Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas - 23 tema

g.gif nu kaip ir naturalu - ner ka ten projektuot. Sistema visad veiks, sildyma galima sumazint, jei per karsta.

Tece uz tai ir projektuoja nemokamai, kas vamzdzius pas juos perka. mirksiukas.gif



QUOTE(cibulis @ 2014 01 23, 19:33)
Aš galiu savo pavyzdžiu kitą istoriją papasakoti. Ieškau grindų šildymo sistemos projektuotojo, kuris padarytų ne kaip pas visus 16/18/20 mm vamzdžius kas 15/20/25 cm, o galbūt per pus mažiau ar tik šildymo kontūrą namo perimetru. Žodžiu, optimizuotą šildymo sistemą.

Standartinę šildymo sistemą viena firma sakė padarys nemokamai. Sakau, aš noriu optimizuotos, su mažesniu kiekiu vamzdelių, tačiau noriu projektuotojo raštiškos atsakomybės prisiėmimo, kad sistema veiks. Kitą dieną atsakymas: projektuotojai užsiėmę su dideliais komerciniais objektais, čia mažas, individualus namas neužsiims.

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2014 01 23, 20:20)
Kaip apskaiciuoti jegas (svorius) kuriuos laiko smeiges (isigilindamos i plystanti EPS) ir ploksciu klijus, beveik visu plotu laikancius plokste prie muro?
Atrodo, kad smeigiu laikymas - niekinis

Domiuosi Sto tinkų sistema. Tai pats populiariausias Vokietijoje tinkas, Lietuvoje parduodamas tik iš Vokietijos, sistema sertifikuota PN. Sako, kad su jų StoLevell Duo Plus klijais nereikia smeigių. Realiai smeigių reikia tik nuo 8 metrų pastato aukščiui ir aukščiau, ten kur labai vėjuota, pvz., pajūryje ir pan. Baisu rizikuoti, bet taip teigia pats gamintojas. Vadinasi, kartais galima išsiversti ir be smeigių, ypač jei klijai geri.
Atsakyti
Nesikabineju, tavo poziuris yra labai teisingas tik kad sunkiai pritaikomas smile.gif

QUOTE(cibulis @ 2014 01 23, 19:56)
Ko kabinėjiesi? Kas užkniso?


Papildyta:
O is kur projektuotojui zinot kad darbai bus atlikti pagal projekta?

QUOTE(cibulis @ 2014 01 23, 20:33)
Standartinę šildymo sistemą viena firma sakė padarys nemokamai. Sakau, aš noriu optimizuotos, su mažesniu kiekiu vamzdelių, tačiau noriu projektuotojo raštiškos atsakomybės prisiėmimo, kad sistema veiks. Kitą dieną atsakymas: projektuotojai užsiėmę su dideliais komerciniais objektais, čia mažas, individualus namas neužsiims.

Atsakyti
QUOTE(BangaS @ 2014 01 23, 19:10)
Alternatyva netinka klinkeriui, nes neprispaudžia tinkliuko.


O jei ne klinkeris, tai smeigių poreikio, klijuojant storesnius nei 20 cm putplasčio lapus, išvis nematau.
Atsakyti
sveiki, esu naujas cia, padekit su sienos sumustiniu smile.gif pakomentuokit kas po kam smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2014 01 23, 20:45)
Sako, kad su jų  StoLevell Duo Plus klijais nereikia smeigių.


Pilnai tikiu. Kai klijuoji, net jaučiasi, kad plokštė puikiai prilipo, garantuotai klijams sudžiuvus, tik putplastį suplėšysi jį bandydamas atlupti. Ilgiau paklijavus iškart jaučiasi, kurie klijai nepatikimi. Be to, dar kartą pakartosiu, kai putplastis 20cm ir storesnis, jis šonais, didesniu plotu nei klijuojamas paviršius remiasi į kitus putplasčius. Gali ir nepriklijavęs vieną putplasčio lapą įkišti, fig paskui ištrauksi. Apie smeigiavimą tikrai galima pamiršti.
Atsakyti
Lygiai ta pati sake ir Ejot, pries 6-7 m, kai kalbejomes. Nuo 8m smeigiuot.
Kas ir buvo padaryta, dar bandyta atplest plokste... Su Kreisel klijais klijuuota.
Aisku ne klinkeris detas

QUOTE(cibulis @ 2014 01 23, 19:45)
Domiuosi Sto tinkų sistema. Tai pats populiariausias Vokietijoje tinkas, Lietuvoje parduodamas tik iš Vokietijos, sistema sertifikuota PN. Sako, kad su jų  StoLevell Duo Plus klijais nereikia smeigių. Realiai smeigių reikia tik nuo 8 metrų pastato aukščiui ir aukščiau, ten kur labai vėjuota, pvz., pajūryje ir pan. Baisu rizikuoti, bet taip teigia pats gamintojas. Vadinasi, kartais galima išsiversti ir be smeigių, ypač jei klijai geri.

Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2014 01 23, 18:38)
Tačiau yra puiki alternatyva. Tokia Sto smeigė, kurios ilgis gali kisti 10-40 cm intervale, kainuoja 2,91 Lt. Jų kvadratiniam metrui reikia 5 vnt. Išeina 14,55 Lt.

Kainos skirtumas - 14,01 Lt. Mano atveju teks smeigiuoti apie 170 kv. metrų sienos. Su Sto smeigėmis sutaupau apie 2382 Lt.

