Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis


Say, gal tu ikelk ka nors, nesu maciusi isvis tavo nuotrauku.
Atsakyti
mellow.gif
Atsakyti
Afrė aš ilgai galvojau ar man patinka tavo nuotrauka ar ne, ir visgi ji manęs nekabino, nepalietė jokių jausmų apart motiniško atsargumo. Aš nesu prieš tokias foto, bet jos mano nuomone turi nešti stiprią energiją, o šiojoj aš jos nematau, tai pasuoju


QUOTE(sayonara @ 2014 01 14, 20:35)
papasakokit, kas norit, kokias turite su fotografija susijusias svajones, kokią su tuo susijusią savo ateitį matote ar norėtumėte matyti ir pan., t.y. ko tikėjotės, kai atėjot į temą ir kas dabar Jums gresia? smile.gif

Net nepamenu kaip atėjau į tema, turbūt ieškodama info apie fotogrtafija ją aptikau, pasirodė lobynas tai ir pasilikau čia. Atėjau suvokdama kad kažką darau ne taip tik nežinojau ką, teoriją žinojau, bet parktiškai ne viską suvokiau iki galo. Ką davė man?
Priminimą, kad savaime niekas nepasidaro smile.gif
Suvokimą kaip gimsta nuotraukos, kad nemaža dalis ilgai tūno mintyse, ten auga, bręsta ir galiausiai pasitaikius progai gimsta.
Žinojimą, kad norint pagauti atsitiktini kadrą turi ne tik atsirasti tinkamu laiku tinkamoj vietoj, bet ir išmanyti daug techninių dalykų.
Didžiausia dovana suvokimas kad nuotrauka yra gera ne ta kuri techniškai tvarkinga, o kalbanti, paliekanti gilų prisiminimą. Svajonė jei taip galima pasakyt kad mano nuotraukos kalbėtu už mane, kad sukeltu jausmus ir kad išliktu ilgai ilgai mūsyse... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintelė: 15 sausio 2014 - 12:07
Don't feed the trolls... cool.gif

say, kai sutvarkysiu foto, butinai parodysiu pioneer.gif Dabar gi braidau dar po tuos tukstancius foto, trinu, plaukus raunuosi ir save keikiu, kad esu tokia shutterbug doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
va va, tasis emocijos parodymas - pats sunkiausias dalykas. bent jau man jis - didžiausia siekiamybė..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2014 01 15, 10:59)
Gal kam idomu seminaras Vilniuj:
http://www.jurasduo.com/Seminaras.html

Kazi ar apsimoketu g.gif

Ne.
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2014 01 12, 02:56)
Kristalines, labai labai aciu 4u.gif 

Smagu, kad gavai, tikiuosi saugiai atkeliavo smile.gif



Sveikos. O čia žiūriu tas pats viskas, kaip tik nesenai buvo minėta meet'o metu, ir bac, trolis jau čia biggrin.gif hihihi.gif


Apie paplepėjimą apie fotografiją. Viskas prasidėjo nuo noro išmokti fotografuoti dukrą jai gimus, taip atsidūriau pas jus. Tas noras "išmokti fotografuoti" keitėsi palaipsniui, ir požiūris, ir siekiai keitėsi. Kas tas "išmokti fotografuoti"? Tada buvo - ppfff..., o dbr kaip ir daugumai: šviesa, santykis su nuotrauku herojais ir žiūrovu, jausmai, kokybė, idėja, išpildymas, na kad visa tai atsispindėtų nuotraukose.
Nors kažkaip apstojau fotografuoti, ilgą laiką nekilo rankos išvis fotoaparatą į rankas paimti, o jei ir paimdavau, dažnai tiesiog poto baigdavosi visas fotografavimas kortelės formatavimu net neįkėlus nuotraukų į kompą, arba tiesiog "knisdavausi" po archyvus. Bet pati matau, kad ir kas nutinka gyvenime, be fotografijos negaliu, vis grįžtu prie jos... Fotografija man yra žaidimas, mano gyvenimo atspindys, požiūris, pasaulio matymas ir suvokimas. Aš nesu iš tų žmonių, kurie mėgsta apskritai šnekėti apie savo jausmus ar išgyvenimus, bet į fotografiajs atrodo galiu sudėti visą save, galiu apsinuoginti (ne tiesiogine prasme).
Dukros, aišku, fotografuot nenustosiu niekada, gi tokiu tikslu čia ir atėjau (ir manau vis geriau sekasi biggrin.gif ), man mano dukros nuotraukos pačios brangiausios, vient dėl jų džiaugiuosi čia įkėlusi koją.
Ir žinoma toliau mokausi, bandau, nes žinau, kad galiu daug geriau, o ir motyvacijos turiu per akis ir blakstienas, ir aišku, sieju savo gyvenimą su šiuo pomėgiu smile.gif
IR tas vidinis pasitenkinimas - jėga smile.gif

