Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Alabama @ 2014 02 19, 21:52)
- Лошаааадка!
-Еееежик!
(O davai fotkinam roze idomiai?)


smile.gif

***
Sakyčiau DAVAJ, bet prieš tai teigiau, kad savižudybė biggrin.gif
Et, pasižudom tada, jei be terminų - aš už smile.gif Kas su mumis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 19 vasario 2014 - 21:55
QUOTE(Iks @ 2014 02 19, 21:55)
smile.gif

***
Sakyčiau DAVAJ, bet prieš tai teigiau, kad savižudybė biggrin.gif
Et, pasižudom tada, jei be terminų - aš už smile.gif Kas su mumis?

Pasizudom, be terminu, savo malonumui:)

Challenge accepted? cool.gif
Atsakyti
beje, Iks, prisikarksėjau, kad sapnuosiu, bet GAL ir nebesuspėsiu, juostos tikrai neišsiryškinsiu, o su skaitmeninėm kita problema - mano pagrindinis išorinis diskas, matyt, dvės ne už ilgo, su visais mano pastarųjų metų archyvais, juostom, auto ir ne auto portretais, oi verksiu verksiu, jeigu taip nutiks. perrašyt irgi negaliu, nes jo veikla sulėtėjus, vakar 1GB juostinių visą parą kėlė kėlė ir neperkėlė visų biggrin.gif tai va, o tai siejasi su sapnais tuo, kad į kompą fotkių nekeliu, nes baisiai nėra vietos. et, dariau didžiulę didžiulę klaidą pasitikėdama išoriniu disku. taip, pasibėdavojau ir pasiteisinau avansu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 02 19, 22:02)
Pasizudom, be terminu, savo malonumui:)

Challenge accepted? cool.gif

yes mem smile.gif
Pasirašiau sau nuosprendį biggrin.gif Aš ir rožės - kažkoks nesusipratimas hihihi.gif Bet ok, помирать так с музыкой rolleyes.gif

QUOTE(je t'aime @ 2014 02 19, 22:05)
beje, Iks, prisikarksėjau, kad sapnuosiu, bet GAL ir nebesuspėsiu, juostos tikrai neišsiryškinsiu, o su skaitmeninėm kita problema - mano pagrindinis išorinis diskas, matyt, dvės ne už ilgo, su visais mano pastarųjų metų archyvais, juostom, auto ir ne auto portretais, oi verksiu verksiu, jeigu taip nutiks. perrašyt irgi negaliu, nes jo veikla sulėtėjus, vakar 1GB juostinių visą parą kėlė kėlė ir neperkėlė visų biggrin.gif tai va, o tai siejasi su sapnais tuo, kad į kompą fotkių nekeliu, nes baisiai nėra vietos. et, dariau didžiulę didžiulę klaidą pasitikėdama išoriniu disku. taip, pasibėdavojau ir pasiteisinau avansu biggrin.gif


Oi kaip užjaučiu, daryk VISKĄ, kad neprarastum smile.gif Šiaip galėčiau ir palaukti, baisiai smalsu tuos Tavo sapnus išvysti. Bet svarbiausia išplauk kaip nors sausa iš tokios tikrai vėėėėėėėėėė situacijos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 19 vasario 2014 - 22:38
QUOTE(Afrė @ 2014 02 19, 21:20)
Sea, man trūko dar lovos po juo ir išpildymas thumbup.gif

Jooo, gali but, nor man neipatingai reikalinga ta lova...As kartais sapnuose is taip aukstai krentu kad jokiu lovu nesimato tongue.gif
O siaip tai lova desiniajame sone likus ir panaikinta cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2014 02 19, 23:37)
.As kartais sapnuose is taip aukstai krentu kad jokiu lovu nesimato tongue.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Alabama, sveika parėjus smile.gif
jei turi naujų foto, rodykis smile.gif


aš tris juostas nuvežus į procentrą, laukiu verdikto. tikėtina, kad nieko stebuklingo nebus, bet vis tiek laukiu smile.gif įprotis toks - laukti išryškintos juostos. geras jausmas, kol jos dar nepamatei smile.gif

achtung achtung, Macijauskas baigiasi rytoj, negi mano atvirukai liks neišsiųsti? smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kaunietems galimybe apsilankyti parodoje smile.gif

RIMALDO VIKŠRAIČIO FOTOGRAFIJŲ PARODA.
2014-02-19 diena . Kauno Fotografijos Galerija. Parodos atidarymas
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 02 20, 08:37)
Alabama, sveika parėjus smile.gif
jei turi naujų foto, rodykis smile.gif


U, kaip smagu smile.gif Labai!


Praziemojau kaip meska, nuo sono ant sono apsiversdama, skaiciau va daug:)

Foto mazai, gal taip reikia.
Cia isvis neaisu kas lenda is pasamones:)
user posted image

Na ir vaikai, kaip be ju
user posted image

user posted image



Iks, visa nakti sapnavau rozes ir Sv.Kasilda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 02 20, 11:18)
Iks, visa nakti sapnavau rozes ir Sv.Kasilda  biggrin.gif


Ačiū D., šiąnakt miegojau (dar) ramiai biggrin.gif Matyt, kol kas neigiu vakarykštį suicidą biggrin.gif
Susipažinau, kas toji šv. Kasilda ir akyse jau šmėkštelėjo labai alabamiška nuotrauka - žinai, ką sapnuoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 20 vasario 2014 - 12:28
QUOTE(Alabama @ 2014 02 19, 22:52)
(O davai fotkinam roze idomiai?)

o. sakyciau - challenge accepted (na kazkuri juk ziuri How i met your mother, ka?). gera tema. idomi, bet ir sunki biggrin.gif
QUOTE(Sea Girl @ 2014 02 14, 20:44)
Jooooo... skanavau vakar.

tu manai kad su skaneriu kazkas ne taip..? na nezinau. su skaneriais reikia susidraugauti, letapedziai jie, pedantai - juos reikia valyti, priziureti ir kantriai bendrauti biggrin.gif gal pernelyg skubejai..? bet kad is kitos puses stiklo kazkokie nesvarumai, tikrai keista. kaip jie ten papuole?? ka pasake beje?
o laiko atima tikrai daug. faktas.
Atsakyti
Maggie, kitoj stiklo pusej yra prikibe pora akim matomu dulkiu, viena is ju ant nuotrauku nuskanavus tiesiog GIGANTISKA... Skambinau i B&H, is kur pirkau, tai patare i canon waranty skambinti, nes automatiskai vieniems metams garantija yra. Siandien bandysiu skambinti jiems....turi sutvarkyt nemokamai wink.gif
Atsakyti