Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 209 tema

QUOTE(Kriiste @ 2014 01 15, 20:14)
nu nu - kur kantrybe naujokems g.gif  bigsmile.gif

biggrin.gif taigi nieko nerašau biggrin.gif tik,kad skaitytų,kas parašyta biggrin.gif
ir dar viršuj puslapio..didelėm raidėm g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 15, 19:22)
biggrin.gif  taigi nieko nerašau biggrin.gif tik,kad skaitytų,kas parašyta biggrin.gif
ir dar viršuj puslapio..didelėm raidėm  g.gif


viskas ok, kai 30 karta to paties paklaus - siulysit nebeskaityt kas parasyta, o dar ka nors lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 01 15, 20:24)
viskas ok, kai 30 karta to paties paklaus - siulysit nebeskaityt kas parasyta, o dar ka nors lotuliukas.gif

o jei neatsakysi juk irgi blogai g.gif biggrin.gif
ai..šiuo atveju man dezinformacija užkliuvo laugh.gif
žodžiu nepykstam, ramiakas cool.gif perkam toliau cool.gif ir laukiam nuolaidų smile.gif
Atsakyti
uztat as ant saves pykstu, kad tokia ziopla bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 01 15, 21:14)
nu nu - kur kantrybe naujokems g.gif  bigsmile.gif

Na pirma karta suvedus man rase siuntima, antra karta, jau nebe blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(fuzzyy @ 2014 01 15, 21:51)
uztat as ant saves pykstu, kad tokia ziopla  bash.gif

Zinau ta jausma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fuzzyy @ 2014 01 15, 20:51)
uztat as ant saves pykstu, kad tokia ziopla  bash.gif

nemanau,kad rasit narę,kuri vienokių ar kitokių klaidų nepadariusi wink.gif čia ne dėl žioplumo, o dėl nežinojimo 4u.gif niekas negimė žinodamas visko smile.gif
Atsakyti
Gal kam reiktu blizgiu? ax.gif Mamai imu 2vnt. 3vnt laisvi 4u.gif
Atsakyti
Aš neperseniausiai TBS rašiau - tiesiog paklausiau ar man pavyko pateikti užsakymą ar ne, nes negavau laiško. Atrašė po 2 dienų, kad tas užsakymas nepraėjo, bet kitus jau galiu daryti. Ir sėkmimgai užsisakiau iš naujo smile.gif Dėl rezervuotų pinigų kreipiausi į banką, tai sakė, kad grąžins per 10 kalendorinių dienų nuo rezervacijos pradžios. Jokių laiškų pridėti nereikėjo, bankas DNB.
Atsakyti
Pagaliau TBS pajudejo link adreso:)
Atsakyti
QUOTE(fuzzyy @ 2014 01 15, 19:51)
uztat as ant saves pykstu, kad tokia ziopla  bash.gif


bet as jums juk rasiau temoje atsakyma, kad siuntimas nuo tam tikros sumos i LT nemokamas, turbut nespejote pamatyti 4u.gif
Visoms pasitaiko, nieko cia tokio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 01 15, 21:23)
bet as jums juk rasiau temoje atsakyma, kad siuntimas nuo tam tikros sumos i LT nemokamas, turbut nespejote pamatyti 4u.gif
Visoms pasitaiko, nieko cia tokio 4u.gif

Tai jau buvau padariusi uzsakyma, kai perskaiciau sad.gif Vis per ta skubejima... bijojau kad dydziai nedingtu, tai puoliau check out'a daryt. Ir dar suklaidino sitas irasas prie "shipping and delivery" - Please note that orders placed on Crocs.co.uk can only be delivered to UK addresses.To change site – please click here. dezinformacija kazkokia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuzzyy: 15 sausio 2014 - 20:34
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 01 15, 20:15)
Pagaliau TBS  pajudejo link adreso:)

Po antro laiško ir mano užsakymas pavyko thumbup.gif
Atsakyti