Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Suspardykit mane. Cia yra Vanitas, ir jis man nepatinka(skamba kaip as esu Lena, as alkoholike biggrin.gif )

Kazkas jame riebiai wrong, kas-nedasunta.Ar kad pritemtas?

user posted image

Atsakyti
temai: s a p n a s

minutei atsikvėpsiu..


user posted image

Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 02 22, 15:11)
Suspardykit mane. Cia yra Vanitas, ir jis man nepatinka(skamba kaip as esu Lena, as alkoholike biggrin.gif  )

Kazkas jame riebiai wrong, kas-nedasunta.Ar kad pritemtas?

Cia buvo bandymas nenuobodziai fotografuoti roze?

Kai Flickre pamaciau, tai man pirmiausia butent roze uzkliuvo. Dabar ziuriu ir galvoju, kad gal tiesiog objektu kadre per daug? Nesusigalvoja jokia istorija, nes kiekvienas daiktas mane veda vis i kita puse unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 22 vasario 2014 - 19:14
QUOTE(foils @ 2014 02 22, 19:11)
temai: s a p n a s

minutei atsikvėpsiu..


Na man tai tas minutei atsikvepsiu atrodo kaip tuoletine pertaukele miske doh.gif Miskas, atsitupus taip kaip kakoti susiruose.... idomus sapnai pas tave blush2.gif



Atsakyti
QUOTE(foils @ 2014 02 22, 19:11)
temai: s a p n a s




Stebek pozas modeliu, tokios retai kada pasiteisina.
QUOTE(Jurzole @ 2014 02 22, 19:13)
Cia buvo bandymas nenuobodziai fotografuoti roze?

Kai Flickre pamaciau, tai man pirmiausia butent roze uzkliuvo. Dabar ziuriu ir galvoju, kad gal tiesiog objektu kadre per daug? Nesusigalvoja jokia istorija, nes kiekvienas daiktas mane veda vis i kita puse  unsure.gif

Cia Vanitas.Kiekvienas daiktas cia reikalingas ir atlieka savo vaidmeni, is esmes ju cia gali buti ir daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 02 22, 16:11)
Suspardykit mane. Cia yra Vanitas, ir jis man nepatinka(skamba kaip as esu Lena, as alkoholike biggrin.gif  )

Kazkas jame riebiai wrong, kas-nedasunta.Ar kad pritemtas?




gal tų daiktų dar daugiau ir reikėjo? Ir tos tvarkos bei sterilumo mažiau? smile.gif Tiesiog kilo tokia mintis.
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 02 22, 20:27)
gal tų daiktų dar daugiau ir reikėjo? Ir tos tvarkos bei sterilumo mažiau? smile.gif Tiesiog kilo tokia mintis.

Aha, gal rimtai.
Sunku tie natiurmortai:)
Atsakyti
Alabama, man visai nieko, koloritas labai tinkamas. Tik siek tiek erdves daugiau norisi ir dar kazko t.y. gal daiktu truputi daugiau...kokio supuvusio obuolio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2014 02 22, 21:10)
Alabama, man visai nieko, koloritas labai tinkamas. Tik siek tiek erdves daugiau norisi ir dar kazko t.y. gal daiktu truputi daugiau...kokio supuvusio obuolio biggrin.gif

Sako, dar galima deti kirmele, leliuke ir drugeli, bet neturejau, obuoliai irgi baigesi:)

Siaip labai sunku sudeti viska taip, kad tarsi daiktai ten ir gulejo, pas mane tarsi baltais siulais viskas buvo susiuta, todel ir kliuvo.Mokytis ir mokytis.

Siaip senatvej tapysiu natiurmortus biggrin.gif Gera bus meditacija.
Atsakyti
bet šiaip, Alabama, super mintis, kad tokiam kontekste tą rožę parodyt smile.gif
Atsakyti
Rodau antrą savo namų darbą.
P.S. Siena ne balta, o pilka rolleyes.gif

f/1,4 1/500s ISO 100
user posted image

f/6,3 1/32s ISO 100
user posted image

f/16 1/16s ISO 200
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vasarele @ 2014 02 23, 18:05)
Rodau antrą savo namų darbą.
P.S. Siena ne balta, o pilka  rolleyes.gif




aš užskaityčiau- paprasta ir aišku smile.gif
Atsakyti