Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 209 tema

QUOTE(Giedre Gr @ 2014 01 14, 23:16)
O tik pora dienu neuzsuk i tema - kiek naujienu  doh.gif . Ir to nespjau nusipirkt ir ano  lotuliukas.gif

Piksiu crocsus http://www.crocs.eu/...i...s=480&sid=m  biggrin.gif
Priimu dar pora nespejusiu uzsisakyt Kaune  4u.gif . Naudosiu -20% koduka.

Ir gal dar kas nespejo Beauty@Creightons apsipirkt sampunu? Man klaikiai Arganiniu reikia  biggrin.gif .
Priimu norincias. Uzsakinesiu greiciausiai rytoj vakare.



CROCS nebesiukit 4u.gif . Jau kiek priimiau - atrasiau.
Atsakyti
QUOTE(Giedre Gr @ 2014 01 15, 11:12)
CROCS nebesiukit  4u.gif . Jau kiek priimiau - atrasiau.


Oh well, teks man parinkti tada Kaune, nes nespėjau smile.gif
Žodžiu,kam crokroksiukų reik - AŽ smile.gif nuolaidos kodo -20 neturiu, būtų gerai, kad prisijungianti atsiųstų smile.gif jei ne, reikės ieškotis kokio kito pašto, nes bet kokiu atveju užsakyčiau su -20 proc pirmo apsipirkimo nuolaida mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2014 01 15, 10:21)
Oh well, teks man parinkti tada Kaune, nes nespėjau smile.gif
Žodžiu,kam crokroksiukų reik - AŽ smile.gif nuolaidos kodo -20 neturiu, būtų gerai, kad prisijungianti atsiųstų smile.gif jei ne, reikės ieškotis kokio kito pašto, nes bet kokiu atveju užsakyčiau su -20 proc pirmo apsipirkimo nuolaida  mirksiukas.gif


Taigi pasinaudokit šiuo laikinu email'u ir per 2 min. turėsit tą koduką wink.gif
http://10minutemail....Mail/index.html
Atsakyti
Labas mergaitės, gal kuri dar pirksit iš mangooutlet LT? Baisiai prisireikė vienos prekės ir iki nemokamo nesurenku ax.gif gal kas priimtų arba galiu ir aš parinkti. Kaunas
Atsakyti
Vis dar laukiu prisijungianciu prie crocs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2014 01 15, 08:23)
Lazinames, kad neateisi lotuliukas.gif Naujokes tik temoj zaaaaaaaadaaaaaaaaaaa bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif


Ai, ateičiau ir su vaikais, bet kad nėr nuotaikos verysad.gif Ryte du priekiniai dantys išlūžo, tai nei valgyt, nei šypsotis, nei kalbėti nesinori doh.gif verysad.gif

O beje čia ne pirmas jau meeetas? Aš tai pirmą kartą paskaičiau tiktai blush2.gif
Atsakyti
gal kuri zadat uzsakineti is ASDA/ George drabuzius? noreciau prisijungti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2014 01 15, 12:06)
gal kuri zadat uzsakineti is ASDA/ George drabuzius? noreciau prisijungti...  ax.gif


As smile.gif bet kaunas smile.gif

TBS streikuoja daba - praso paswordo smile.gif

Ir kazkaip neramus nerimas kankina, kad gal tikrai kazkas ne taip su Tukio adresu daba - 01 08 padarytas uzsakymas neissiutas, nors issiuncia ta pacia diena..parasiau laiska, tikiuosi nesulauksiu tokio pat kaip kazkuri mamyte, kad nebesiuncia tuo adresu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CaraMela: 15 sausio 2014 - 11:13
QUOTE(me2za @ 2014 01 15, 12:05)
Ai, ateičiau ir su vaikais, bet kad nėr nuotaikos verysad.gif Ryte du priekiniai dantys išlūžo, tai nei valgyt, nei šypsotis, nei kalbėti nesinori doh.gif  verysad.gif

O beje čia ne pirmas jau meeetas? Aš tai pirmą kartą paskaičiau tiktai blush2.gif

Kaunas jau 2metus meetinas ir visad i tema parasom smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal yra renkanciu uzsakyma is SD Vilniuje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 01 15, 10:56)
turiu sia
http://www.sportsdir...olcode=42301303

labai nebloga, o dydziai visi surasyti, bent jau tikrai atitinka

O ji nera skysta?Man noretusi standesnes.Ir as nerandu tikslesniu ismatavimu kur butu surasyta krutines apimtis ir pav., ten yra tik 36C ir pan.,,,
Atsakyti
Renku SD Alytuje smile.gif
Atsakyti