Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2014 01 14, 15:22)
man tai gražiau būtų www.___________.rk

dabar kodėl aš Tau rašau: Tu nori ir fotografuoti, ir pardavinėti savo paslaugas, ir dar puslapį pati susikurti. supranti, kad visko vienu metu kokybiškai, pabrėžiu, kokybiškai, padaryti nelabai išeis? aš Tavo vietoje susikoncentruočiau į tai, ką gal ir galima padaryti kaip įmanoma geriau - puslapių kūrimą..smile.gif


o aš manau, kad išeis wink.gif nes kai nori, gali viską wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2014 01 14, 14:24)
o aš manau, kad išeis wink.gif nes kai nori, gali viską wink.gif


kai nori, kai turi gebėjimų, kai netingi gilintis, kai nemeti gilinimosi pusiaukelėje, kai aukoji tam visą laisvalaikį, kai netaupai ne ten, kur nereikia - tada gal. kita vertus, klausimas, ko sieki.
Atsakyti
Kaip visada čia linksma biggrin.gif
Mažai kas susikuria patys idealius puslapius wink.gif turiu batsiuvį namie ir to nesugeba man padaryti biggrin.gif tad atidėkime geresniems laikams biggrin.gif

O dabar revoliuciją (isteriją) sukėliau jau FB, dabar ir čia norisi man, tiesiog šikna degte dega...

Atsisveikinimas (pabėgimas)
user posted image
Atsakyti
Pavakario žiūriniai: Gueorgui Pinkhassov

Linksmai pilietis į gyvenimą žiūri.



Afre, papasakok, kas ten nutiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 14 sausio 2014 - 14:43
QUOTE(sayonara @ 2014 01 14, 15:22)
man tai gražiau būtų www.___________.rk

dabar kodėl aš Tau rašau: Tu nori ir fotografuoti, ir pardavinėti savo paslaugas, ir dar puslapį pati susikurti. supranti, kad visko vienu metu kokybiškai, pabrėžiu, kokybiškai, padaryti nelabai išeis? aš Tavo vietoje susikoncentruočiau į tai, ką gal ir galima padaryti kaip įmanoma geriau - puslapių kūrimą..smile.gif


Prajuokinai su galune biggrin.gif

As ziema turiu laiko puslapio kurimui aiskintis, vaikas darzely, kieme salta, nieks nesizenyja lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sayonara @ 2014 01 14, 15:28)
kai nori, kai turi gebėjimų, kai netingi gilintis, kai nemeti gilinimosi pusiaukelėje, kai aukoji tam visą laisvalaikį, kai netaupai ne ten, kur nereikia - tada gal. kita vertus, klausimas, ko sieki.

Noriu, netingiu, laisvo laiko i marias, neturiu 2000lt kad kazkas sukurtu.
O ir pati pasidarysiu kaip man reikia, tik reikia laiko kol susigaudysiu kas kur kaip ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 01 14, 14:31)
Afre, papasakok, kas ten nutiko

nieko ten daug wink.gif vat efoto ir moterų linijos numeriuką nurodė jau biggrin.gif
Papildyta:
RK, nusipirk web template ir bus ramu visiems wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2014 01 14, 16:06)
nieko ten daug wink.gif vat efoto ir moterų linijos numeriuką nurodė jau biggrin.gif
Papildyta:
RK, nusipirk web template ir bus ramu visiems wink.gif


