Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2014 01 13, 09:04)
Neaišku, kokio išplaukimo tikiesi. Neaišku ir, ar esi perpratusi, kas nuo ko priklauso. Su kit'iniu galimybės ribotesnės, rezultatai su išlygomis. Pasiieškok su tokiu objektyvu darytų foto pavyzdžių. Žmogų trauk toliau nuo fono. Gali zoominti, bet atsargiai, nes zoominimas storina smile.gif Namų darbai labai atvertų akis ir atsakytų į nemažai klausimų, niekas neverčia jų daryti mums, pasibandyk sau ir dėl savęs.

ka ka taip daro zuminimas??? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2014 01 13, 13:39)
ka ka taip daro zuminimas??? biggrin.gif


Tingiu ginčytis. Jei nusišnekėjau - pataisyk. Man stiprus priartinimas kraipydavo proporcijas, stambindavo, plokštindavo veidą (portreto atv.). Apie tai esu ir skaičiusi kažkokioje knygšėje, jei yra baisus poreikis, galiu pacituoti vakare. Kita vertus, nesu užsispyrusi kažką įrodyti, juolab, jei įsitikinimai kartais prasilenkia su tiesa. Nesakau, kad to (prasilenkimo) būt negali smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 13 sausio 2014 - 14:17
Savaites tema: seseliai.
Atsakyti
Kagi, baigėsi konkursas "Atspindžiai" ir atėjo metas paskelbti nugalėtoją smile.gif, kuriai teks garbė galvoti sekančią temą konkursui smile.gif taigi nugalėtoja skelbiu Iks, už jos tikrai labai netikėtą ir įdomų atspindį sudėtingu (man) pavadinimu LiebfrauenMilch! Sveikinimai clap.gif
Šiap tai vieną nugalėją išrinkti buvo sunku, nes visos dalyvavusios šaunuolės, pateikėt net po kelis darbus ir nors jūsų nedaug, bet užtat nuotraukų daug biggrin.gif ir visos gražios, nuostabios, įdomios, todėl visoms išsiūsiu po atviruką/padėką už dalyvavimą konkurse! 4u.gif Na o nugalėtojų nugalėtojai Iks dar prie atviruko ir žinoma priziuką smile.gif

P.S Afrės ir Saighos adresiukus žinau, lauksiu Iks adresiuko į A.Ž.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korete: 13 sausio 2014 - 16:58
Sveikos, gal kuri esate susidurusi su puslapio kurimu ax.gif? Gal žinote kur nemokamai galima tą padaryti?
Žinau tik www.wix.com, bet ten adresas gaunasi labai ilgas g.gif
Atsakyti
Nu, *****, apie 30 pinigų metams, argi čia daug? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 01 13, 19:40)
Nu, *****, apie 30 pinigų metams, argi čia daug? laugh.gif

Mes gal ne apie ta pati. Sukurt puslapi kainuoja keli tukstanciai, bet zinau kad galima ta paciai pasidaryti. Tik nezinau kur ji kurtis, kad adresas butu normalus.
Ir kur cia 30 litu metams kainuoja?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Ai, nu, jo, dizainas ir visa kita tai jau kiti dalykai. Nenupirksi už tiek. Aš supratau, kad tamsta dėl domeno klausiate. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2014 01 13, 19:04)
Mes gal ne apie ta pati. Sukurt puslapi kainuoja keli tukstanciai, bet zinau kad galima ta paciai pasidaryti. Tik nezinau kur ji kurtis, kad adresas butu normalus.
Ir kur cia 30 litu metams kainuoja?
Aciu 4u.gif


kaip manai, kaip atrodys pačios "kurtas" puslapis? ką tai signalizuos apie paslaugos pardavėją?

sau kursi?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2014 01 13, 19:04)
Mes gal ne apie ta pati. Sukurt puslapi kainuoja keli tukstanciai, bet zinau kad galima ta paciai pasidaryti. Tik nezinau kur ji kurtis, kad adresas butu normalus.
Ir kur cia 30 litu metams kainuoja?
Aciu 4u.gif


4ormat, jei fotografijai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 01 13, 20:06)
kaip manai, kaip atrodys pačios "kurtas" puslapis? ką tai signalizuos apie paslaugos pardavėją?

sau kursi?


O kuom jau mandresnis butu sumokejus 2000lt ?

Sau noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(korete @ 2014 01 13, 16:57)
Kagi, baigėsi konkursas "Atspindžiai"  ir atėjo metas paskelbti nugalėtoją  smile.gif, (...)


O! Kaip miela smile.gif Ačiū. Mano žiniomis, tasai sudėtingas pavadinimas išvertus skambėtų mylimos (ar mylinčios? - neatsimenu, nors abu variantai tinka) moters pienas smile.gif Vynas toks yra, skonis užsimiršo, bet pavadinimas įstrigo smile.gif Teks pasukt galvą dėl naujos temos, tikiuos, ~ ryt poryt ką nors atnešiu, kad tik dalyvaujančių atsirastų wink.gif

---

Robobebrai smile.gif, cituoju tą spausdintinį šaltinį wink.gif: "darant šį kadrą, fotoaparatas buvo daug toliau nuo objekto. Atkreipkite dėmesį, kad moters veidas dėl objektyvo iškraipymų pritraukiant vaizdą atrodo truputį stambesnis, todėl nuo fotografuojamo objekto nenuklyskite per toli". Galiu sutikti, kad tasai šaltinis nėra itin rimtas. Bet man ši tezė nesukėlė nuostabos, nes lyg ir atitiko praktiką. Anksčiau dukra mėgdavo kepti tokius iš peties biggrin.gif prizoomintus portretus, kuriuos iš karto trindavau, jei objektyvo taikinyje pasitaikydavau aš pati, "smotret nenavidela" smile.gif. O kaip yra iš tikrųjų gal Tu pasakysi?, rimtai įdomu pasidarė smile.gif
Atsakyti