Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Straipsnis apie vieną iš garsiausių R. Orkin nuotraukų, pokalbis su tos nuotraukos heroje smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 15 sausio 2014 - 09:19
Gal kam idomu seminaras Vilniuj:
http://www.jurasduo.com/Seminaras.html

Kazi ar apsimoketu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2014 01 15, 09:59)
Gal kam idomu seminaras Vilniuj:
http://www.jurasduo.com/Seminaras.html

Kazi ar apsimoketu g.gif


ne, nu Tu nereali bigsmile.gif KAS apsimokėtų? Tu vis klausinėji, klausinėji ir klausinėji apie tuos kursus. ar nors vienuose buvai iš tų, apie kuriuos klausinėji? ką gali ten nebuvę žmonės pasakyti apie apsimokėjimą? KAS yra apsimokėjimas? garantija, kad baigusi juos ir Tu taip mokėsi? atsakymas - dar nemokėsi. o mokytis visada apsimoka, bet mokytis fotografuoti pradžiai, o ne mokytis fotografuoti vestuves. Tavo asmeninis rezultatas maža dalimi priklauso nuo to, kokio krūtumo fotografus pasirinksi į mokytojus. didžioji dalis visada priklausė ir priklausys nuo Tavęs asmeniškai, nuo Tavo gabumų. kol kas, atleisk, man rodos, Tu daugiausia dėmesio skiri paieškoms ir kalboms, o ne fotografijai, nes fotografuoti elementariai tingi, nes galvoji tik apie tai, kas bus ateityje, JEI apsimokės kokie nors kursai, koks nors fotikas, koks nors puslapis, koks nors dar kas nors, kas su pačia fotografija ir jos ištobulinimu menkai susiję. pradėk dirbt su savimi pagaliau, o ne kliautis išorinėmis priemonėmis. nes dabar, rodos, tikiesi, kad kažkas iš išorės iš Tavęs padarys fotografę be Tavo pačios pastangų doh.gif
Atsakyti
Taip ir galvojau, kad užklius tas 'apsimoka' biggrin.gif Kitą kartą klausk ar 'verta' apsilankyti būtent tuose kursuose wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 01 14, 21:35)
Kadangi stojo nenuotraukingas metas, siūlau papliurpti  bigsmile.gif

papasakokit, kas norit, kokias turite su fotografija susijusias svajones, kokią su tuo susijusią savo ateitį matote ar norėtumėte matyti ir pan., t.y. ko tikėjotės, kai atėjot į temą ir kas dabar Jums gresia? smile.gif


gera ir smagu, kad aplink yra tokių pačių pamišusių. Kurie gulasi ir keliasi galvodami apie fotografiją. smile.gif
Paskutinis lašas, privertęs užklysti į tokio tipo forumą- dalyvavimas viename viešame internetiniame fotokonkurse. Kai paskelbė laimėtoją- supratau, kaip kaip aš dar toli nuo tokio rezultato. Po to sekė visų fotografijos pradžiamokslio temų skaitymas nuo pat pradžių, vėliau įsidrąsinau ND padaryti .
Na va, taip ir įsiterpiau į šią sektą biggrin.gif Ir tai teikia man malonumą. Tiesiog mėgaujuosi tuo fotografavimo procesu.
Kas gresia?- antrinu Iks- ilgas ir laimingas ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 15 sausio 2014 - 10:16
QUOTE(Suprem @ 2014 01 15, 10:14)
Taip ir galvojau, kad užklius tas 'apsimoka' biggrin.gif Kitą kartą klausk ar 'verta' apsilankyti būtent tuose kursuose wink.gif


tai buvo asmeninė reakcija į RK nuolatinius klausinėjimus ir nieko nedarymą. bent jau taip atrodo, kad ji ne tai akcentuoja smile.gif
Papildyta:

Jūržolė grįžo, jė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2014 01 15, 11:14)
Taip ir galvojau, kad užklius tas 'apsimoka' biggrin.gif Kitą kartą klausk ar 'verta' apsilankyti būtent tuose kursuose wink.gif

Ar verta ir norejau klaust biggrin.gif. Galvojau gal kas buve pas ji.

Say, viskam as demesio skiriu smile.gif , kaip moku, taip skiriu biggrin.gif .
Ir kas cia blogo, kad kartais kazko paklausiu? Nemirkstu cia kasdien ir neklausineju, taip kad ner cia ko pustis iskart doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2014 01 15, 10:25)
Ar verta ir norejau klaust biggrin.gif. Galvojau gal kas buve pas ji.

