Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 209 tema

QUOTE(Martyna @ 2014 01 15, 15:42)
Gerai, kol neparišo  unsure.gif Man irgi iki vakar buvo gerai, pirkdavau tikrai dažnai jau 2 metus  unsure.gif

Kol nereikėjo, tol atrodė, kad daugumai tenka laiškus TBS rašyt, o kai prireikė niekas nepripažįsta kaip jiems rašė  verysad.gif

Pries pora savaiciu buvau ir as parista mirksiukas.gif rasiau laiska su klausimu ar gausisu uzsakyma ?
Parase kad atsipraso del uzsakymu, kad dabar jau viskas gerai ir galiu uzsakineti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 01 15, 14:50)
Pries pora savaiciu buvau ir as parista  mirksiukas.gif  rasiau laiska su klausimu ar gausisu uzsakyma ?
Parase kad atsipraso del uzsakymu, kad dabar jau viskas gerai ir galiu uzsakineti  4u.gif

Jaučiu bandysiu dar kartą klaust, niekas per galvą neduos biggrin.gif
Tik galvoju gal kas nors kokį protingą tekstą pasufleruos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2014 01 15, 15:55)
Jaučiu bandysiu dar kartą klaust, niekas per galvą neduos  biggrin.gif
Tik galvoju gal kas nors kokį protingą tekstą pasufleruos  biggrin.gif

Zinoma klausskit as du laisku issiunciau i viena irgi tyla, i kita atsake .
Laiskas buvo labai paprastas isverstas google vertejo blush2.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2014 01 15, 14:55)
Jaučiu bandysiu dar kartą klaust, niekas per galvą neduos  biggrin.gif
Tik galvoju gal kas nors kokį protingą tekstą pasufleruos  biggrin.gif


aš tai nieko protingo nerašydavau, tiesiog paklausdavau, kodėl atmesta, arba paskutinį kart, kai buvo tuščias statusas, klausiau, ką tas reiškia, ar man tikėtis užsakymo ar nebe.

Ir atrašė po kelių dienų, kad viską sutvarkė ir jau galiu pirkt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 15 sausio 2014 - 15:04
QUOTE(keistuole @ 2014 01 15, 15:04)
aš tai nieko protingo nerašydavau, tiesiog paklausdavau, kodėl atmesta, arba paskutinį kart, kai buvo tuščias statusas, klausiau, ką tas reiškia, ar man tikėtis užsakymo ar nebe.

Ir atrašė po kelių dienų, kad viską sutvarkė ir jau galiu pirkt

Tai aš irgi taip pat klausiau, bet atsakė kitaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2014 01 15, 14:05)
Sveiki  4u.gif
Gal kas esate pirkę šią vyrišką striukę?
http://www.sportsdir...ket-mens-443377

Kokie atsiliepimai? Ar šilta, nelenda plunksnos? smile.gif


turim mes tokia striuke, tai plunksnos lenda ir tikrai ne musu ziemai, nors viduje plunksnos bet vyras sala iki kokiu max -5
Atsakyti
Rytoj pirkciau E5, jeigu preke gautųsi bent 26 lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Redulle @ 2014 01 15, 15:14)
sveikos merginos gal kuri renka uzsakyma is e5p? 4u.gif


as renku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aset @ 2014 01 15, 15:35)
Merginos, klausimas ne i tema...
Ar jau nebeliko jokiu pastomatu akciju post24 ir lpexpress siuntimui kur buvo(situo maciau tarp musu mergaiciu s dydzio siunta 3,99) , o geriau nieko neliko LT padangej siuo metu?

siunčiau šian siuntinuką..registravau tarp mergaičių. į M netilpo, siunčiau L smile.gif 3,99 kainavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2014 01 15, 14:42)
Kol nereikėjo, tol atrodė, kad daugumai tenka laiškus TBS rašyt, o kai prireikė niekas nepripažįsta kaip jiems rašė  verysad.gif


Aš rašius seniau, bet teksto neišsisaugojau.
Aš tai viską išvardindavau, prie ko jie galėtų kabintis - kad ale skambinau į banką - su mano korta viskas ok, pinigų pakanka, adresas correct smile.gif, anksčiau pirkau, kodėl dabar atmetė. Nu kažką pan. wink.gif
Atsakyti
Kaip manote, crocs.eu bus dar geresnes kainos? smile.gif
Atsakyti
Ryt po pietų bandysiu rinkti E5P 4u.gif

tik Kaunas, ax.gif
Atsakyti