Kažkaip nerišliai surašiau, neturiu talento tam, nu bet esmė yra manau. smile.gif


Na pasisakiau už visus metus ir dingstu smile.gif Gražios dienos, panos wink.gif


Ta proga prisegu ir foto, mažai fotkių keliat tongue.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristalines: 15 sausio 2014 - 14:04
Sveikos,
vis pasižiūriu jūsų nuotraukas, paskaitau vertinimus, bet pati vis dar tik stebiu, miega fotoaparatas, laukia savo laiko.
QUOTE(sayonara @ 2014 01 14, 21:35)
Kadangi stojo nenuotraukingas metas, siūlau papliurpti  bigsmile.gif

papasakokit, kas norit, kokias turite su fotografija susijusias svajones, kokią su tuo susijusią savo ateitį matote ar norėtumėte matyti ir pan., t.y. ko tikėjotės, kai atėjot į temą ir kas dabar Jums gresia? smile.gif


Į temą atėjau, nes norėjau išmokti gražiai fotografuoti veidrodiniu fotoaparatu (nieko originalaus smile.gif ) Draugė parekomendavo jūsų būrelį, kaip labai padedantį ir skatinantį tobulėti. Ir ji neklydo - čia radau lobynus informacijos, čia išmokau galvoti, ką nuotrauka sako, kad ji turi "kalbėti". Dabar rusena noras išmokti tas "kalbančias" daryti. Labiausiai man patinka reportažinės, istoriją sukuriančios serijos, gal todėl, kad dažniausiai fotografuoju kažkokius įvykius ar šventes. Net vaikų žaidimas visada pavirsta keleto nuotraukų istorija. Absoliučiai nemoku režisuoti ir nuolat stebiuosi Afrės ir kitų sugebėjimu tai daryti. Tikiuosi, kad šįmet pasibaigs tas įtemptas darbinis laikas ir bus galima ramiai gilintis į nusipirktus techninius kursus, toliau nagrinėti šioje temoje pateikiamą medžiagą ir galų gale prisijungti prie realiai fotografuojančių.
QUOTE(sayonara @ 2014 01 15, 10:15)
Straipsnis apie vieną iš garsiausių R. Orkin nuotraukų, pokalbis su tos nuotraukos heroje smile.gif


Labai patiko ir nuotrauka (ji tokia "kalbanti", pasakojanti istoriją, kokios labiausiai man patinka), ir straipsnis. Man kažkaip pasirodė, kad ta mergina nejaukiai jaučiasi tarp tos krūvos vyrų. Tai tik dar kartą patvirtino, kad projektuojam savo galvos ir patirties turinį į aplinkos vaizdus ir įvykius - kiekvienas tą patį įvykį galime skirtingai interpretuoti.
Atsakyti
Labas!o tai cia visai zalias naujokes priimat? unsure.gif
Nes kitos temos kaip ir nera ,o jus man cia visos tokios pasikausciusios atrodot ax.gif
Atsakyti
Ryto žiūriniai: Mark Citret

ir jo puslapis bei jo ESĖ apie fotografiją

Tokios tarsi paprastos foto atrodo, bet giliai užkabina, priverčia sustingti akimirkoje ir ramiai pabūti.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Maike @ 2014 01 16, 04:00)


Sveika Maike, eiš ir junkis... namų darbai pirmajame puslapyje rekomenduojami!!! 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Afrė @ 2014 01 14, 17:25)
Gerai,pasistengsiu perliukus pakeisti į virvę wink.gif dabar pakabinsiu virvę ir lauksiu to momento wink.gif Malonu girdėti wink.gif perdarysiu ir išsiųsiu Tau asmeniškai smile.gif



Ojjj... wub.gif jau laukiu!!!
Papildyta:


Kogero nė kartelio neesu padėjojusi Sayonara'i už žiūrinius, paskutinieji R. Orkin ypač sudomino, lyg kažką norėtų man pasakyti... einu pavartyti ir paskaityti!
Tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dincelis: 16 sausio 2014 - 09:26
Laba diena, brangiosios ir brangieji smile.gif senokai čia besivaidenau, katastrofinis darbų kiekis daro savo smile.gif
kad smarkiai nepyktumėte, vienas kadras iš paskutinio nekomercinio projekto smile.gif
user posted image
Atsakyti