Say, viskam as demesio skiriu  smile.gif , kaip moku, taip skiriu  biggrin.gif .
Ir kas cia blogo, kad kartais kazko paklausiu? Nemirkstu cia kasdien ir neklausineju, taip kad ner cia ko pustis iskart doh.gif


man susidarė įspūdis, kad Tu daugiau kalbi, negu darai. įrodyk, jeigu yra priešingai. gal turi kokių naujų foto, pasirodyk.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 01 14, 20:35)
Kadangi stojo nenuotraukingas metas, siūlau papliurpti  bigsmile.gif

papasakokit, kas norit, kokias turite su fotografija susijusias svajones, kokią su tuo susijusią savo ateitį matote ar norėtumėte matyti ir pan., t.y. ko tikėjotės, kai atėjot į temą ir kas dabar Jums gresia? smile.gif

say, kokia tu vilioke biggrin.gif Net as ta proga is pogrindzio islindau ax.gif

As atejau i tema pries pustreciu metu, kai isigijau veidrodini fotika. Iki tol fotkinau su muiline ir vargo nemaciau, ir isivaizdavau, kad fotografuoti moku, tai maniau, isigijus veidrodini, cia temoj dar kiek patobulesiu ir tada jau busiu labai "kruta"fotografe blush2.gif Durnai skamba, bet tikrai tuomet taip maniau, ir ne todel, kad esu kokia tai arogante, bet tiesiog nuosirdziai galvojau, kad kazka jau moku. Per pirma pusmeti temoje isitikinau, kad nemoku nieko, isskyrus fokusuoti, ilgai jauciausi skriaudziama ir nesuprasta, paskui smegenyse lyg kokia lempute isijunge ir pamazu pradejau mokytis. Labiausiai trauke ir domino kelioniu bei reportazine/gatves fotografija. Po gal kokiu metu atejo krize, kai supratau, kad didzia fotografe netapsiu, nes tam reikia arba didzio talento, arba pasiryzimo labai daug dirbti, man gi stigo ir vieno, ir kito. Tada fotografija uzmeciau. Jau kuris laikas fotografuoju praktiskai tik kelioniu metu. Nepaisant to, manau, kad sios temos deka ismokau daug, o labiausiai vertinu tai, kad dabar jau galiu atskirti gera foto nuo prastos, kartais netgi su argumentais smile.gif Akiratis irgi prasiplete, pasikeite vertinimas, zvilgsnis tapo gilesnis. Svajones? Ismokti buti bent is dalies tokia fotografe kaip Ruth Orkin - cituoju, "She didn’t take loads and loads of photos. She waited for shots". Mano didziausia beda - kantrybes stoka ir per didelis beveik vienodu kadru skaicius, ir varginantis atrinkimo procesas grizus is keliones su tukstanciais foto vietoj simtu blush2.gif Ir dar noreciau ismokti nebijoti prieiti prie zmoniu kelionese, uzmegzti rysi, paprasyti, kad leistu juos nufotografuoti is arti. Dabar darau daugiausia tik "nematuskes", ir nors tas zanras man labai patinka savo nesumeluotu spontanisku tikrumu, bet jau pamazu ima traukti ir "nepazistamojo portreto" zanras. Gal kazkada ir tam subresiu. Kas gresia? g.gif Speju, kad dar gilesnis klimpimas i kelioniu fotografijos liuna bigsmile.gif Aistra kelionems nemazeja, o kelioniu be fotografijos vis dar eisivaizduoju smile.gif

Na ka, paklodes ilgiu turbut jau ir Iks pralenkiau blush2.gif biggrin.gif Bet pabaigai dar pasakysiu - aciu jums, kad esate 4u.gif

QUOTE(sayonara @ 2014 01 15, 09:15)
Straipsnis apie vieną iš garsiausių R. Orkin nuotraukų, pokalbis su tos nuotraukos heroje smile.gif

thumbup.gif Man labai patinka ta foto, ir visada kildavo klausimas, ar ji nesurezisuota. Pasirodo, ir taip, ir ne ax.gif Va kas niekad neateidavo i galva, tai piktintis ir vertinti ta scena kaip "harrassment". Italams juk spoksojimas i moteris yra toks pats elementarus ir nekaltas poreikis kaip kvepavimas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 01 15, 10:15)
gera ir smagu, kad aplink yra tokių pačių pamišusių.


va ir man smagu skaityt tokius pamišėlio užrašus smile.gif Ir svarbiausia, nors medicina visai nebejėgė šiuo klinikiniu atveju, tegu nė nebando mūsų kas nors gydyti , ane? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 15 sausio 2014 - 11:01
QUOTE(sayonara @ 2014 01 15, 10:21)
Jūržolė grįžo, jė smile.gif

4u.gif Zinok, net ir namu darbus padariau - tuos, kuriu Amerikoj neiveikiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Iks @ 2014 01 15, 10:39)
va ir man smagu skaityt tokius pamišėlio užrašus smile.gif Ir svarbiausia, nors medicina visai nebejėgė šiuo klinikiniu atveju, mes visai nenorime pasveikti, ane? wink.gif

drinks_cheers.gif Ech, kaip man cia kartais truksta Like mygtuko... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 15, 10:56)
4u.gif Zinok, net ir namu darbus padariau - tuos, kuriu Amerikoj neiveikiau  smile.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif Ech, kaip man cia kartais truksta Like mygtuko...  ax.gif


Like like like, rodyk biggrin.gif
Atsakyti