Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2014 01 14, 18:39)
man asmeniškai nesižiūri tai, kad fonas su sluoksniais pridirbtas, o berniuko veidas - be jų. tai jį padaro plastmasinį. o norisi juostiškumo efekto. be to, kaip sakyta, virvė, raištelis ar kas nors ne tokio ryškaus labiau tiktų. arba be jo smile.gif

nuo veido nuvaliau tik 20proc sluoksnio. Bet labai gera pastaba, atsižvelgiu wink.gif man idealiausiai visgi būtų virvė ax.gif
Atsakyti
Kadangi stojo nenuotraukingas metas, siūlau papliurpti bigsmile.gif

papasakokit, kas norit, kokias turite su fotografija susijusias svajones, kokią su tuo susijusią savo ateitį matote ar norėtumėte matyti ir pan., t.y. ko tikėjotės, kai atėjot į temą ir kas dabar Jums gresia? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 01 14, 20:35)
Kadangi stojo nenuotraukingas metas, siūlau papliurpti  bigsmile.gif

papasakokit, kas norit, kokias turite su fotografija susijusias svajones, kokią su tuo susijusią savo ateitį matote ar norėtumėte matyti ir pan., t.y. ko tikėjotės, kai atėjot į temą ir kas dabar Jums gresia? smile.gif


na kur jau aš atsilaikysiu siūlymui papliurpti biggrin.gif

Į temą atklydau nesugebėdama gražiuoju susitarti su savuoju fotoaparatu. Buvau trumpai įlindusi paskaitinėt prieš keletą metų, pasirodė, kad nepasivilkčiau su visais, tad nepasivarginau nė pabandyti. O paskui užsiknisau nuo nuotraukų, kurios ir pačiai kėlė nuobodulį. Patyriau fiasko su sumanytuoju asmeniniu foto projektu. Bet pats fotografavimo procesas masino. Taip ir buvau įviliota į šiuos spąstus wink.gif Atėjau psichologiškai pakankamai man slogiu metu, tad fotografija ir bendravimas su bendraminčiais man tapo ir savotiška terapija smile.gif Didelės ateities nesivaizdavau, nesivaizduoju ir dabar. Hobis, iš kurio jau išpešiau ir dar tikiuos nemažai išpešti daug gėrio. Veikla, kuri man patinka ir tinka. Saviraiška, kuriai visad jaučiau poreikį. Gavau, drįstu sakyti, kiek daugiau nei tikėjausi. Ir ne viskas, ką gavau, išimtinai susiję su fotografija smile.gif Menka iš manęs svajotoja, bet... Noriu mokytis ir išmokti tiek, kiek man įmanoma, gilintis, jaukintis šviesą, perprasti kompozicijos dėsnius, išmokti taisykles, bet nesibodėti ir grynojo jausmo, intuityvumo, gebėti stabdyti savo gyvenimo akimirkas, sukurti akimirkas, kurių mano gyvenime nėra ir gal niekad nebus. Visa tai man įdomu, smalsu, leidžia atsitraukti nuo rutinos, nors kartais ir dirgina tuščioje vietoje. Grėsmių beveik nematau. Grėsmė Nr. 1 - gali atsibosti. Nr. 2 - galiu aptingti. Nr. 3 - galiu išduoti, jei pasipainiotų kitas nenumaldomos traukos centras. Nr. 4 - galiu užsigeisti technikos pokyčių ir prarasti saiką bei sveiką protą smile.gif Nr. 5 - gresia ilgas ir laimingas gyvenimas smile.gif
Atsakyti
Gal kas turit fotiką pardavimui? Belekoki, nikon arba canon, entry level dslr.. su kitiniu arba dar kokiu kitokiu objektyvu. Arba gal galite patarti, kur geriausia Lietuvoj pirkti. Mano teta labai nori atgaivinti savo prigesusią meilę fotografijai smile.gif Ale nelabai žinau, ką jai patarti, kur eiti šopintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2014 01 14, 14:12)
Gal kas turit fotiką pardavimui? Belekoki, nikon arba canon, entry level dslr.. su kitiniu arba dar kokiu kitokiu objektyvu. Arba gal galite patarti, kur geriausia Lietuvoj pirkti. Mano teta labai nori atgaivinti savo prigesusią meilę fotografijai smile.gif Ale nelabai žinau, ką jai patarti, kur eiti šopintis smile.gif


as turiu, bent du ax.gif Canon EOS 50D, naudotas, bet nelabai ilgai, saugotas ir myletas ir canon eso 5D mark II, aksesuarai jo naudoti, bet pats fotikas visiskai naujas, nei vieno kadro su juo nepadaryta (mano kitas mark II sugedo, parduotuve apkeite i nauja, tik baterija ir dirzelis liko tie patys, seni). Kainu net nezinau, reikia paziureti i dabartines kainas, niekaip neprisiruosiu ju parduoti blush2.gif Dar kitinuka ir canon 50mm 1.4 su jais kartu parduodu.

