Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 209 tema

Sveikos, mergaites gal kas turite atliekamus TOMY astuonkojus parduoti? Prisireike dovanai.
Parasykit I az jei turite, labai lauksiu.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2014 01 16, 16:59)
oho biggrin.gif , uz tokia istikimybe jum turetu duot papildoma nuolaida laugh.gif tai vienam metu laikui kiek poru atitenka?  bigsmile.gif



QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 01 16, 17:03)
20 poru. keturi sezonai. tai 5 poros.
nuo pirmadienio iki penktadienio .. o savaitgalis namie su tapkem. tikiuosi ne crocs'inem  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(saulute32 @ 2014 01 16, 17:47)
lotuliukas.gif
bet tai kur tiek sandeliuot g.gif  bigsmile.gif  biggrin.gif



QUOTE(Murčikas @ 2014 01 16, 17:49)
tai cia turbut tik scocsai biggrin.gif  pas mane batu potu visu sezonu kokiu 50 tikrai bus  blush2.gif  sandeliuoju ir balkone, ir tamsiajame, ir prieskambaryje  lotuliukas.gif


Atsakau vienu užtikrintu postu biggrin.gif
1. Mūsų metų laikai tokie prieštaringi, kad visiem sezonam vis kitokių reikia, o kur dar skirtingos paskirtys - į darbą, vaikščiot pajury, tvarkyti kapines, bėgti nuo pikto šuns, čiuožinėti ant ledo, eiti į parduotuvę, išnešti šiukšles, važiuoti į svečius ir t.t.
2. Namie ne su crocsais, bet kelionėse jie puikiai į trasą eina, sueina kaip lauko ir kaip kambarinė avalynė, susitaupo vietos lagamine pvz. kosmetikai ar lyšnam skudurėliui.
3. Dėl sandėliavimo - ar klausėt kas alkoholiko, kur jis tiek tuščių butelių sutalpina? Jam ne problema, o bataholikui ne problema batus sutalpint - balkonas, sekcija, galų gale gi galima ir šaldiklio vien produktais neužkrauti, o palikti vietos vienai kitai porytei.
4. Murčikas teisus, bet jinai juk šeimoj gyvena, o aš praktiškai viena, tai aš ir beveik 100 sutalpinu - negi laikysi butą be naudos, o ir kai ieškai, bet nerandi kaip fine, tik gaila šilta šalta nieks nepasako, tenka orientaciniu užsiiminėti.

Ir galų gale, juk tie crocsai tokie spalvoti, lengvi, skirtingi, žaismingi, tiesiog negali gi jų nepirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 16, 19:24)
o ir kai ieškai, bet nerandi kaip fine, tik gaila šilta šalta nieks nepasako, tenka orientaciniu užsiiminėti.



tai dar ne tiek pazengus - jei ieskai ir nerandi - as neieskau ir randu, kai kokia revizija darau ar siaip spinta tvarakau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 16, 20:00)

Ačiukas aha suradau ir amazone , bet iš ten tikrai neverta o čia arba sudėjus su siuntimu gaunasi kaip parduotuvėje arba kur pigesnės ten suplyšę. Nius dar laiko turiu tai gal kokią pavyks nutverti:)


QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 16, 20:24)
Atsakau vienu užtikrintu postu  biggrin.gif



Nius dabar vsiem jau aišku thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 01 16, 20:24)
galų gale gi galima ir šaldiklio vien produktais neužkrauti, o palikti vietos vienai kitai porytei.

lotuliukas.gif thumbup.gif Jolė kaip visad nuotaiką pakelia thumbup.gif . O tai kur tada kinietiškas šlamštas telpa g.gif .
Atsakyti
Rūsy lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 01 16, 19:41)
lotuliukas.gif thumbup.gif Jolė kaip visad nuotaiką pakelia thumbup.gif . O tai kur tada kinietiškas šlamštas telpa g.gif .


Kaip kažkada minėjau - svarbu žinot į kurį konteinerį įmesti, aš moteris pareiginga ir atliekas rūšiuoju smile.gif
Atsakyti
Labas vakarelis, gal zinot kiek ilgai galioja tas 20% nuolaidos kodukas is crocs, kuri I email atsiuncia? 4u.gif Nenoriu dabar naudot, noriu pasitaupyt nuziuretiems batams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fuzzyy @ 2014 01 16, 20:10)
Labas vakarelis, gal zinot kiek ilgai galioja tas 20% nuolaidos kodukas is crocs, kuri I email atsiuncia?  4u.gif Nenoriu dabar naudot, noriu pasitaupyt nuziuretiems batams smile.gif

neribotai..As turiu prisisiuntus koduku pries metus laiko biggrin.gif Naudojau keleta, dar veikia
Atsakyti
Tai liuks tada thumbup.gif
Atsakyti
merginos pasiklausiu blush2.gif o šita parduotuvė taiko tokius įkainius? www.fragrancedirect.co.uk
"siuntimas £2.49 už pirmą prekę ir po £1.99 už kiekvieną papildomą prekę "
ar čia siuntimas bet kur tokiais įkainiais? g.gif t.y. į LT ir į UK...
ar perkat pačios ar per tarpininkes? blush2.gif aš kai nesidažau tai man dzin..ale mamka nusižiūrėjo lūpdažių,kvepalų...tai turiu užduotį nupirkt doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(simpa @ 2014 01 16, 21:12)
neribotai..As turiu prisisiuntus koduku pries metus laiko biggrin.gif Naudojau keleta, dar veikia

o nerašo galiojimo? g.gif dabar nepamenu, bet ar ne kokius 3-5mėn tik? g.gif
Atsakyti
o nerašo galiojimo? g.gif dabar nepamenu, bet ar ne kokius 3-5mėn tik? g.gif
[/quote]
uztat kad galiojimo nera parasyta, tad galvoju reikia protingesniu pasiklausti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuzzyy: 16 sausio 2014 - 20:38