Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(kleckiuxs_r @ 2014 02 17, 12:30)
4u.gif  sveiki visi

Noreciau isiliet i Jusu gretas ax.gif  Bet visu pirma noriu ismokti fotografuoti biggrin.gif
Taip kad Jusu teismui, mano pirmieji namu darbai:




techninė pusė kaip ir gerai suprasta- skirtumas tarp objektų aiškus.

Visų pirma nekiščiau tų žiedelių į tuos juodus rėmus... Galima būtų ir gėlytes tolygiau išdėstyt. Foto gana tamsi- šviesinčiau. Ir , aišku, mieliau būtų žiūrėt į gyvas gėleles 4u.gif
Gal dar kas turės kokių pastabų? O gal paprieštaraus man smile.gif
Atsakyti
tai į Macijauską kuri nors lašinius nuvilks, ar nenuvilks? bigsmile.gif

tinginės smile.gif va, Luckų bent kelios pamatė, slava Alachu biggrin.gif
Atsakyti
už bausmę - Irina Ionesco popietės žiūriniams. Kad Jus kur.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 02 17, 14:48)
tai į Macijauską kuri nors lašinius nuvilks, ar nenuvilks?  bigsmile.gif

tinginės smile.gif  va, Luckų bent kelios pamatė, slava Alachu biggrin.gif

gal kartu puškuojam? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2014 02 17, 16:45)
gal kartu puškuojam? smile.gif


aš jau buvau, bet galiu ir dar kartą nueiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 02 17, 14:48)
tai į Macijauską kuri nors lašinius nuvilks, ar nenuvilks?  bigsmile.gif

tinginės smile.gif  va, Luckų bent kelios pamatė, slava Alachu biggrin.gif

Nu net susikeikiau, kaip tas laikas eina - buvau tikra, kad dar savaitę Luckus kabos. O nebekaba. Ir visą savaitgalį varčiaus lovoj su mintim 'tai ką čia nuveikus'. Ir nenuėjau. Žioplas daiktas, negaliu.

O su Macijausku - ką vilkti, jei neturi lašinių?..
Gerai, nemeluosiu, truputį turiu, bet nesolidžiai, tai negi dabar teks lašinių gabalą į laikraštį susivyniojus neštis, kad galėčiau pasakyti 'gerb. say, nuvilkau lašinius, duok paveikslėlį'?..
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 02 17, 18:08)
Nu net susikeikiau, kaip tas laikas eina - buvau tikra, kad dar savaitę Luckus kabos. O nebekaba. Ir visą savaitgalį varčiaus lovoj su mintim 'tai ką čia nuveikus'. Ir nenuėjau. Žioplas daiktas, negaliu.

O su Macijausku - ką vilkti, jei neturi lašinių?..
Gerai, nemeluosiu, truputį turiu, bet nesolidžiai, tai negi dabar teks lašinių gabalą į laikraštį susivyniojus neštis, kad galėčiau pasakyti 'gerb. say, nuvilkau lašinius, duok paveikslėlį'?..


gali ir raumenis vilkt. juk žinai, kad smegenys yra raumuo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 02 17, 14:48)
tai į Macijauską kuri nors lašinius nuvilks, ar nenuvilks?  bigsmile.gif

tinginės smile.gif  va, Luckų bent kelios pamatė, slava Alachu biggrin.gif


gaila, kad Kaune parodų įdomesnių nevyksta. maloniai pastumdyčiau keletą kg lašinukų. parašliavočiau įspūdžius, gal keli gramai nusimestų smoke.gif

Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 02 17, 18:43)
gali ir raumenis vilkt. juk žinai, kad smegenys yra raumuo? biggrin.gif

Kad pas vyrus ant pilvo nuo alaus susidaro raumuo tai žinojau, bet kad smegenys - raumuo... mastau.gif Bent pas mane tai ten košyyytė biggrin.gif

O skaitėt / girdėjot ką nors apie Litexpo vyksiantį fotofestivalį?.. Vakar paskaičiau ir intensyviai mąstau - yra prasmės man ten nešti savo košytę ir lašinius laikrašty, ar nelabai...
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 02 17, 22:43)
Kad pas vyrus ant pilvo nuo alaus susidaro raumuo tai žinojau, bet kad smegenys - raumuo...  mastau.gif  Bent pas mane tai ten košyyytė biggrin.gif

O skaitėt / girdėjot ką nors apie Litexpo vyksiantį fotofestivalį?.. Vakar paskaičiau ir intensyviai mąstau - yra prasmės man ten nešti savo košytę ir lašinius laikrašty, ar nelabai...

tu čia apie snap kalbi? smile.gif Turėjau bilietą, o bet tačiau teko parduoti...

Say, bet spėju jog norėtum šią sav? o man šioji tokia užimta, vasaris - gimtadienių maratonas ir tortų kepimai doh.gif

Foils, vyksta vyksta ir Kaune, merginos net į Kauną lėkė tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 18 vasario 2014 - 09:51
Sveikos! Kaip gyvuojat? Turbūt pamiršot jau mane.Seniai neprisijungiu prie SM, mat net fotoaparato į rankas nepaimu, visai nežinau ką fotografuot doh.gif Jau baigiu viską pamiršt, o ta meilė fotografijai išliko, reik stumtis pirmyn wub.gif Idėjų visai nėra... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(kleckiuxs_r @ 2014 02 17, 12:30)
4u.gif  sveiki visi

Noreciau isiliet i Jusu gretas ax.gif  Bet visu pirma noriu ismokti fotografuoti biggrin.gif
Taip kad Jusu teismui, mano pirmieji namu darbai:



Per tamsu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2014 02 18, 09:50)
Foils, vyksta vyksta ir Kaune, merginos net į Kauną lėkė tongue.gif



Pasidalinkit prašau, mielosios, jei rasit kokią įdomią parodą būtinai nušliaušiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo foils: 18 vasario 2014 - 11:36