif Amazon uk bandant apmokėti priskaičiavo  apie 21 proc viršaus. Pirmam šios temos puslapyje skaitau, kad ES šalyse pvm neturėtų būti. Kažką turbūt ne taip supratau? Maniau, kad visi mokesčiai iškart būna įskaičiuoti į kainą  g.gif


Jei siunčiantis į LT, tai kažkurioms prekėms taiko PVM, nepasakysiu dabar kurioms - ar tik ne vaikiškiems batams, gal ir klystu blush2.gif Na žodžiu kažkuriai prekių grupei blush2.gif
Atsakyti
Taip, tiesa, buvo vaikiški batai. Didelis ačiū me2za už pagalbą friends.gif
Atsakyti
Labas rytas, ar bandet kas siom dienom pirkti is bodyshopo? Nebeleidzia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kremsoda @ 2014 01 18, 09:35)
Labas rytas, ar bandet kas siom dienom pirkti is bodyshopo? Nebeleidzia? g.gif

po laisko vel leidzia. matyt cia daugumai "pablokavo". Bet kalbu apie tuki, ne PA.
sia savaite 2 k. pirkau, praleido po laisko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natina: 18 sausio 2014 - 09:56
QUOTE(natina @ 2014 01 18, 10:56)
po laisko vel leidzia. matyt cia daugumai "pablokavo". Bet kalbu apie tuki, ne PA.
sia savaite 2 k. pirkau, praleido po laisko.

Ane blink.gif o ka rasot laiske?
Atsakyti
QUOTE(kremsoda @ 2014 01 18, 11:02)
Ane blink.gif  o ka rasot laiske?

nezinau tiksliai jusu situacijos, pas mane nebuvo uzsakymo statuso.tai klausiau, kame reikalas, gi nuolat pirkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2014 01 18, 11:14)
nezinau tiksliai jusu situacijos, pas mane nebuvo uzsakymo statuso.tai klausiau, kame reikalas, gi nuolat pirkau biggrin.gif

as kai veu billing adress, duoda pasirinkti Lietuva, suvedu adresa, bet rodo, kad blogas pasto kodas doh.gif ir psio
Atsakyti
Mergaites ruosiuos pirma karta is ASDA pirkti GEORGE rubeliu. Tad noriu jusu pasiteirauti ar mano zinios geros... jei klystu pataisykit 4u.gif

a. ASDA nesiuncia I LT, bet be problemu galima pirkti Tukio ar PA adresu.
b. priima lietuviska kortele.

Taip pat norejau pasiteirauti kiek mazdaug siuntinukas eina iki uk adreso ir ar siuncia maisuose, ar dezese (cia jei noreciau siustis per PA, kur ir siuntinio turi skaciuoja)?

Aciu atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 01 17, 23:43)
Merginos, pagelbėkit man prašau  unsure.gif Amazon uk bandant apmokėti priskaičiavo  apie 21 proc viršaus. Pirmam šios temos puslapyje skaitau, kad ES šalyse pvm neturėtų būti. Kažką turbūt ne taip supratau? Maniau, kad visi mokesčiai iškart būna įskaičiuoti į kainą  g.gif



QUOTE(me2za @ 2014 01 18, 00:06)
Jei siunčiantis į LT, tai kažkurioms prekėms taiko PVM, nepasakysiu dabar kurioms - ar tik ne vaikiškiems batams, gal ir klystu blush2.gif Na žodžiu kažkuriai prekių grupei blush2.gif


UK visai vaikiskai aprangai ir avalynei PVM dotuoja valstybe, todel jei prekes iseina is UK ribu dauguma parduotuviu pliusuoja PVM , jei siustumetes I UK adresa nepliusuotu PVM.
Papildyta:
QUOTE(fuzzyy @ 2014 01 18, 11:46)
Mergaites ruosiuos pirma karta is ASDA pirkti GEORGE rubeliu. Tad noriu jusu pasiteirauti ar mano zinios geros... jei klystu pataisykit  4u.gif

a. ASDA nesiuncia I LT, bet be problemu galima pirkti Tukio ar PA adresu.
b. priima lietuviska kortele.

Taip pat norejau pasiteirauti kiek mazdaug siuntinukas eina iki uk adreso ir ar siuncia maisuose, ar dezese (cia jei noreciau siustis per PA, kur ir siuntinio turi skaciuoja)?

Aciu atsakiusioms  4u.gif


Lietuviska kortele priima, nors billing adresa rasau UK nes kitokio neleidzia ivest(manau jo netikrina nes iki siol neuzkliuvo). Kiek pirkau (tik pora metu perku) visada buvo maisuose, netgi jei daug prekiu isskirsto I kelis maisus. I viena krepseli isideti leidzia prekiu limituotai berods 50 bet gerai neatsimenu. Naudojausi PA adresu, kol kas jokiu problemu neturejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NNata: 18 sausio 2014 - 11:54