Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 209 tema

QUOTE(wgs @ 2014 01 13, 23:08)
Jei TBS pakimba ties krepsu, pabandykite pasinaudoti kitomis narsyklemiz, pas mane Safari kartais pastringa, Chrome veikia be problemu.

Adidas UK buna geru nuolaidu? Ar geriau senas geras SD? Pasidalinkite patirtimi wink.gif

chrome pas mane pakimba, bandysiu ryt opera
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 01 13, 22:25)
Merginos bandysiu rinkti is http://www.vitabiotics.com/shop/ - maisto papildai ir vitaminai.Dabar dar akcija 3 uz 2 kaina, tik dar nelabai issiaiskinau kaip kas.Siuntimas i LT kainuoja 8.45 sv, dalinciau ant uzsakanciuju skaiciaus.Esu is Silutes, galiu persiusti 4u.gif
Pvz as ziuriu Perfectil vitaminus, uz 3 pakuotes po 30 vnt kaina rodo 18.30 sv, pas mus LT su akcija  1 pakuote 30 vnt kainuoja apie 46 Lt

Konkreciai sie vitaminai boots.com iseina ~17lt pakuote, irgi buna kaina 3 uz 2 ir dar koduku -10%. smile.gif
Atsakyti
Mergaites, apsvieskit, please, del sitos stores
http://www.mountoberon.com/en/women

Kiek suprantu i LT siuncia, viena striuke imeciau, rodo siuntimas free, moket galima visa ir mastercard, bet tinka tik kreditine ar ir paprasta???? sito nesuprantu blush2.gif
Pvz mano sebo mylimiausia mastercard ar praeitu?

Buciau dekinga uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2014 01 13, 22:26)
Konkreciai sie vitaminai boots.com iseina ~17lt pakuote, irgi buna kaina 3 uz 2 ir dar koduku -10%.  smile.gif


aciu bigsmile.gif nesuprantu, kaip ieksojau, kad neradau doh.gif


Neberenku is Vitabiotic 4u.gif Renku is www.boots.com biggrin.gif , siusiu per Tuki.
Silute, bet galiu persiusti 4u.gif
Arba jei kas renkat is Boots, priimkit su vitaminais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 13 sausio 2014 - 22:59
merginos, gal kas siuntete atgal prekes i mango? Per kiek laiko jie pinigus grazina? Speju su ispanais tai visko gali buti g.gif
Atsakyti
lessthan10pounds uzsakyta - kam atsakiau del uzsakymo, tam uzsakyta 4u.gif
beje turesiu viena atliekama deze -zaislams susideti kaina su siuntimu iki Kauno gavosi apie 34 lt kokios spalvytes nezinau, gausiu sausio pabaigoje 4u.gif i az
Atsakyti
Su kokiom kortelėm atsiskaitot yves rocher g.gif Nervas ima jau, gal penktą kartą vis bandau su virtuonu susimokėt, nu niekaip doh.gif Nemyli manęs cool.gif
Atsakyti
Iš unserekleineapotheke.de perkančių nėra? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 01 14, 01:24)
Su kokiom kortelėm atsiskaitot yves rocher g.gif Nervas ima jau, gal penktą kartą vis bandau su virtuonu susimokėt, nu niekaip doh.gif Nemyli manęs cool.gif

Usakynejau su swed debit mastercard, viskas gerai praejo, tik pinigu jie iskart nerezervavo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 01 13, 17:28)
Aciu man  biggrin.gif  kad parasiau moderatorems. merginos, kai sukuriat tema, nueikite i nariu sarasa, isssirinkite ten s-moderatoriai, ir bandykite susirasti online, arba neseniai buvusia prisijungusia moderatore ir parasykite. tada tema patvirtinama daug greiciau  4u.gif



labas rytas 4u.gif

aš temą tik prieš pat 17 val sukūriau, tai viskas normaliai su tuo patvirtinimu smile.gif
bet vistiek ačiū smile.gif

tuo pačiu pasidomėsiu, gal esate pirkusios dviračių 20-ies colių( vaikams) kur nors? ar matėt gerų kainų?
Atsakyti
sveikos merginos,

siandien pirksiu is everything5pounds.com jeigu norite prisijungti mielai prasom.
prekes kaina 25 lt
Vilnius, jeigu reikia siunciu.
Atsakyti
per kiek laiko beautyatcreightons.co.uk issiuncia prekes g.gif nuo sausio 10 statusas processing
Atsakyti