ir is karto atsiprasau, zinau, kad cia ne vieta pirkimams/pardavimams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Foggy: 15 sausio 2014 - 00:45
QUOTE(Foggy @ 2014 01 14, 18:39)
as turiu, bent du  ax.gif Canon EOS 50D, naudotas, bet nelabai ilgai, saugotas ir myletas ir canon eso 5D mark II, aksesuarai jo naudoti, bet pats fotikas visiskai naujas, nei vieno kadro su juo nepadaryta (mano kitas mark II sugedo, parduotuve apkeite i nauja, tik baterija ir dirzelis liko tie patys, seni). Kainu net nezinau, reikia paziureti i dabartines kainas, niekaip neprisiruosiu ju parduoti  blush2.gif  Dar kitinuka ir canon 50mm 1.4 su jais kartu parduodu.

ir is karto atsiprasau, zinau, kad cia ne vieta pirkimams/pardavimams


tai čia mano kaltė, aš užklausiau smile.gif ax.gif jei dar kas turit ką nors, parašykit man tiesiai į až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 01 14, 21:50)
na kur jau aš atsilaikysiu siūlymui papliurpti biggrin.gif 

Į temą atklydau nesugebėdama gražiuoju susitarti su savuoju fotoaparatu. Buvau trumpai įlindusi paskaitinėt prieš keletą metų, pasirodė, kad nepasivilkčiau su visais, tad nepasivarginau nė pabandyti. O paskui užsiknisau nuo nuotraukų, kurios ir pačiai kėlė nuobodulį. Patyriau fiasko su sumanytuoju asmeniniu foto projektu. Bet pats fotografavimo procesas masino. Taip ir buvau įviliota į šiuos spąstus wink.gif Atėjau psichologiškai pakankamai man slogiu metu, tad fotografija ir bendravimas su bendraminčiais man tapo ir savotiška terapija smile.gif Didelės ateities nesivaizdavau, nesivaizduoju ir dabar. Hobis, iš kurio jau išpešiau ir dar tikiuos nemažai išpešti daug gėrio. Veikla, kuri man patinka ir tinka. Saviraiška, kuriai visad jaučiau poreikį. Gavau, drįstu sakyti, kiek daugiau nei tikėjausi. Ir ne viskas, ką gavau, išimtinai susiję su fotografija smile.gif Menka iš manęs svajotoja, bet... Noriu mokytis ir išmokti tiek, kiek man įmanoma, gilintis, jaukintis šviesą, perprasti kompozicijos dėsnius, išmokti taisykles, bet nesibodėti ir grynojo jausmo, intuityvumo, gebėti stabdyti savo gyvenimo akimirkas, sukurti akimirkas, kurių mano gyvenime nėra ir gal niekad nebus. Visa tai man įdomu, smalsu, leidžia atsitraukti nuo rutinos, nors kartais ir dirgina tuščioje vietoje. Grėsmių beveik nematau. Grėsmė Nr. 1 - gali atsibosti. Nr. 2 - galiu aptingti. Nr. 3 - galiu išduoti, jei pasipainiotų kitas nenumaldomos traukos centras. Nr. 4 - galiu užsigeisti technikos pokyčių ir prarasti saiką bei sveiką protą smile.gif Nr. 5 - gresia ilgas ir laimingas gyvenimas smile.gif


pirmūne Tu mūsų, zubryla... wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ryto žiūriniai: Ruth Orkin

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 01 15, 08:37)
Ryto žiūriniai: Ruth Orkin


Ačiū, zubrylai patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 01 15, 09:49)
Ačiū, zubrylai patiko biggrin.gif


Kas patiko ir kodėl? Kad jau zubryla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2014 01 15, 08:50)
Kas patiko ir kodėl? Kad jau zubryla biggrin.gif


žiūriniai, mėgstu tokias foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 01 15, 09:54)
žiūriniai, mėgstu tokias foto smile.gif


Supratau wink.gif
Atsakyti