Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 209 tema

www.bio-apo.de gausiu rytoj arba poryt 4u.gif kas jungesi-siuntos sekimo numeriukas
per www.dhl.de 050945051874, kai yra lietuvoje -galima per post.lt patikrinti tuo paciu numeriuku
rinksiu dar uzsakyma is vokiskos vaistines www.bio-apo.de -pamirsau gelomyrtol doh.gif ( siuntima 13.90 euru dalinames is perkanciuju skaiciaus, euro kursa skaiciuoju 3.5 ,nes kartais nuraso 3.498
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 15 sausio 2014 - 13:35
QUOTE(CaraMela @ 2014 01 14, 18:25)


ASDA George noriu uzsakyma padaryti rytoj, laukciau bent 2 mergaiciu prisijungiant, kad pasidalintume berods 2,99 sv siuntima UK-UK.
Kaunas, Šilainiai, SWED.


Dar galima jungtis? ax.gif
Atsakyti
Dar laukiu vienos prisijungiancios ir pirkciau crocs
Atsakyti
sveikos merginos gal kuri renka uzsakyma is e5p? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2014 01 15, 14:27)
teip smile.gif
Papildyta:
UKOnline.CareCentre@thebodyshop.com, katik gavau toki emaila:

Thank you very much for your email.

We wish to inform you that there has been a slight delay in the warehouse.

We have asked our warehouse to confirm when your order is going to be delivered. As soon as we receive their response, we will email you.

Na lyg ir ner ko bijot smile.gif

Mano siandien pas Tuki pristate lyg viskas gerai su adresiu g.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kur uzmatet gerom kainom ecco vaikams, reikia basuciu ir gal zieminukus kitam sezonui paimciau

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Crocs uzsakyta smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
kokiu kursu svara skaiciuoja ?
Atsakyti
Merginos, klausimas ne i tema...
Ar jau nebeliko jokiu pastomatu akciju post24 ir lpexpress siuntimui kur buvo(situo maciau tarp musu mergaiciu s dydzio siunta 3,99) , o geriau nieko neliko LT padangej siuo metu?
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2014 01 15, 15:31)
kokiu kursu svara skaiciuoja ?


vakar swedas 4,189 nurase
Papildyta:
QUOTE(Aset @ 2014 01 15, 15:35)
Merginos, klausimas ne i tema...
Ar jau nebeliko jokiu pastomatu akciju post24 ir lpexpress siuntimui kur buvo(situo maciau tarp musu mergaiciu s dydzio siunta 3,99) , o geriau nieko neliko LT padangej siuo metu?


registruojantis per tarpmergaiciu visu dydziu kainuoja 3.99 4u.gif (bent jau buvo pries kelias dienas dar ta akcija)
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 01 15, 14:24)
Mano siandien pas Tuki pristate lyg viskas gerai su adresiu  g.gif

Gerai, kol neparišo unsure.gif Man irgi iki vakar buvo gerai, pirkdavau tikrai dažnai jau 2 metus unsure.gif

Kol nereikėjo, tol atrodė, kad daugumai tenka laiškus TBS rašyt, o kai prireikė niekas nepripažįsta kaip jiems rašė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(madampipi @ 2014 01 15, 14:37)
vakar swedas 4,189 nurase
Papildyta:
registruojantis per tarpmergaiciu visu dydziu kainuoja 3.99 4u.gif (bent jau buvo pries kelias dienas dar ta akcija)

Aciu uz ats. Bet skaitau ir taip ir kitaip... Bet man teksta toki rodo sad.gif
Neužmik žiemos miegu – geros kainos pavasario nelauks!. Tik tarpmergaičių.lt nariams S dydžio dydžio siuntos pristatymas iš vieno LP Express terminalo į kitą registruojant siuntinį tarpmergaičių.lt kainuoja tik 3.99Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aset: 15 sausio 2014 - 14:45