negali paneigti, kad nuotrauka dviprasmiška. o dvikojai paprastai turi tokių temų fobiją, tarsi diskusijos pranašautų nelaimę. man tai foto kaip foto patiktų labiau kitaip apdirbta ir be "perlų" smile.gif nes dabar tai kažkaip jie plastmasiškai ir atrodo. bet papsakok, ką pati rodei, apart to, kad vaikis įsipainioja į grandinėlę, kodėl dainą parinkai būtent tokią, t.y. kodėl dramatizavai?
Atsakyti
Nu ne, gal dar puslapio nekursiu lotuliukas.gif
O kodėl rašau - rašau, nes noriu Afrei pasakyti komplimenta. Patinka darbas, toks kitoniškas, lyg iš užsenietiškų serijos būtų, be jokių rožinių atspalvių... tebunie ten kažkur chaosas, kad tai vaikas... kažkas dar kažką įsivaizduoja - aš matau kitaip! Jei žaliuzių burbuliukus būtų galima pakeisti kuo kitu, teliktų įsirėminti.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 01 14, 16:12)
negali paneigti, kad nuotrauka dviprasmiška. o dvikojai paprastai turi tokių temų fobiją, tarsi diskusijos pranašautų nelaimę. man tai foto kaip foto patiktų labiau kitaip apdirbta ir be "perlų" smile.gif nes dabar tai kažkaip jie plastmasiškai ir atrodo. bet papsakok, ką pati rodei, apart to, kad vaikis įsipainioja į grandinėlę, kodėl dainą parinkai būtent tokią, t.y. kodėl dramatizavai?

Norėjau pakeisti į virvę tuos perliukus, bet jau niekaip to nebeįamžinau tai kas natūraliai jau gavosi, palangė jo žaidimo vieta, jis dažnai tampo grandinėlę nuo romanečių, dedasi ant kaklo, ant veido kabina... bariam dėl to,bet jei tai vyksta prie mūsų kažkaip kitaip į tai pažiūrim... vakar taip viskas staiga vyko... kad tik du kadrai ir buvo,grandinė ant nosies pasikabinusi ir jau staiga ant kaklo... dramatizavau vien dėl to,kad vis Mamontovo dainos skambėjo ausyse, reikėjo iliustruoti dainą namų darbams... norėjosi man dramos,o ne SEL dainos aš žiūriu į tave pasaulį pro atvirą langą....

QUOTE(Dincelis @ 2014 01 14, 16:14)
Nu ne, gal dar puslapio nekursiu  lotuliukas.gif
O kodėl rašau - rašau, nes noriu Afrei pasakyti komplimenta. Patinka darbas, toks kitoniškas, lyg iš užsenietiškų serijos būtų, be jokių rožinių atspalvių... tebunie ten kažkur chaosas, kad tai vaikas... kažkas dar kažką įsivaizduoja - aš matau kitaip! Jei žaliuzių burbuliukus būtų galima pakeisti kuo kitu, teliktų įsirėminti.

Gerai,pasistengsiu perliukus pakeisti į virvę wink.gif dabar pakabinsiu virvę ir lauksiu to momento wink.gif Malonu girdėti wink.gif perdarysiu ir išsiųsiu Tau asmeniškai smile.gif
Papildyta:
Say, pasiūlyk kokį matai apdirbimą? dar gal realizuočiau wink.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 14 sausio 2014 - 16:29
Pritariu - jei ne tie burbuliukai, kurie man iškart krito į akis, būtų super, bet ir su jais nėr blogai, šaunuolė wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2014 01 14, 16:25)
Say, pasiūlyk  kokį matai apdirbimą? dar gal realizuočiau wink.gif


man asmeniškai nesižiūri tai, kad fonas su sluoksniais pridirbtas, o berniuko veidas - be jų. tai jį padaro plastmasinį. o norisi juostiškumo efekto. be to, kaip sakyta, virvė, raištelis ar kas nors ne tokio ryškaus labiau tiktų. arba be jo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2014 01 14, 15:28)
Kaip visada čia linksma biggrin.gif

Atsisveikinimas (pabėgimas)
]


man ir labiausiai kliūna ta rutulinė virvelė, lyg visiškai iškrenta iš konteksto...

Bet jei tai koks lyg "apynasris", iš kur norima išsilaisvint, pabėgt, tai norėtųs kažko subtilesnio...

Labas vakaras smile.gif
Atsakyti