Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Afrė @ 2014 02 19, 19:19)
Apie gėlę,kuri nušviesta saulės smile.gif



Kad nei sviesa idomi, nei mintis.Siena neaiski.
Atsakyti
I sapnu tema biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Kur Opšra, kur Opšra bebe.gif
o Iks kur? Kad nors 1-a būtų pasigedusi triniti.gif Ot abejinga visuomenė biggrin.gif

Džiugu, kad sapnininkas pildomas smile.gif

Ich, nesulaukiau AŽ ax.gif

Say, jau beveik gali ruošti atviruką, įkalbėjai, paaukosiu tuos lašinius šv. Macijauskui; tikiuos, kad pakeliui nenusineš koks force majeure cool.gif

hah.gif Opšra, o Iks sugrįžo pas Luckų! Beje, šeštadienį ten buvo antšlagas ir bilietėlis kažkodėl kainavo vieną niekingą litą smile.gif Neprinokau iki mamagutiškojo pasimaišymo dėl Luckaus biggrin.gif (toji NDG juk praktiškai nakvojo smile.gif), bet būčiau sau neatleidusi ir žioplais daiktais neišsiteisinusi schmoll.gif

Vetra127, rožė yra baisiai kaprizingas sutvėrimas. Mano galva, fotografuoti ją gryna savižudybė. Ji išlepusi, aikštinga, galop - tiek nupaparacinta, kad itin sudėtinga atrasti ją iš naujo, o dar taip, kad sustabdytų, nustebintų žiūrovą. Neužtenka tik rožės.., pabandyk atidžiau į ją įsižiūrėti, ką matai?, gal ugningosios Karmen sijoną?, gal kvapnų ir klaidų labirintą?, gal kokią žavią formos ar spalvos abstrakciją?; parodyk mums vėtros127 rožę, o ne šiaip rožę, kokių - kaip toj Aločkos dainoj - milijonai wink.gif
Archyvinė nuotrauka... Hmm, įsivaizduok, kad ne Tu ją fotografavai, kad ją kad ir Iks įkėlė, tebūnie. Ar sustotum? Ar krūptelėtum? Ar negalėtum akių atplėšti? Ar pakviptų Tau vasara, medumi? Drįstu teigti, kad ne. Nes tai gėlytė ir tiek. Rakursas nuobodus, kompozicija skystoka; aš siūlyčiau ne karpyti ir gelbėti, bet sulaukt žiedų ir perfotografuoti (nors kvadratas gal tą gėlytę per cm ir įprasmintų g.gif). Fotografuodama atkreipk dėmesį į kompoziciją (galvok ne tik apie pgr. herojų, bet ir foną, net užkulisius), rakursą, šviesą, paklausk savęs, kodėl tai fotografuoji (ne ką nori tuo pasakyti, nes ne viskas įspraudžiama į žodžius ar turinį, bet kas stabdo čia Tave pačią, kas neleidžia nurimti, praeiti). Sėkmės. Džiugu, kad grįžai. Nenusimink, kad kol kas gavai tik krūvas pastabų. Kas pirmojo blyno nesusvilino, tas iš viso jo nekepė smile.gif Ir tik jokiu būdu neskubėk galvoti, kad rankos gal ne iš ten dygsta, ar kad meilė fotografijai liks be atsako smile.gif Žinok, tokių gėlyčių ar negėlyčių ir aš savo stalčiuje rasčiau. Iš pradžių tikrai sunku susivokti, naiviai dairais po pasaulį ir tikies, kad jis pats į kadrą liuoktels smile.gif Pamenu vieną pirmųjų rimtesnių Iks fotosesijų: keli šimtai pienės kadrų, šokinėjau aplink ją lyg išprotėjusi. O parsinešiau, įsodinau į kompą ir cray.gif - tikrai ne "švelnus pūkeli, ar žinai, kur mano meilė, kur jinai" biggrin.gif

Alabama, 100 metų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 02 19, 21:15)
Ich, nesulaukiau AŽ ax.gif

Kas Iksiukui nutiko? g.gif apie ka cia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2014 02 19, 20:52)
Kas Iksiukui nutiko? g.gif apie ka cia? blush2.gif


Mes parolimpinius savanorius apdovanojam garbės (atvirukais) raštais smile.gif Reik tik savanorių adresą gauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 02 19, 22:04)
Mes parolimpinius savanorius apdovanojam garbės (atvirukais) raštais smile.gif Reik tik savanorių adresą gauti smile.gif

Rimtai? ok parasysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 02 19, 19:24)
Kad nei sviesa idomi, nei mintis.Siena neaiski.

taip taip, ironija buvo iš mano pusės wink.gif


Sea, man trūko dar lovos po juo ir išpildymas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2014 02 19, 21:13)
Rimtai? ok parasysiu ax.gif


Rimčiau nebūna smile.gif

***

Man šiandien totali disleksija doh.gif
Perskaičiau Afrės žinutę šitaip: "Say, man trūko dar lovos po juo ir išpildymas thumbup.gif ".
Ir susimąsčiau, po kuo???, po kuo??? Afrė lovos pritrūko?, po tuo Depardonu čto li? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 19 vasario 2014 - 21:39
QUOTE(Iks @ 2014 02 19, 21:29)
Rimčiau nebūna smile.gif

***

Man šiandien totali disleksija doh.gif
Perskaičiau Afrės žinutę šitaip: "Say, man trūko dar lovos po juo ir išpildymas thumbup.gif ".
Ir susimąsčiau, po kuo???, po kuo??? Afrė lovos pritrūko?, po tuo Depardonu čto li? biggrin.gif

ne Say rašiau tongue.gif Lovos, iš kurios vaikas pakyla į debesis, į sapnus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2014 02 19, 21:42)
ne Say rašiau tongue.gif Lovos, iš kurios vaikas pakyla į debesis, į sapnus tongue.gif


Tai paskui ir pati supratau smile.gif
Say čia neseniai prasinešė su trenksmais, tad dabar vaidenasi už kiekvieno kampo smile.gif Kad ją kur hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 02 19, 20:15)


Alabama, 100 metų smile.gif

- Лошаааадка!


-Еееежик!



(O davai fotkinam roze idomiai?)
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 02 19, 21:52)
(O davai fotkinam roze idomiai?)

o jeigu rožių nieks nedovanoja? biggrin.gif gera Tave čia matyti smile.gif
Atsakyti