Dar vienas dalykas: Ejot smeigė nuo išorės būtų įgilinta apie 2 cm, o Sto apie 25 cm. Akivaizdu, kad su Sto nelieka šalčio tilto.

Man patiko, tikrai atrodo liuks smeiges, o kas nori dekoro, matyt kol kas geriau ir nera g.gif
Atsakyti
Antras 16 temos narvid įrašas:

QUOTE(narvid @ 2012 12 29, 22:18)


Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2014 01 23, 17:38)

Tačiau yra puiki alternatyva. Tokia Sto smeigė, kurios ilgis gali kisti 10-40 cm intervale, kainuoja 2,91 Lt.


Įdomu, kas tokiomis prekiauja Lietuvoje, ar čia tokia atsisiuntimo kaina gaunasi?
Papildyta:
Aš savo 30cm apšiltinimą tvirtinau Ejot 8/255 smeigėmis įgilindamas jas 10cm. Vieneto kaina 1,26 Lt.
Atsakyti
Cia informacija dujininkam ir norintiems jas tureti http://m.delfi.lt/ar...php?id=63827398
Papildyta:
Naujai mazauksciai statybai esant dekoracijai su strukturiniu tinku ar dazymu net neisivaizduoju kam reikalingos smeiges .Va ,jei pradedam renovuoti jau kita kalba ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 24 sausio 2014 - 11:59
Nusipirkau smalkiu jutikli ebay'juj ta proga smile.gif

QUOTE(korida @ 2014 01 24, 11:57)
Cia informacija dujininkam ir norintiems jas tureti http://m.delfi.lt/ar...php?id=63827398
Papildyta:
Naujai mazauksciai statybai  esant dekoracijai su strukturiniu tinku ar dazymu net neisivaizduoju kam reikalingos smeiges  .Va ,jei pradedam renovuoti jau kita kalba ...

Atsakyti
QUOTE(mi.mo. @ 2014 01 23, 23:05)
sveiki, esu naujas cia, padekit su sienos sumustiniu smile.gif pakomentuokit kas po kam smile.gif user posted image


vienareikšmio atsakymo kas gerai ar kas negerai čia nerasite. yra galybė medžiagų ir galybė sprendimų. pridiskutuota šia tema nemažai ir čia. nepatingėkite paskaitinėti nuo pat pradžių ir pagauti patį principą ką, kodėl ir kada reiktų naudoti bei kur labiausiai atkreipti dėmesį. už Jus gali nuspręsti arba šios srities specialistai arba architekas (jeigu kompetetingas), na galite dar pasikonsultuoti su pažangia statybos technine priežiūra.
kas man užkliuvo, galiu parašyti.

1. kiek suprantu namas karksinis, ar nebijote, jog iš lauko uždėtas polistirolas su struktūra nepradės skilinėti dėl bendros namo konstrukcijos vaikščiojimo? karkasiniam namui rinkčiausi vėdinamo fasado variantus.
2. tas pats iš vidaus - gipsą planuojate sukti prie OSB, kuri tieisiai prisukta prie medinio karkaso. galvos gal nedėčiau, gal būt įmanoma viską atlikti, bet didelė tikimybė, jog suskilinės visi sujungimai.
3. šiltinimo medžiagų įvairovė. stiklo vata, celiuliozė, polistirolas. kodėl toks miksas? kam visą tai?
4. ką veikia stiklo vata prieš garo izoliaciją žiūrint iš vidaus? nedaryčiau to dėl kelių priežasčių: dulkėjimas. mikro dalelės turės galimybę patekti į vidų, kurias Jūs kvėpuosite (per rozetes, kažkokius pajungimus ar kanalus). galimas drėgmės kondensavimasis prie aliuminio plėvelės.
5. aliuminio plėvelei reikalingas bent jau 1-2cm tarpas iki kitos medžiagos. i turi dvejopą poveikį - sulaiko drėgmės patekimą į konstrukciją ir mažina spindulinius šilumos nuostolius, bet tam jai reikalingas tarpas iki kitos medžiagos.
6. drėgmė iš namo vis tiek norės eiti lauk. kovokite su tuo kiek norite, bet tas procesas vyksta visada. todėl ir daromi visokie garo barjerai. tarkime jog Jūs būsite tas laimingasis, kuriam pavyks tą barjerą įsirengti idealiai, o jeigu ne, tuomet medžiagos parinkinėjamos taip, kad mažiausiai laidžios būtų vidinėje pusėje ir einant į lauką laidumas drėgmei tik didėtų. pas jus viskas atvirkščiai.

reziumė: Jūsų vietoje iš vidaus daryčiau kažkaip taip:
gipsas, oro tarpas konstrukcijai (metalinei), aliuminio folija (plėvelė), osb ar kita medžiaga, prie kurios galėtumėt įrengti garo barjerą, celiuliozė, ar vata, ar polistirolas, ar purškiamos putos - ne tiek svarbu, svarbiau jog per visą sienos storį pagal norimą varžą. tada vėjo izoliacija ir vėdinamas fasadas (stiklinis, medinis, akmeninis ar mūrinis (šiuo atveju reiktų papildomo pamato) - pagal skonį).

norėjote nuomonės - prašom, bet tai nereiškia, jog viskas ką čia parašiau yra vienintelė teisinga filosofija ir būtent taip reikia statyti būstą. paprasčiausiai taip daryčiau aš, o Jūs ar kiti gali rinktis visiškai kitus būdus
Atsakyti